درباره FL Studio 9

شروع موضوع توسط Alpha ‏2/9/09 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک درباره FL Studio 9 تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Alpha

Alpha عضو سایت

امتیازات:
    +168 / 0 / -1
    درباره FL Studio 9-lmjzm7vexsfkxdxwf2kq.jpg

حدودا 1 هفته دیگر version جدید این برنامه بطور رسمی وارد بازار رقابت خواهد شد (تاریخ دقیق 9/9/2009) که در کل شامل 350 مورد جدید - bug های fix شده و تغییرات دیگر خواهد بود

توضیحات کامل در مورد FL 9 اینجا

2. Farhad Mahdavi

Farhad Mahdavi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +95 / 0 / -0
    دقیقا یک روز بعد از بیرون آمدنش شما میتونید اونو با قیمت 500 تومن رایت کنید :d البته در ایرانو میگم که کپیرایت معنی نداره .

3. saeidsafaei

saeidsafaei Banned

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان گلم من تازه به جمعتون وارد شدم ولی خیلی وقته که دارم با اف ال سرو کله میزنم فکر کنم از نسخه 3 تا الان که آپدیت 8.5 هستش ... وقتیشنیدم که اف ال 9 اومده عین دیوونه ها شروع کردم به سرچ و ناگهان به این مطلب بر خوردم و گفتم " لعنت بر مردم آزار :smile (93): " شما هم بخونید :
    ...
    ..
    .
    در تاریخ اول آپریل سال 2008 یکی از کاربران فروم شرکت Image Line در اقدامی جالب و برای اجرای سنت دروغ اول آپریل (April Fools' Day)، با ارسال مطلبی در انجمن های گفتگوی شرکت فوق اعلام نمود که نسخه شماره 9 برنامه FL studio با امکاناتی ویژه بزودی عرضه خواهد شد و با استفاده از مهارت گرافیکی بالای خود حتی تصاویری خیالی از محیط این نسخه تهیه نموده و بر روی وب سایت قرار داده بود. اما نکته جالب توجه این است که تعداد بسیار زیادی از افراد داخل و خارج کشور با انتشار این خبر و افزودن کمی لعاب به آن جلوه واقعی داده اند، به طوری که بسیاری از کاربران بی صبرانه به انتظار انتشار نسخه نهایی 9 این نرم افزار در چند هفته آتی هستند. علاوه بر این مشاهده شده که برخی از وب سایت ها اقدام به ترجمه مطلب فوق الذکر به عنوانی خبری صحیح و افزودن تحلیل ها و نظرات شخصی نمودند! به اطلاع می رساند که شرکت Image Line تا بدین لحظه هیچ گونه اخبار یا اطلاعیه ای مبنی بر شروع پروژه یا رونمایی هر نوع نسخه جدیدتر از نسخه کنونی (یعنی 8) را منتشر نکرده است.

