آخرین ارسال‌ها

درامد از طریق موسیقی اونم تو ایران!

17/9/18
2
17
سلام من به فکر ساختن ی سایت برای فروش وی اس تی و نرم افزار های موسیقی هستم، می خواستم بدونم درآمدش چجوریه و کسی تجربه یا اطلاعاتی در این مورد داره؟؟؟
لطفا زودتر جواب بدید
ممنون

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,255
34
Vengeance Land
من که به شصه از عید امسال بعد از 11 سال از موسیقی خداحافظی کردم....
تمام دیوایس هارو گذاشتم تو کارتنشون.
نه به دلیل نبود درامد
نه به دلیل اینکه دنبال شهرتش از اول نبودم و دوست داشتم که موسیقی ی درست تولید کنم
نه به دلیل اینکه تمام عمرمو بهترین سال های زندگی مو بخاطرش دادم (از سن 12 سالگی پرودیوس میکردم)
نه ب دلیل اینکه استعداد داشتن تنها کافی نبود.

بخاطر اینکه از لحاض روانی و ذهنی آدم تایه حدی میتونه مغزش و روحیه اش کشش داشته باشه
نمیشه ادم تا ابد سر خودش کلا بذاره و هی به خودش انرژی بده بعدش تبدیل میشه به بیماری های روانی و شخصیتی و کلا واقعیت رو گم میکنه!

تا پنج سال اول روحیه دادن جواب میده بعدش افرادی که باهاشون کار میکنید و حتی دورو اطرافی های خودتون تک تکشون شرو میکنن به خورد کردن شما و بی ارزش جلوه دادن کارهایی که هر کسی از عهده اش بر نمیاد و مختص افرادی با استعداد و ای کیو ی بالاست
(ارزش شمایی که بعد از 12 سال یک Sound Designer و یا Producer هستید از یه کسی که یه برده ی نه صبح - پنج بعد از ظهریه کمتره!)

الان مسیر خیلی راحته و هرکسی هرکاری بخاد میکنه دیوایس و اطلاعات اینترنت و همه چی و خونواده ها هم حمایت میکنن.ولی مسله اینجاست که دیگه طور کارا (..مهم..) نیست
هنر مهم نیست! اهمیتی نداره!
جامعه ی عبوس و افسرده و زامبی پروری که پرورش هر استعدادی و شکوفایی شو توی نتفه میکشه!
بچه های که تو این چند ساله شرو کردن به یادگرفتن موسیقی یه چیزایی رو یادشون نمیاد که بهتره براشون گفته بشه:
دوران ما کسی ساز دستش بود تو اتوبوس و خیابون چپ چپ نگاش میکردن . تیکه مینداختن اخه اون زمانا یه اده کاور خالیه گیتارو توش پتو میزاشتن که برن دنبال مسایل اولیه انسانی!
همه ام طلب آهنگای پوسیده ی نستالژیک میکردن اگه بلد نبودی اهنگ بزنی پس هیچی بلد نیستی!
خلاصه که امیدوار باشید.و شما هم بذارید کنار...

بالا