درباره این میکس و مستر نظر بدهید!

شروع موضوع توسط vahid800 ‏24/2/15 در انجمن Pop

تاپیک درباره این میکس و مستر نظر بدهید! تالار Pop در persian-music.org.

1. vahid800

vahid800 عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    سلام دوستان عزیز قبلا یه پروژه تمرینی گذاشته بودم که سوال داشتم چرا اون کیفیت معمول که در اکثر موزیکها شنیده میشه رو در کارم احساس نمیکنم طبق نظرات شما عزیزان به این نتیجه رسیدم میکس و مستر نامناسب باعث کمی کیفیت و عدم شفافیت صداها شده به این منظور از حدود 1 ماه پیش تا بحال در حال مطالعه و تمرین در باب بکارگیری اصول و رعایت استانداردهای لازم برای میکس و مستر بودم یه پروژه تمرینی که هدف خاصی جز میکس و مستر صحیح نداشتم شروع کردم چون سیستم حرفه ای ندارم از پلاگین و vst های خود نرم افزار استفاده کردم و صدا سازی کردم.

ممنون میشم کسانی که براشون مقدور هست با انالیزرهایی که کار حرفه ای میکنند یا هر چیز دیگه ای کارو مورد بررسی قرار بدن تا از کمو کیف کار مطلع بشم.
    از اصطلاحاتی مثل rms ، هدروم ، پیک، لودنس چیزی نمیدونم و نمیدونم اینها چه ارتباطی با هم دارند و شاید هم چندتای اینا یک مفهوم مشترک داشته باشن ولی در قالب کلمات متفاوت به کار برده میشن که من اطلاعی ندارم.

خواهش میکنم این اطلاعات رو که به این ترک مربوط میشه در اختیارم بزارین مثلا بفرمایید rms موزیکت کمه یا زیاده که برم دونبالش تا به نتیجه و حد ایده ال و استاندارد برسم.
    منتظر نظرات ازشمند شما هستم.
    از همه ی شما متشکرم.

حجم فایل حدود 1.5 مگ هست.

new music01

2. vahid800

vahid800 عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    کسی نظری نداره؟

بارگذاری...