آخرین ارسال‌ها

دانلود PDF کتاب هارمونی والتر پیستون

26/3/17
4
23
این کتاب کمیاب هست اما من از طریقی pdf شو رو بدست اوردم و براتون اپلود کردم امیدوارم مورده استفاده قرار بگیره
هارمونی واتر پیستون ترجمه سیاوش بیضایی
حجم 43 مگابایت
لینک دانلود
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

آخرین ویرایش:
28/8/12
1,539
سلام .تشکر بابت اپلود فایل .
شما فایل های صوتی این کتاب هم داری؟
چون ویرایش جدیدش با cdبود و متاسفانه توقف چاپ شده

28/6/15
1
28
d
سلام و خسته نباشید متاسفانه لینک دانلود کار نمیکنه اگر امکانش هست لین رو اصلاح کنید با تشکر
این کتاب کمیاب هست اما من از طریقی pdf شو رو بدست اوردم و براتون اپلود کردم امیدوارم مورده استفاده قرار بگیره
حجم 43 مگابایت
لینک دانلود
حجم 43 مگابایت
لینک دانلود
[doublepost=1502121963,1502121903][/doublepost]
سلام .تشکر بابت اپلود فایل .
شما فایل های صوتی این کتاب هم داری؟
چون ویرایش جدیدش با cdبود و متاسفانه توقف چاپ شده
ببخشید شما تونستید دانلود کنید؟

26/3/17
4
23
امشب براتون اپلودش میکنم لینک غیرفعال شده انگار
[doublepost=1502146453,1502126113][/doublepost]
حجم 43 مگابایت
لینک دانلود

لینک دانلود کاملا سالم برای دوستان

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
273
تهران

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,258
34
Vengeance Land
سلام جالب بود....

کتابش رو قبلا خونده بودم ولی نسخه الکترونیکیش رو چنجا بیشتر ندیده بودم...

18/1/17
12
26
isfahan
سلام
خیلی عالی بود لطفاً اگر امکان داره جلد دوم رو هم قرار بدید
دوستان کتاب هارمونی آنا باتروث ترجمه رامین ورزنده نشر چشمه هم ناموجود شده...اگر دوستان نسخه ای از این کتاب رو داره لطفا اسکنشو به اشتراک بذاره...ممنون...

21/9/18
4
53
با سلام
اگر امکان داره یک کتاب درمورد هارمونی موسیقی ایرانی معرفی کنید برا دانلود.
ممنون

14/1/19
1
24
امشب براتون اپلودش میکنم لینک غیرفعال شده انگار
[doublepost=1502146453,1502126113][/doublepost]

لینک دانلود کاملا سالم برای دوستان

سلام، آقا این لینک هم کار نمیکنه، میشه خواهش کنم یبار دیگه بذارینش؟ ؟ خیلی برای من حیاتیه که این کتابو داشته باشم، ساکن ایران هم نیستم که بخرمش، دمتون گرم

12/2/19
1
سلام
امکانش هست لینکو دوباره بزارینش دومی هم کار نمی کنه خیلی ممنون

20/4/18
2
20
سلام دوستان
من میخوام از صفر هارمونی رو یاد بگیرم لطفا یه کتاب بگید که خیلی خوب توضیح داده باشه

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
692
سلام دوستان
من میخوام از صفر هارمونی رو یاد بگیرم لطفا یه کتاب بگید که خیلی خوب توضیح داده باشه
درود
بنظرمن، کتاب "موسیقی دریافت (3)" نوشته حمید مرادیان، مبانی هارمونی هست که برای شروع خوب و سریعه. ولی همونطورکه از اسمش مشخصه در حد مبانی و آشنایی هست تا بعد از اون هر کتاب دیگه ای رو راحتتر بتونید درک کنید و براتون مفیدتر باشه.

20/4/18
2
20
درود
بنظرمن، کتاب "موسیقی دریافت (3)" نوشته حمید مرادیان، مبانی هارمونی هست که برای شروع خوب و سریعه. ولی همونطورکه از اسمش مشخصه در حد مبانی و آشنایی هست تا بعد از اون هر کتاب دیگه ای رو راحتتر بتونید درک کنید و براتون مفیدتر باشه.
ولی من تئوری پرویز منصوری رو تقریبا خوندم و به پیشنهاد معلمم کنتب عناصر موسیقی رو خریدم ولی با اینکه گرون بود خیلی ارزش داشت ممنون از راهنماییتون

16/3/19
10
27
حجم 43 مگابایت
لینک دانلود
این لینک چرا بالا نمیاد
[doublepost=1554375521,1554374961][/doublepost]د
داداش اینکه دانلود شد ولی باز نمیشه
[doublepost=1554375575][/doublepost]ی نفر لینک دانلود کتاب والتر پیستون راجع ب هارمونی رو بزااااااااره

16/3/19
10
27
دوستان ی سوال دارم:
اگه بخوایم اکوردهای گام لا مینور یا لا ماژور رو به دست بیاریم باید واسه گام لامینور از ساخت الگو مینور (پرده_نیم پرده_پرده_پرده و ....)و واسه گام لاماژور از الگوی ماژور(پرده _پرده_نیم پرده و.....)استفاده کرد؟؟؟؟میشه با ی مثال از دوگام لاماژور و لا مینور اکورداش رو با فرمولش بگید؟؟؟ی جا خوندم البت در سایت چارگاه توصیح دادن ک گام مثلا دو ماژور فاصله سوم هر درجه تو همون گام اصافه میکنیم نت پایه دو که دوتا نت جلو مثلا دو اگه دو نت جلو بره میشه می
وتا نت اکتاو همینجور
بعد باز از نت پایه ب فاصله پنجم هر درجه تو همون گام مثلا نت دو با رعایت فاصله پنجم میشه سُل و تا نت اکتاو...
میشه ی توضیح با بیان ساده بگید ک بقیه هم بدونن..
مرسی از سایت خوبتون

آخرین ویرایش:
بالا