دانلود Fl Studio 9.1 حدود 400 مگ

Mobin Taffakh

هنرمند
26/9/09
250
97
28
شوش
iranvst.com
[FONT=tahoma,sans-serif]اگه اولی نشد دومی رو امتحان کنيد[/FONT]:​

1

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

2

من نميتونم اين فايل رو دانلود كنم فقط اگه امكان داره يه نفر كه اين ورژن رو دانلود كرد فايل كركش رو برام بزاره.
با تشكر

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
من نميتونم اين فايل رو دانلود كنم فقط اگه امكان داره يه نفر كه اين ورژن رو دانلود كرد فايل كركش رو برام بزاره.
با تشكر
فایل زیر که کار گروه AiR هست کلیه محصولات Image-Line تا بدین لحظه رو رجیستر میکند:

فایل های ضمیمه

12/9/10
5
0
0
گلستان
باتشكر از همه دوستان كه بي منت زحمت ميكشن براي هنر.سوال من اين بود كه ميتونم اين نرم افزارو روي لپ تاپ نصب كنم؟ اگه براي نصب ترفند خاصي هم هست كه لازمه منه تازه كار بدونم ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد.ببخشيد. موفق باشين

snsam

هنرمند
30/10/10
91
0
6
headphone
سلام به بروبچ.ببخشید اون لینکهایی رو که بالا گذاشتید چرا نمیشه دانلود کرد error میده !!!!!!

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
سلام به بروبچ.ببخشید اون لینکهایی رو که بالا گذاشتید چرا نمیشه دانلود کرد error میده !!!!!!
به خاطر اون 3 كلمه هست كه لينك فيل+تِر شده.
شما ميتونيد از خود سايت Image Line برنامه رو دانلود كنيد (نسخه 9.1) و از كركي تو همين تاپيك گذاشتم استفاده كنيد.

snsam

هنرمند
30/10/10
91
0
6
headphone
ممنون که جواب دادی .من رفتم دان کردم ولی 400 مگ نیست 197 مگه میشه بگید اون 203 مگ دیگش چیه؟ ممنون.

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
به خاطر يك سري برنامه ها و پلاگينهاي اضافي مثل : Sakura-Morphine-Deckadance به علاوه پلاگينهايي كه همراه خود برنامه هست ولي بصورت جداگانه هم قرار داده شده مثل:sytrus-Direcwave-Maximus-Synthmaker,... هست كه حجم بيشتري داره.

29/3/10
284
46
28
کرج
سلام
دوستان لینک های دانلود فی ل ترن
لطفا لینک های دانلود برای 400 مگابایتی رو برامون بزارید
ممنون