دانلود real guitar 2

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
سلام دوستان

ساخت شركت music lab داراي بانكهاي مختلف براي نوازندگي با صداي بسيار خوب و طبيعي و البته امكان نواختن ريتم مورد نظرتون با تكنيكهاي گيتار در اين برنامه فراهم شده.
realguitar.jpg

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا

فایل های ضمیمه

20/11/09
25
0
0
تهران
سلام

من اینو دانلود کردم اما وقتی تو FL میارمش نمی تونم تو قسمت select guitar گیتار رو انتخاب کنم .. باید چه کار کنم !!؟؟

cupalbert

Banned
23/12/09
29
5
0
با تشکر از Omid-Mohebbi عزیز
می خواستم بدونم کامله یا اینکه بانک صداییش نسبت به نسخه اصلیش کمتره؟
کرک شده یا باید منتظر کرک باشیم؟
حجم کلی برنامه بعد از اکستراکت چقدره؟
تشکر بسیار

20/11/09
25
0
0
تهران
از همون قسمت مستطيل بالا كه يه فلش كوچيك رو به پائين داره بايد صدا ها رو انتخاب كنيد با زدن فلش..

آقا امید اون فلش رو می زنم اما انگار خاموشه و هیچ اتفاقی نمی افته تو فروم های موزیک لب

یکی هم این مشکل رو گفته بود که اونجا گفته بودن تو audio setting بیت احتمالا روی 44000

هست باید رو 48000 باشه تا بشه گیتار انتخاب کرد که این کارم کردم و نشد ..

پیلیز هلپ

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
اينم ممكنه....
دوباره نصبش كنيد و اينبار بعد از نصب كه گزينه انتخاب سمپل ريت مياد 48 استفاده كنيد.
اما شك دارم .احتمالا نتونسته بانكهاي صداش رو پيدا كنه.

20/11/09
25
0
0
تهران
اينم ممكنه....
دوباره نصبش كنيد و اينبار بعد از نصب كه گزينه انتخاب سمپل ريت مياد 48 استفاده كنيد.
اما شك دارم .احتمالا نتونسته بانكهاي صداش رو پيدا كنه.

آقا داستانش رو فهمیدم رفتم تو استارت unistall کنم دوباره نصب کنم دیدم یه چیزی داره به

اسم real guitar bank manager بعد اونجا هر ریتی رو که می خواستم add کردم بانک صدا رو

ساخت بعد گیتاراش اومد بالا تو FL :smile (2): فقط من کلا با این وی اس تی ها که کار میکنم

مثل این و virtual bass و .. مثلا اگه بخوام 2 تا پترن این پلاگین روش باشه ولی یکیش مثلا ریتم

باشه یکیش سولو باید چه کار کنم .؟ من clone می کنم پلاگین رو ولی فکر کنم این کار درست نیست .. :smile (74):

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
لینکها سالم هستند
مشکل اینترنت سراسری هست خبر بالای سایت رو مشاهده بفرمایید
بزودی برطرف میشه

26/3/10
191
14
0
مازندران
بعد از نصب نرم افزار Bank Manager رو به نام (StgMan.exe) از محل نصب باز کنید (معمولا خودش باز میشه) آدرس فایل Acoustic.mls رو بدید همینطور محل نصب بانک صدا (مقصد) رو, سمپل ریت رو هم انتخاب کنید و Apply رو بزنید.

10/6/10
333
43
28
تهران
وقتی برنامه رو اجرا میکنید از قسمت بالای صفحه صداها رو لود میکنید؟

فایل های ضمیمه

• 19.9 KB نمایش‌ها: 396
23/12/09
32
4
0
دوستان نصبش می کنم ولی اجرا نمیشه :smile (9)::smile (9)::smile (9):
همش این ارور رو میده:
Error Creating the instance of RealGuitar
وقتی ok میکنم ، این ارور میاد:
Cannot Connect to handler
:smile (9)::smile (9)::smile (9)::smile (9)::smile (9)::smile (9)::smile (9)::smile (9)::smile (9)::smile (9)::smile (9)::smile (9)::smile (9)::smile (9)::smile (9):
فایل کرک رو هم وقتی اجرا می کنم، این ارور میاد:

در ضمن ویندوز من 7 هستش.
:46::smile (42)::smile (16):

23/12/09
32
4
0
دوستان مشکلم حل شد. راه حلش رو هم می نویسم واسه اونایی که ممکنه به این مشکل بر بخورند. راه حلش اینه که نرم افزار RealGuitar یا FL Studio رو Run As Administrator بکنید. :smile (100):