درخواست آموزش Mixosaurus Expert Virtual Drums

شروع موضوع توسط HAMED HAMRAH ‏16/1/13 در انجمن بخش ( VSTi ( Soft Synth

تاپیک درخواست آموزش Mixosaurus Expert Virtual Drums تالار بخش ( VSTi ( Soft Synth در persian-music.org.

1. HAMED HAMRAH

HAMED HAMRAH عضو سایت

امتیازات:
    +103 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    سلام دوستان و اساتید بزرگوار
    من 125 گیگابایت بانک کانتکت Mixosaurus Expert Virtual Drums دارم ولی نمی دونم چطور میشه ازش استفاده کرد هر بانکی رو که انتخاب می کنم فقط یک صدای hi-hat یا snare یا kick یا ... داره کسی آموزشی از این بانک داره ممنون می شم

2. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,094 / 3 / -3
    درود بر شما.
    آموزش خواصی نداره دوست من این بانک های این درام همین طور هستند و هر کدوم از patch ها شامل فقط یک صدا هستند که در شرایط متفاوت صدابرداری شده اند و همین طور با تغییر پارامتر های خود بانک میتونید شرایط مختلف رو امتحان کنید.
    برای مثال وقتی وارد بانک های Hihat میشید Patch های مختلفی دارید که با لود هرکدوم از اون ها شرایط مختلفی از صدا برداری Hihat رو دارید. برای مثال جنس Hihat چگونه باشه سایز اون نوع میکروفون گذاری از بالا از پایین و ... و حتی جنس اتاقی که در اون صدا برداری شده.

که علت حجیم بودن این بانک هم داشتن فایل های wave بسیار زیاد برای هر کدام از Patch ها است.

3. HAMED HAMRAH

HAMED HAMRAH عضو سایت

امتیازات:
    +103 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    یعنی هر قطعه درامز که بخوایی بنویسی باید براش 6-7 تا ترک تولید کنی؟ این که خیلی شلوغ پلوغ می شه مطمئنی راه حل دیگه ای نداره؟ مثلا ساخت multi ای چیزی ....

بارگذاری...