دانلود ""Windows Xp Sp2 Genuine""untouched Version

29/5/09
150
26
0
تهران
ویندوز اورجینال و دست نخورده سرویس پک 2

این هم ویندوزی که خودم استفاده میکنم و کاملا ازش راضیم
فقط باید یه آپدیت کوچولو بشه تا بهترین بازده رو براتون داشته باشه

This is the original genuine version of Windows XP Professional. It includes Service Pack 2. It does not require any cracks or tools to pass the validation process. This is an untouched version of Windows XP Professional. The genuine serial number works only for this version. It may not work if you try to upgrade or dual-boot with this serial number. For more info about Windows XP, please visit the site below​

لینک های دانلود :

کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا

ویندوز اورجینال و دست نخورده سرویس پک 2

این هم ویندوزی که خودم استفاده میکنم و کاملا ازش راضیم
فقط باید یه آپدیت کوچولو بشه تا بهترین بازده رو براتون داشته باشه

this is the original genuine version of windows xp professional. It includes service pack 2. It does not require any cracks or tools to pass the validation process. This is an untouched version of windows xp professional. The genuine serial number works only for this version. It may not work if you try to upgrade or dual-boot with this serial number. For more info about windows xp, please visit the site below​

لینک های دانلود :

کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا
سلام دوست من
منظورت از آپدیت کوچولو یعنی چی؟
چون من نمیخوام ویندوز آپدیتای جدید رو داشته باشه ( همش باگ ایجاد میکنه)
میشه بیشتر توضیح بدی؟
ممنون

30/7/09
267
478
63
شماره 14
سلام دوست من
منظورت از آپدیت کوچولو یعنی چی؟
چون من نمیخوام ویندوز آپدیتای جدید رو داشته باشه ( همش باگ ایجاد میکنه)
میشه بیشتر توضیح بدی؟
ممنون
سلام!
من دانلود کردم این ویندوز رو به نظر من خوب هست ویندوز انگلیسی هست سرویس پک 2 و بعد از نصب واسه آپدیت رفتم 3 تا آپدیت مختصر میگیره و بعد اگر بخوای مجدد واسه آپدیت بری آماده هست واسه سرویس پک 3 که من نگرفتم و فکر هم میکنم منظور شما هم همون باشه.
در کُل ویندوز خوبیه و اگر امکان دانلود داشته باشید من پیشنهاد میکنم که دان کنید .:smile (31):

سلام!
من دانلود کردم این ویندوز رو به نظر من خوب هست ویندوز انگلیسی هست سرویس پک 2 و بعد از نصب واسه آپدیت رفتم 3 تا آپدیت مختصر میگیره و بعد اگر بخوای مجدد واسه آپدیت بری آماده هست واسه سرویس پک 3 که من نگرفتم و فکر هم میکنم منظور شما هم همون باشه.
در کُل ویندوز خوبیه و اگر امکان دانلود داشته باشید من پیشنهاد میکنم که دان کنید .:smile (31):
سلام مجدد
از قرار، لینکها پاک شده اگه امکان داره لینکای جدید رو بذارید ممنون میشم
شاد باشید

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,186
8,511
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
لینکهای جدید :

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

لینک های مستقیم هم برای شما در pm ارسال شد

14/1/10
16
11
3
World
اگر کسی این ویندوز رو تست کرده و خوب بوده لطفا پیام بده تا هزینشو پرداخت کنیم برامون بفرسته!!

- - - - - - - - - -

اگر کسی این ویندوز رو تست کرده و خوب بوده لطفا پیام بده تا هزینشو پرداخت کنیم برامون بفرسته!!