آخرین ارسال‌ها

دانلود PDF کتاب هارمونی والتر پیستون

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
679
یه جا خوندم البته در سایت چارگاه توصیح دادن که گام مثلا دو ماژور فاصله سوم هر درجه تو همون گام اصافه میکنیم نت پایه دو که دوتا نت جلو مثلا دو اگه دو نت جلو بره میشه می
وتا نت اکتاو همینجور
بعد باز از نت پایه ب فاصله پنجم هر درجه تو همون گام مثلا نت دو با رعایت فاصله پنجم میشه سُل و تا نت اکتاو...
درسته

تصویر به اندازه کافی گویا هست:

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
253
تهران
راه ساده اش اینه که یکی یکی امتحان کن ببین صدای خوبی میده یانه
یه راهم اینه اکوردهای یک و جهار و پنجم رو بذاری معمولا جواب میده
اگرم که اکوردها رو میزاری و نمیدونی درست صدا میده یا نه مشکل از گوش موسیقاییت هست که به این راحتیام حل نمیشه اگه مشکل گوش داشته باشی

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
679
اونوخت اکوردهایی که به دست میاد از هر نت سه اکورد کدومش درسته ک بزاریم؟
اگه منظورت آکوردگذاری و انتخاب آکورد برای ملودی هست،
در این مورد باید مطالعه و تمرین کنی. تجربه کسب کنی. در یک پست نمیگنجه که بخواهیم اینجا اینقدر گسترده توضیح بدیم. و همراه یادگیریش باید آکوردها شنیده بشن روش های گوناگون امتحان بشه در موردشون بحث بشه. یک ملودی رو فقط به یک شکل ثابت نمیشه آکوردگذاری کرد.

20/1/16
227
35
تبریز
با سلام.جسارتا من این کتاب را دانلود کردم و دیدم.منتهی این نسخه پی دی اف همون کتاب موجود در بازار نیست گمونم.چون سر کلاس که میخوایم تمارین رو حل کنیم من اینجا تو این کتاب ندیدم.آیا من نتونستم پیدا کنم یا که نه این پی دی اف خلاصه اون کتاب اصلی هست؟

20/1/16
227
35
تبریز
بله همونه که داریم تو کلاس میخونیم و این کتاب با فایل پی دی اف متفاوته.مثلا بعنوان مثال فصل سوم مد ماژور رو خوندیم و گفتن تمرین صفحه 74 رو حل کنم.

بالا