لینک به خبر مربوطه در فروم شرکت Image Line
    http://forum.image-line.com/viewtopic.php?t=14001
    اما تاریخچه ای اجمالی بر سنت دروغ اول آپریل:
    روز دروغ آوریل یا دروغ ۱۳ در بسیاری از کشورها به عنوان یک روز ویژه با گفتن دروغ‌هایی به شوخی در ۱ آوریل گرامی داشته می‌شود. این مراسم در ایران در ۱۳ فروردین که برابر با ۱ یا ۲ آوریل است، انجام می‌شود و به همین جهت به دروغ ۱۳ معروف شده است. در برخی از کشورها (از جمله بریتانیا، اتریش، نیوزیلند و زیمباوه) دروغ‌گویی در این روز از صبح تا ظهر ادامه پیدا می‌کند و شخصی که پس از ظهر دروغی بگوید احمق آوریل (April Fool) لقب می‌گیرد. اما در مناطق دیگر تا پایان روز ادامه دارد.
    قضيه شوخي يا دروغ اول آوريل که در فرانسه به آن «ماهي آوريل» Poisson d’avril ميگويند و اول آوريل با يک روز اختلاف، مصادف با سيزده نوروز ما است، ماجرايي است که ريشهي آن از فرماني آب ميخورد که در حدود نيم قرن پيش، از طرف «شارل نهم»، پادشاه فرانسه صادر شده است. در واقع اين پادشاه که فرزند «هانري دوم» و «کاترين دومديسي» است، با آنکه چهارده سال به ظاهر سلطنت کرده ولي معروف است که جز اجراي اوامر مادر، به کار ديگري نپرداختهاست. يکي از اين اوامر، موضوع تغيير آغاز سال بوده، از اول آوريل به اول ژانويه. يعني از ماهي که مقارن عيد پاک است – روز رستاخيز عيسي پس از به صليب کشيدنش – به ماهي که متعاقب ميلاد مسيح ميآيد و اگر روز نوئل يا کريسمس که براي تولد عيسي در نظر گرفته شده، در 25 دسامبر، ثابت است، روز عيد پاک که اولين يکشنبهاي است که از آغاز بهار متعاقب بدر کامل ماه (شب چهارده) فرا ميرسد، ثابت نيست و بين 22 ماه مارس تا 25 آوريل جا بجا ميشود.
    اين تغيير آغاز سال که عملأ ارج و منزلت روز اول آوريل را به روز اول ژانويه منتقل کرده بود، آنچه براي روز اول آوريل، در مقابل آن همه بزن و بکوبها و عيديها و هدايايي که قبلأ در چنين روزي رد و بدل ميشد، بجا نهاد، چيزي درحد شوخي و مسخرگي و دست انداختن اين روزي شد که با يک فرمان از اعتبار افتاده بود. ادامهي اين شوخيها به تدريج تبديل به اين راه و رسم شد که مردم در چنين روزي با دروغهايي سر به سر هم بگذارند و به اين دروغها نيز نام «ماهي آوريل» بدهند.
    چرا ماهي آوريل؟!
    از ديد مردم زمين، در ماه آوريل، خورشيد در منطقةالبروج (مسير بيضيشکل حرکت انتقالي زمين که به دوازده قسمت شدهاست) از برج معروف به برج «حوت» به معني «ماهي» درمي آيد و وارد برج «حمل» به معني «برّه» ميشود. اين رسم پاگرفته، در ميان مردم سابقهاي شد براي روزنامههاي قرون بعد و راديو و تلويزيونهاي سالهاي اخير که دنبال اين سنت را بگيرند و گاهي اين دروغگويي ها تا جايي پيش بروند که کفر همه را دربياورند. چنان که راديوي «فرانس انتر» در پاريس در دههي شصت در اوايل آوريل به شنوندگان خود خبر داده بود که يک هواپيماي «گالاکسي» که گنجايش هزارمسافر را دارد، قرار است در روز اول آوريل جماعتي را مجاني براي دو روز به نيويورک ببرد و برگرداند. کساني که مايل به شرکت در قرعهکشي اين مسافرت بيخرج هستند، بايد از ساعت يازده صبح روز اول آوريل در زير برج ايفل اجتماع کنند. در آن روز چند هزار نفري به عشق سفر به آمريکا در آنجا گردآمدند. وقتي در هواي توفاني آن روز، همه از دم مثل موش آبکشيده شدند، تازه فهميدند که با دروغ اول آوريل سر و کار داشته اند.
    .
    ..
    ...
    دوستان گلم فروم فوق العادهفوق العاده ای رو راه اندازی کردید در همینجا میخوا از همه مدیران گل این مجموعه صمیمانه قدر دانی کنم و بگم دمتون گرم ... حالا حالا ها مزاحمون هستم !! ... بر قرار باشید

4. Alpha

Alpha عضو سایت

امتیازات:
    +168 / 0 / -1
    بله موارد مشابه این موضوع رو منم شنیدم ولی لینکی که قرار دادم مربوط به سایت خود کمپانی هست نه قسمت آزاد Forum
    در نتیجه اگه شوخی هم باشه ,شوخی خود GOL هست با user های FL !

