درایور مستقل برای digi003

شروع موضوع توسط Behrouz Paygan ‏21/11/09 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک درایور مستقل برای digi003 تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    سلام دوستان
    بچه هایی که با 003 کار کردن میدونن که این کارت درایور مستقل نداره و درایورش همراه با Protools نصب میشه البته طبق تحقیقاتی که من کردم اینو متوجه شدم که ورژن های قدیمی یعنی 7 به قبل این کارتها درایور مستقل داشتن سوالم اینه که آیا درایور مستقلی ریلیز شده یا کسی از دوستان داره که من بتونم ازش بگیرم یا لینک دانلود رو برام بزاره برای ورژن 8
    دومین سوالم اینه که این کارت صدا اصولا بعنوان یک کارت صدای حرفه ای و فقط برای کار با نرم افزارهای موزیک ساخته شده البته فقط اونایی که ASIO رو پشتیبانی میکنن تو خود دستورالعمل 003 همین مسئلرو نوشته و گفته که برای کارهای روز مره با کامپیوتر از یه کارت صدای دیگه استفاده کنید میخوام بدونم کسی تجربه ی این کارو داشته ؟ راستیت من از Conflig احتمالی میترسم بخاطر همین فعلا نمیخوام خودم امتحان کنم چون تو کوران کاریم و یه روز هم برام یه روز و نمیخوام سیستمم از کارایی در بیاد.
    پیشاپیش از راهنماییهاتون ممنون.:smile (29):

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    من دارم با 003 كار ميكنم در پروتولز 8 هم درايور همراه برنامه نصب ميشه و البته در اون dvd خودش درايور مستقل هم گذاشته كه من تا حالا نصب نكردم.
    نرم افزار پيشنهادي خود شركت پروتولز هستش اما به راحتي با همه نرم افزارها هم كار ميكنه .
    خودمم هم با همين كارت و با سونار 8 كار ميكنم.

3. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    بله امید جان با تمام نرمافزارها ی موزیک سازگاره ، من منظورم کارهای معمول ویندوز یا کار با نرم افزارهایی که احتیاج به جنرال میدی داره (یه سری از برنامه های نت نویسی)، من dvd رو چک کردم اما فایلی که شما میگی نبود میشه اسم فایلو بهم بگی؟

4. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    يه فايل به اسم درايور داره.
    اما من نصب كردم جوابي نگرفتم و با همون نصب نرم افزار درايورش رو هم نصب كردم.
    البته اينم بگم كه ديگه با نصب 003 شما صداهاي ويندوز رو نخواهيد داشت.
    و چون خيلي از پليرها هم امكان پخش با asio رو ندارن ممكنه به مشكل بر بخوريد اما با نصب مديا پلير 11 ميتونيد موسيقيتون رو در اون بشنويد.
    نميدونم اخيرا ويندوز براي پلير صداها و اخطارهاي خود ويندوز و براي سيستمهاي asio درايوري يا چيزي كه بتونه با asio كار كنه توليد كرده يا نه در اين مورد light عزيز بيشتر ميتونن كمك كنن.
    من موسيقي هام رو با sony sound forge 9 گوش ميكنم و بهتر هم از مديا پلير هستش برام. با ديدن نمودارها ميتونم ايرادهاي كارم رو هم ببينم. و با هر برنامه ايي كه ASIO رو ساپورت كنه ميتونيند كار كنيد چه نت نويسي و چه ويرايش.

5. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    امید جان تو dvd سری protools 8 این فایل نیست شما چون سری 7 داشتی این فایل هست حالا میشه اگه برات زحمتی نیست برام آپلودش کنی؟

در ضمن توی دستورالعمل پروتولز نوشته که شما برای کار با ویندوز نباید از این کارت صدا استفاده کنید و صداهای ویدوزو نخواهید داشت و خودش هم پیشنهاد داده از یه کارت دیگه استفاده کنید میخواستم ببینم شما اینکارو کردی یا نه؟ و اگه کردی Conflict داشتی یا نه؟

6. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    بفرمائيد اينم درايور.

بله منم اين مورد رو خوندم اما من نصبش كردم و صداهاي ويندوز رو ندارم. و نيازي هم ندارم بيشتر اعصابم رو خورد ميكنه.

7. hojjattm

hojjattm عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, sonar
    درباره ی کارت صدای 003 میخواستم یه مقدار اطلاعات بدین. راستش منم قصد خرید دارم اما تا حالا باهاش کار نکردم. میخواستم ببینم چه مشخصاتی داره و نظرتون دربارش چیه.
    اینم بگم که من کارم موسیقی نیست و فقط پلاگین های وکال مورد استفاد قرار میدم. با سونار8 کار میکنم و از ایدیوشن3 هم کمک میگیرم گاهی​

8. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    بلاخره شرکت معظم Digidesign اون درایوری که من مد نظرم بود رو ریلیز کرد درایور ورژن 8.0.3 که در هنگام کار 003 شما یه کارت حرفه ای و قوی براتون باشه و در زمانهای دیگه براتون بجای یه کارت صدای معمولی کار کنه این درایور شامل WDM هم میشه که برای کار با نرم افزارهایی که با ASIO سازگار نیست به درد میخوره بهتون پیشنهاد میدم دانلود و نصبش کنید . در ضمن Update 8.0.3 پروتولز هم اومده اما این درایوری که من میگم جداست و با آپدیت یه درایور دیگه نصب میشه و لی اصلا تداخل نداره من تستش کردم همین دیشب.

www.digidesign.com

9. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    يعني شما كه نصب كردين به راحتي تونستيد برنامه هايي رو كه يا asio سازگار نيستن رو هم باز كنيد مثلا بعضي از پليرها رو ؟
    چون من همين مشكل رو دارم مثلا براي ديدن يه dvd اموزشي بايد اون رو روي سيستم دومم كه كارت آنبورد داره باز كنم. اگه اينجوري كه ميفرمائيد باشه كه خيلي خوبه.

10. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    بله امید جان کاملا مثل یه کارت صدای معمولی راحت و بی دردسر کار میکنه حتی صداهای ویندوز هم پخش میشه

11. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    آيا منظورتون اين بود؟

فایل های ضمیمه:

• درایور مستقل برای digi003-test.JPG
      test.JPG
      اندازه فایل:
      121.4 KB