آخرین ارسال‌ها

دانلود Poetic Acoustic Guitar

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)

Behrouz Paygan

تیم مدیریت
مدیر کل
16/11/09
1,485
Toronto
بانک صدای pgr فقط ریلیز شده پس در واقع شما برای اون ۲ محصول بانک ندارین

Behrouz Paygan

تیم مدیریت
مدیر کل
16/11/09
1,485
Toronto
همین چند روز پیش بانک اون دو محصول هم برای دانلود ریلیز شده میتونید تو تالار سرچ کنید ودانلود

سلام.واقعا خسته نباشید.میدونم سوالم تکراریه و دوستان میگن که بریم صفحه 1 پست 1.رفتم یکیش دیلتره.اون یکیشم file not found میده.سومیشم خواصیت resumeکردن دانلود رو نداره.اگه لطف کنین و دوباره زحمت بکشین یه سایت راحت تر واسه دانلود بذارین واقعا ممنون میشم.اگه هم امکانش نیست خوب با همین میسازیم.میدونم کار سختی دارین.تشکر و خسته نباشید گرم منو بپذیرید:smile (2)::smile (70):ممنون

24/12/11
453
پشت کوه
اصلا دوست ندارم بشنوم نمونه صداش چجوریه
چون بد جوری غمگین میشم اگه بفهمم چه سلطانیه و من نمیتونم داشته باشمش !!
حقیقتش

لینک تورنت این VST قدرتمند ↓ برای علاقه مندان دانلود از تورنت حجم این پکیج 3.5 گیگابایت است ورژن 2.2.1 کرک Air
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

تذکر: به دلیل حجم بالای چنین وی اس تی هایی و سرعت محدود اینترنت ، آپلود اینچنین برنامه ها کاری بسیار مشکل خواهد بود بنابراین دوستان هنرمند اگر آشنایی به دانلود از تورنت داشته باشند و برای مدتی جهت دانلود این وی اس تی صبور باشند می توانند از این طریق به برنامه دسترسی پیدا کنند.

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
کرمان
لینک تورنت این VST قدرتمند ↓ برای علاقه مندان دانلود از تورنت حجم این پکیج 3.5 گیگابایت است ورژن 2.2.1 کرک Air

تذکر: به دلیل حجم بالای چنین وی اس تی هایی و سرعت محدود اینترنت ، آپلود اینچنین برنامه ها کاری بسیار مشکل خواهد بود بنابراین دوستان هنرمند اگر آشنایی به دانلود از تورنت داشته باشند و برای مدتی جهت دانلود این وی اس تی صبور باشند می توانند از این طریق به برنامه دسترسی پیدا کنند.
File Blocked for Violation.
دوست عزیز لینک حذف شده.

رضا جان شما خودت امتحان کردی این لینک رو ؟
من میخوام دانلود کنم اما مطمئن نیستم نسخه ی مناسبی هست یا ایراد داره .
سوال دوم اینکه مطمئنید کرک AiR اِ ؟ نسخه ی من کرکش مال R2R اِ .

( مدیران لطفا پست پیشین رو پاک کنند)
عذر می خوام پست قبلی من دو تا ایراد داشت. اول اینکه من به دلایلی روی مدیافایر باید فایل ها رو رمز گذاری می کردم تا با مشکل بلاکی مواجه نشم. لینکی که آپلود کردم برای بعضی ها باز میشه برای بعضی ها نه. دوباره براتون آپلود کردم ↓ . و مسئله بعد اینکه خود من هنوز دانلودم به اتمام نرسیده و در مورد کرک که پرسیدید به نظر من کرک های r2r و air یکسان عمل می کنند . اگه دقت کرده باشید کمتر برنامه ای پیدا میشه که توسط هر دو کرک بشه. به نظر من کرک های Assign ، r2r (air ) روی سیستم عامل ویندوز به ندرت (خیلی خیلی کم و بعید ) پیش میاد اشکال داشته باشه. من خودم با وجود مشکل نت در حال دانلود هستم دوستانی که احیانا نمی خواهند ریسک کنند همونطور که قبل گفتم صبور باشید . به محض اینکه توسط خودم تست شد ok ِش رو به شما عزیزان میدم .

- - - - - - - - - -

مطمئنید کرک AiR اِ ؟ نسخه ی من کرکش مال R2R اِ .
کرک R2R صحیح است. ( اشتباه لپی بود ! )

دوستان عزیز دانلود کردم و نصب تمام. پکیح که قرار دادم بانک صدایی کامل هست و برا حتی در اف ال اجرا شد و صدا هم داره. هم PGL هم PG8 و هم PGR

نکته: بعد از اینکه Extract کردید. ترجیحا کل پوشه شامل بانک صدا و فایل های dll رو به VSTPLUGIN کپی کنید. زیرا که من در ابتدا فقط dll هارو کپی کردم و صدا پخش شد و دیگر نیامد. اما فقط کل مجموعه را کپی کردم با اسکن مجدد هر سه آنها کاملا صحیح صدا می دهند.

گویا یک روش منطقی تر برای لود کردن path وی اس تی به اف ال ( یا هر daw دیگه ) هست که من آشنایی ندارم اما آنچه من متوجه شدم این مجوعه سالم هست. به هر حال امیدوارم هر کس با هر daw که کار می کنم بعد از دانلود این مجموعه نتیجه رضایت بخشی را بگیرد.

26/7/12
43
مشهد
پاسخ : دانلود Poetic Acoustic Guitar

دوستان من واقعاً الان نمیدونم کدوم لینکه این وی اس تی معتبره .. میشه یه لینک سالم رو توی پست جدید بگید که دوستان سردرگم نشن...چون من هرکدوم و که باز کردم مشکل داشته...
لطفاً جواب بدبد ...
ممنون

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
کرمان
پاسخ : دانلود Poetic Acoustic Guitar

دوستان من واقعاً الان نمیدونم کدوم لینکه این وی اس تی معتبره .. میشه یه لینک سالم رو توی پست جدید بگید که دوستان سردرگم نشن...چون من هرکدوم و که باز کردم مشکل داشته...
لطفاً جواب بدبد ...
ممنون
کلی لینک سالم اینجا قرار دادم تا نظم تاپیک بیشتر از این بهم نخوره :

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)

صفحه ما در اینستاگرام

بالا