5. saeidsafaei

saeidsafaei Banned

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    جدن ه فوق العاده اید ازلحاظ آلاین بودن و جوابی که اینقدر سریع دادین ممنونمازتون ... بله من رفتم اون لینکرو هم دیدم به هر حال امیدوارم که صحت داشته باشه و به لطف دوستان کرکر ... کرک این مجوعه هم هرچه سریعتر آمادهبشه تا یه اف ال توپول هم نیب ما بشه ... البته خداییش عذر ما موجهه ... آخه نرم افزار اورجینالش گیرمون نمیاد ... و البته لازم به ذکره که گفته بشه : ما هم نیتمون خیره ...

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏3/9/09
  6. Farhad Mahdavi

Farhad Mahdavi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +95 / 0 / -0
    اقا من داشتم یه چیزی از این اف ال 9 میخوندم شاخ دراوردم . یعنی شوخی بود یا جدی ؟؟؟ !!!!! :smile (51):
    Ogun (demo) & Autogun (free) additive metal simulation synthesizers. Autogun includes over 4 billion presets!
    واقعا این Aotugun چهار بیلیون پریزت داره با منظورشون این بوده که تعداد پریزتاش زیاده ؟ :smile (67):

7. Alpha

Alpha عضو سایت

امتیازات:
    +168 / 0 / -1
    در حال حاضر این VST موجود هست و میتونید امتحانش کنید (به بچه های قسمت download بگید)
    حالت خاص خودش رو داره (به نوعی حالت random )

8. saeidsafaei

saeidsafaei Banned

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    آره واقعن vst خداییه منتهی برای سینس کاربرد تک نوازی نداره من برای آرپژ بیشتر ترجیحش میدم

9. Amirreza

Amirreza عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان fl9 در راه است به حتم ... چون من fl 8.5 که نطب کردم موقع بیرون اومدن ازش همش پیغام میده که fl9 رو میتونین بخرین و پک های مختلف داره و ... . ولی تاریخشو نمی دونم ...
    و فکر کنم fl9 خیلی خیلی شبیه ورژن 8.5 هست چون خیلی کامل و عالی و خوشکل شده ...

10. Alpha

Alpha عضو سایت

امتیازات:
    +168 / 0 / -1
    بله از بعضی از جوانب بهم شبیه هستند( مثل Playlist)
    شما نسخه 8.5 رو خریداری کردید یا از نسخه demo استفاده میکنید؟ (چون من تابحال برای نسخه های beta کرک ندیدم)

11. Amirreza

Amirreza عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    کلا ورژن Beta رایگان یا همون Freeware ارایه میشه که هر کس مشکل یا Bug میبینه یا اگه پیشنهادی به ذهنش میرسه گزارش بده...
    وقتی ورژن Beta تاریخش تموم بشه ورژن Beta بعدی معرفی میشه که فکر کنم بعد ۸.۵ همون ۹ باشه ...

12. saeidsafaei

saeidsafaei Banned

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    نه عزیزم من کرک نسخه 8.5 رو دارم اگه بخواهید میتونم در اختیارتون قرار بدم ... اگه پک لورد 2010 رو داشته باشید توش داره

بفرمایید اینم کرکش که براتون آپلود کردم
    http://goldoff.persiangig.com/CRACK fl 8.5 By NiCE DEViL.EXE

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏7/9/09
  13. Amirreza

Amirreza عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:

دوست عزیز این کرک برای ورژن 8.02 هست نه 8.5

14. saeidsafaei

saeidsafaei Banned

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنوم گلم ولی من با این کرک تونستم 8.5 روکرک کنم ... به هرحال تستش کنید اگه نشد شرمنده ...
    ازتون عذر میخوام

15. Amirreza

Amirreza عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    من تست کردم نشد ...
    البته من ویندوز تحت مک تست کردم که نشد ...

16. saeidsafaei

saeidsafaei Banned

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    این ها همشون فایل های regedit هستن شاید به خاطر ویندوزتون بوده ...به هر حال به خاطر تذکرتون ازتون متشکرم

17. Alpha

Alpha عضو سایت

امتیازات:
    +168 / 0 / -1
    آخرین ویرایش: ‏13/9/09
بارگذاری...