دانلود XLN Addictive Drums

hmd_kro

هنرمند
عضو سایت
15/11/09
392
69
28
Rasht
soundcloud.com
سلام خدمت همه دوستان گرامی.

راستش من XLN Addictive Drums رو از سایت:

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

دانلود گرفتم که تو 10 پارت دانلودش کردم. اما حالا در زمان Extract کردن سر پارت9 این اخطار رو میده:
XLN_AddDrm.part09.rar: CRC failed in the encrypted file XLN Addictive Drums.nrg (wrong password ?)

پسوردش اشتباه نیست چون اولش قبول میکنه اما سر پارت 9 که میرسه این اخطار رو میده. پارت 9 و 10 رو مجددا دانلود گرفتم اما بازم همین اخطار رو میداد.

اگه میشه لطفا راهنماییم کنید که چه باید بکنم.دانلودش واسم خیلی طول کشید.

ممنون.

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,203
8,552
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
منم الان دانلودش کردم
متاسفانه خود سورس خراب هست و extract نمیشه ، ایراد از سیستم شما نیست

hmd_kro

هنرمند
عضو سایت
15/11/09
392
69
28
Rasht
soundcloud.com
:smile (16):...

به نظر شما کاریش نمیشه کرد؟

به خاطر یک پارت کل دانلودم از بین رفت.

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,203
8,552
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
اگر می خوایید دانلودش کنید براتون لینک های معتبر و تست شده قرار بدم
همیشه پیشنهاد می کنم از سایت های معتبر دانلود کنید و قبل از دانلود نظرات کسانی که دانلود کردن رو ببینید که مطمئن بشید مشکلی نباشه

hmd_kro

هنرمند
عضو سایت
15/11/09
392
69
28
Rasht
soundcloud.com
اگه زحمت نباشه و لطف کنید لینکهای 100 مگابایتی معتبری قرار بدید ممنون میشم.

HAMED HAMRAH

عضو سایت
29/8/10
298
108
43
رشت
چرا فايل exe نداره؟

خدمت شما :

کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا
کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا
[/LEFT]
پسورد فایل : www.persian-music.org

با سلام
من با كلي بدبختي همشو دانلود كردم و فايل ISO رو با برنامه NERO باز كردم و برنامه رو نصب كردم ولي هيچ فايل EXE اي كه بشه برنامه رو اجرا كرد نيست فقط فايلهايي با پسوند xpack هست كه نمي دونم بايد چي كار كنم
شما را به خدا به من جواب بدين
اين برنامه رو چه طور راه بندازم​

HAMED HAMRAH

عضو سایت
29/8/10
298
108
43
رشت
آيا addactive drum يه برنامه نيست؟
تو manual عكس برنامه هست و توضيحات ولي هيچ فايل اجرايي نصب نميشه هيچ اروري هم نميده
چرااااااااااااااااا؟
خيلي دمق شدم
اين برنامه رو از كجا پيدا كنم؟

Behrooz Paygan

تیم مدیریت
مدیر کل
16/11/09
1,485
1,076
113
Toronto
www.paygan.net
دوست عزیز این فایل Setup برای Addictive Drums هست حدوده 20 مگ دیگه از ترافیک نازنینتون رو مصرف کنید انشالله مشکلتون حل میشه !

MD5: D34C9A3BA7B77CC7E1B14F9D61C998F4

HAMED HAMRAH

عضو سایت
29/8/10
298
108
43
رشت
دوست عزیز این فایل Setup برای Addictive Drums هست حدوده 20 مگ دیگه از ترافیک نازنینتون رو مصرف کنید انشالله مشکلتون حل میشه !

MD5: D34C9A3BA7B77CC7E1B14F9D61C998F4​
سلام دوست عزيز
ممنون از اينكه اهميت دادين
ولي با عرض تاسف اون 2 گيگا بايتي كه دانلود كردم 22.5 مگابايتش هميني هست كه زحمت كشيدين و اين هم در انتها هيچ فايل اجرايي (EXE) نصب نمي كنه و فايلهايي با پسوند xpak رو ايجاد مي كنه كه آيكون AD دارند و ظاهرا بايد با برنامه باز بشند
تو رو خدا اگه خودتون تست كردين يه كمكي بكنيد

22/1/10
139
1
0
کرج
بعد از نصب یه فایل با فرمت dll بهتون نمیده؟؟؟این فایل باید هم اسم همین وی اس تی باشه.

HAMED HAMRAH

عضو سایت
29/8/10
298
108
43
رشت
البته اين فايل dll رو در يك پوشه به نام vstplugins مي ريزه ولي اين فايل به چه كار مي آد دوست گرامي؟

Behrooz Paygan

تیم مدیریت
مدیر کل
16/11/09
1,485
1,076
113
Toronto
www.paygan.net
البته اين فايل dll رو در يك پوشه به نام vstplugins مي ريزه ولي اين فايل به چه كار مي آد دوست گرامي؟
دوست عزیز این نرم افزار یه VST هست یعنی برای اجرا شدن به Host یا یه نرم افزار میزبان مثل کیو بیس سونار FL و ... احتیاج داره شما باید هاستتوتن رو اجرا کنید و اون فایل Dll رو بهش معرفی کنید و از توی هاست اجرا میشه این نرم افزار Standalone نیست . اصولا VST ها به هاست احتیاج دارن.

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
601
402
63
شیراز
شما از چه برنامه ای استفاده میکنید؟؟؟

اگر از اف ال استودیو استفاده میکنید به روش زیر عمل کنید:
Channels>Add one>more و از لیست ظاهر شده گزینه refresh>Fast Scan رو انتخواب کنید.خواهید دید که xln Addicive به لیستتون اضافه خواهد شد.(پلاگینهای جدیدی که پیدا میشه برای اولین بار با رنگ قرمز مشخص خواهند شد) و با دوبار کلیک بر روی اسم پلاگین مورد نظر اجرا خواهد شده.

در کیوبیس به روش زیر عمل کنید:
Device>Plug-in information و روی دکمه Update کلیک کنید تا این پلاگین به لیستتون اضافه بشه.

farzaddd

هنرمند
سلام.من Addictive Drums رو نصب کردم و تو اف ال و کیوبیس کار کرد
ولی ازم کد فعال سازی میخواد(که توی فایل دانلود یه کیجن بود)

وقتی ای دی رو از عکس اول کپی میکنم تو کیجن , بعد generate رو میزنم یه فایلی رو تو دسکتاپ ذخیره میکنه با پسوند xpak. بعد کدی میده که باید اونو کپی کنم تو گزینه ی 3 عکس اول..وقتی Authorize میزنم میگه که کد اشتباهیه..مجددا تلاش کنید!
کسی میدونه مشکل از کجاست؟ خیلی واجبه :smile (16):

farzaddd

هنرمند
منم همین طور میشه چیکارش کنم؟؟
دوست خوبم cumpoter id رو که کپی میکنی تو کادر اول کیجن بعد generate رو بزن.اون فایلی رو که میخواد سیو کنی سیو کن بعد کپی اونجایی که پلاگین رو نصب کردی.بعد اون مرحله کدی که بهت داده رو کپی کن تو کادر بعدی برنامه...در اخر authorize بزن تا برنامه رجیستر شه! :smile (75):