درخواست آموزش نصب vst ها روی fl studio 9

• شروع کننده موضوع hiphop
  • تاریخ شروع
22/1/10
139
1
0
کرج
سلام خدمت دوستان.
لطفا آموزش نصب vst ها روی fl studio رو اینجا بزارید.
ممنون

دوست عزیز اول vst ها رو در پوشه vst در مسیری که نرم افزار اف ال رو نصب کردی کپی کن بعد به تب channels روی add one کلیک کن و بعد more یه لیست سفید رنگ برات باز میشه که لیست وی اس تی های نصب شده و قابل استفاده رو نشون میده بعد روی refresh کلیک کن و در آخر هم fast scan ....
وی اس تی هایی که تازه کپی کردی به رنگ قرمز میان اونا رو تیک بزن و از منوی channels وی اس تی مورد نظر رو انتخاب کن
به نظرم ای فایل ویدئویی کارت رو راه بندازه:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

7/7/10
11
1
0
سلام فایل های dll رو چطوری در برنامه بیارم وچهطوری ازشون استفاده کنم. تشکر

سلام فایل های dll رو چطوری در برنامه بیارم وچهطوری ازشون استفاده کنم. تشکر
سلام دوست عزیز dll فرمت vst های اهنگسازی که همون طور در پست شماره 2 توضیح دادم میتونید در برنامه بیارید.
باز اگه سوالی بود تا جایی که بتونم در خدمتم.

7/7/10
11
1
0
سلام من هر جا میگردم پوشه Steinberg پیدا نمیکنم فقط تو درایو که برنامه هست یک پوشه جدا از پوشه برنامه هست به نامه vst plugin باید همونجا بریزم؟
یک سوال دیگه تو سی دی برنامه ممن یک فلیل کرک هست که توش یک فایلFLEngine.dll و یک پوشه بانامه vstiهست که توش چند تا فایل dllهست من با اونا کاری نداشتم برنامه هم به خوبی اجرا میشه نمیدونم اونا واسه چیه

سلام من هر جا میگردم پوشه Steinberg پیدا نمیکنم فقط تو درایو که برنامه هست یک پوشه جدا از پوشه برنامه هست به نامه vst plugin باید همونجا بریزم؟
یک سوال دیگه تو سی دی برنامه ممن یک فلیل کرک هست که توش یک فایلFLEngine.dll و یک پوشه بانامه vstiهست که توش چند تا فایل dllهست من با اونا کاری نداشتم برنامه هم به خوبی اجرا میشه نمیدونم اونا واسه چیه

بله دوست عزیز شما میتونید vst هاتون رو تو :
xx:program Files\FL Studio 9\Plugins\VST کپی کنید و با یه رفرش ساده تو اف ال ازش استفاده کنید فرق زیادی نداره ....

بقیه فایل های dll موجود پلاگین های و ابزار هاس اصلی اف ال هستش ....

4/8/10
2
1
0
iraq
سلام ببخشید اقای جابر شما میتونید تمامی vst اف ال را برای من بفرستید به ایمیلم ممنون میشم من تازه دارم شروع میکنم و نمی دونم از کجا دانلود کنم:smile (2):

8/10/11
1
0
0
fghgh
سلام دوستان بنده یه تازه کارم. تو برنامه Vsampler رو کیبورد زیر دکمه 3 یه نقطه است که تو Pattern پلی میکنی فقط این دکمه 3 رو پلی کی کنه؟ چی کار می شه کرد که روی دکمه های دیگه هم کار کنه؟

29/11/11
1
0
0
ساوه
سلام داداشی یه سوال vst سازهای ایرانی برای اف ال از کجا میتونم بگیرم؟

7/4/13
40
6
6
ایران
بله دوست عزیز شما میتونید vst هاتون رو تو :
Xx:program files\fl studio 9\plugins\vst کپی کنید و با یه رفرش ساده تو اف ال ازش استفاده کنید فرق زیادی نداره ....

بقیه فایل های dll موجود پلاگین های و ابزار هاس اصلی اف ال هستش ....
دوست عزیز.من همین کارو کردم ولی موقع اجرای پلاگن در fl ارور میده؟