آخرین ارسال‌ها

دانلود USB X-Treme FX v1.0 Vsti Dxi Au DVDR v1 PC/Mac

• شروع کننده موضوع Light
  • تاریخ شروع

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,078
31
اهواز

توضیحات از مهران عزیز :
این vst شامل صداهایی مثل باد و باران و فرودگاه و انواع هواپیما و آب و دریا و شلوغی شهر و اداره و قطار و ...

xtremefx-15e5bbb.jpg
USB X-Treme FX v1.0 Vsti Dxi Au DVDR v1 PC/Mac

USB X-Treme FX v1.0 Vsti Dxi Au DVDR v1 PC/Mac | 2.6 GB

X-Treme FX is a UVI-Engine based virtual instrument dedicated to sound effects, foleys and atmospheric sounds. For sound designers it means having a brand new soundbank and the ability to work faster than ever with a great set sound shaping tools (layers, filters, envelopes, LFOs…).​
X-treme FX puts thousands of creative sound effects at your fingertips: the soundset occupies over 8 GB of disc space. Included categories are:​

• Atmospheres
  • Scenes
  • Unreal
  • Science-Fiction
  • Sub & Drones
  • Natural
  • Urban
  • Foleys
  • Musical
Scenes are provided: one preset loads up an ensemble of related sounds, perfect for live mixing or creating a virtual soundscape.​
Features:

• Based on the UVI-Engine.
  • Over 5000 included presets.
  • New presets every month, free to all registered users.
  • 8 GB of sounds.
  • Powerful dual layer architecture.
  • Full MIDI implementation.
  • Comprehensive multi-effect section with 29 high quality algorithms.
  • Zone-Edit allows powerful edition of individual keygroups (Multimode filter, envelopes, timbre, etc. can be edited individually).
  • Audition Presets: next to the preset selection menu, a small speaker icon can be clicked to listen to the preset, tuning is user-selectable.

کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا

Pedram Pelak

Producer
هنرمند
19/10/09
233
West Coast
دوست عزیز این چیزی که شما گذاشتی 1 DVD هست ! اصلش 2 تاست موقع نصب ارور میده میگه هر 2 فایل باید باشن ! :smile (18):

p30box

هنرمند
25/11/09
135
ابادان
شما مطمئن هستید ؟ اخه منم دارم دانلود میکنم یعنی ادامه ندم ؟ مدیران عزیز بررسی کنید

Pedram Pelak

Producer
هنرمند
19/10/09
233
West Coast
اره اخه حجم اصلی 8 گیگ هست این فایل رو که از حالت فشرده خارج کنی میشه 4 گیگ ! و همون اول موقع نصب میگه که 2 تا فایل با پسوند dat شماره 1 و 2 هستن باید رو سیستم باشن این شماره یکش هست فقط ! حالا شما ادامه بده ضرر نداره که فوقش میاد دومی رو هم میزاره !

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
34
شيراز
بله این نرم افزار 2 dvd هست و جدیدا قابلیت آپدیت هم داره که من دارم و نزدیک به 18 گیگ میرسه ...

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
34
شيراز
شما باید اورجینال بخرید تا این وی اس تی رو به صورت کامل در اتیار داشته باشید . :smile (19):

p30box

هنرمند
25/11/09
135
ابادان
کد کردن لینک ها

دوست عزیز شما 5 ساعت گشت زدی نت رو ندیدی من 2 دقیقه گشتم پیدا کردم اصلا مگه میشه عمو سعید ( خودم :smile (73):) بگرده پیدا نکنه نیاز به خرید نیست اینم لینک های 2 دی وی دی کامل تشکر رو بزن حالشو ببرم براتون وی اس تی بزارم :smile (61):

USB X-Treme FX v1.0
VSTi/DXi/Au | PC/MAC | RS & HF | 8.5GB
X-Treme FX is a UVI-Engine based virtual instrument dedicated to sound effects, foleys and atmospheric sounds. For sound designers it means having a brand new soundbank and the ability to work faster than ever with a great set sound shaping tools (layers, filters, envelopes, LFOs…).

68cae76xtremfx.png

X-treme FX puts thousands of creative sound effects at your fingertips: the soundset occupies over 8 GB of disc space. Included categories are:

* Atmospheres
* Scenes
* Unreal
* Science-Fiction
* Sub & Drones
* Natural
* Urban
* Foleys
* Musical

Scenes are provided: one preset loads up an ensemble of related sounds, perfect for live mixing or creating a virtual soundscape.

Features:

* Based on the UVI-Engine.
* Over 5000 included presets.
* New presets every month, free to all registered users.
* 8 GB of sounds.
* Powerful dual layer architecture.
* Full MIDI implementation.
* Comprehensive multi-effect section with 29 high quality algorithms.
* Zone-Edit allows powerful edition of individual keygroups (Multimode filter, envelopes, timbre, etc. can be edited individually).
* Audition Presets: next to the preset selection menu, a small speaker icon can be clicked to listen to the preset, tuning is user-selectable.

کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

Pedram Pelak

Producer
هنرمند
19/10/09
233
West Coast
دوست عزیز ضمن تشکر باید بدونین که حقیقتا تا دیروز این محصول تو کل نت نبود اما سایت داون ارشیو تازه امروز ظهر این محصول رو گذاشت دمش گرم انگار میدونست یه دسته ادم دنبالش هستن :smile (7): !

بله این نرم افزار 2 dvd هست و جدیدا قابلیت آپدیت هم داره که من دارم و نزدیک به 18 گیگ میرسه ...
دوست عزیز منظورتون چیه که قابلیت ارتقا داره من دو تا دیویدی دارم اگه بانک های جدید ازش اومد به ما هم بدین دوستان...

10/3/11
143
چطوری باید برای ویندوز اینستالش کنم؟ این دوتا dvd اینقدر محتویات دارن که گیج شدم!!

سلام چرا دانلود نمیشه میتونید روش دانلودش را توضیع بدید ممنون میشم من هر کاری میکنم دانلود نمیشه مرسی

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,503
53
.
سلام چرا دانلود نمیشه میتونید روش دانلودش را توضیع بدید ممنون میشم من هر کاری میکنم دانلود نمیشه مرسی
دوست من، لینکها مربوط به 10 سال پیشه. یعنی بچه ای که موقع نوشتن این تاپیک تازه به دنیا اومده بوده، الآن میره کلاس چهارم! چطور انتظار داری لینکها کار کنن؟! حتی محتوای لینکها هم در این مدت دیگه قدیمی میشن.

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
254
تهران
از این افکتا زیاده تو نت بگردی پیدا میشه
مثلا این سایت
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
یه چیزایی داره ولی پک کاملش تو سایتای ایرانی ام هست

بالا