دانلود Stylus RMX 1.9.3f UPDATE PC MAC

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
7/2/10
2
0
0
این سایت رو من به تازگی پیدا کرم. بخدا این سایت محشره و من باهاش حال کردم/ کارتون درسته و این سایت رو به همه دوستام معرفی میکنم. خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
این سایت رو من به تازگی پیدا کرم. بخدا این سایت محشره و من باهاش حال کردم/ کارتون درسته و این سایت رو به همه دوستام معرفی میکنم. خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون
دوست عزيز ضمن عرض خوش آمد گويي
اميدوارم كه مطالب سايت براتون مفيد واقع بشه.
لطفا قوانين رو بخونين و در صورت مفيد بودن پستي براي شما. با زدن كليد تشكر از اون ارسال تشكر كنيد. و يا از سيستم امتياز دهي سايت استفاده كنيد.

ممنونم و موفق باشيد.

2/8/09
10
3
3
سلام
میخواستم بدونم اگر بخواهیم این نرم افزار یا نرم افزارهای دیگه رو به همراه بانکهای صوتیش از فروشگاهی تو تهران بخریم که قیمتش عادلانه باشه جایی هست چون بعضی از این فروشنده ها به قیمت سر گردنه حساب میکنن پول زور دادنم خیلی سخته:smile (77):

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
Nima Golestan عزیز در تاپیک آشنائي با انوع Daw و VST و Sample هاي گوناگون اکثر برنامه ها و پلاگین های معروف و کارائی اونها رو معرفی کردن :
Stylus RMX
نرم افزاري بسيار قوي در ضمينه ريتم و ريتم سازي . با بانكي از انواع ريتم ها و با قابليت تغيير تمپو و ...

ایمان احمدزاده

مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران
تیم مدیریت
مدیر ارشد
تو این نسخه دیگه شما مشکلات قبلی رو برای نصب Stylus RMX نخواهید داشت، مشکلاتی از قبیل Patch و Restore کردن فایل Dll پلاگین و همچنین لود کردن بانک های صدا!!!

مشکلات نصب کاملاً رفع شده که باز هم باید ممنون باشیم از دوستمون Behrouz Paygan که زحمت کشیدن و برای دانلود گذاشتن.

موفق باشید!

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
بله آپدیت هست باید نصبش کرده باشید و بعد این Update رو نصب کنید

11/8/10
2
2
3
خلسه ...!!
رفقا من خوده استایلوسو برای دانلود پیدا نکردم واس همین این آپدیت جواب نمیده

اگه میشه نفس برنامه رو بزارید به فیض برسیم،
ممنون

p30box

هنرمند
25/11/09
135
15
18
ابادان
p30box.com
دوستان اگر میشه خوده فایل اینستال استایلوس بدون بانکهاشو برای دانلود بزارید چون من فایل ابدیت و بانکهاشو دارم

4/5/12
11
3
3
tehran
سلام من خارج کشور زندگی‌ می‌کنم و به اینترنت با سرعت و منابع دانلود زیادی سرو کار دارم،اما جداً از مطالب زیادی از این سایت استفاده کردم و می‌کنم! دستتون درد نکنه بچه ها!

پاسخ : دانلود Stylus RMX 1.9.3f UPDATE PC MAC

دوست عزیز این فایل از پاک شده . میشه از لینک جدیدی بذارید ؟

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
2,623
113
کرمان
وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)