درباره Jack Audio Server

20/1/16
278
187
43
36
تبریز
با سلام. من از نرم افزار Muse برای نوشتن نت استفاده می کنم . در قسمت ورودی که طبعا باید میدی کنترلر تعریف کرد و (ندارم!!!!) این عبارت جلب توجه میکنه و قبلا هم کمی باهاش ور رفتم . آیا از دوستان کسی راجع به
Jack Audio Server اطلاعاتی داره که این برنامه که مجزا نصب میشه و به برنامه های دیگه الحاق میشه چیه ؟ و چه کاری باهاش میشه کرد؟
1.jpg

As on other platforms, JACK on Windows is a multi-purpose application that connects audio and MIDI using the Windows system drivers… It connects (OUTPUT) to those audio drivers using the PortAudio project (so Jack can connect using dsound, wmme, WDMKS, ASIO, WASAPI, and WaveRT) depending on what the soundcard’s drivers support.

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
487
760
93
23
سیستم عاملتون چیه؟! تو ویندوز که میوزسکور خودش پیدا میکنه درایور پیشفرض کارت صدا رو و باهاش مرتبط میشه. JACK عموما تو لینوکس اذیت میکنه.

• عالیه!
واکنش‌ها: Mehdikhodaei
20/1/16
278
187
43
36
تبریز
سیستم عاملتون چیه؟! تو ویندوز که میوزسکور خودش پیدا میکنه درایور پیشفرض کارت صدا رو و باهاش مرتبط میشه. JACK عموما تو لینوکس اذیت میکنه.
سیستم عاملم ویندوز 8 هست.منتهی کلا من کار این برنامه رو نتونستم تشخیص بدم.یعنی نمیدونم برای چیه ؟میشه توضیحی بدین؟

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
487
760
93
23
سیستم عاملم ویندوز 8 هست.منتهی کلا من کار این برنامه رو نتونستم تشخیص بدم.یعنی نمیدونم برای چیه ؟میشه توضیحی بدین؟
یکی از انواع و اقسام درایور سرور که برای کارت صوتی و یا کنترلرهای MIDI به کار میره. مثل ASIO . البته فرقش با ASIO اینه که روی لینوکس هم اجرا میشه و معمولا کاربران لینوکس نیاز بهش پیدا میکنن. البته همین Musescore رو من روی لینوکس هم دارم و ندیدم ازم پیکربندی خاصی برای JACK بخواد، هرچی لازم بوده رو خودش تشخیص داده.

ما در شبکه‌های اجتماعی