دانلود EZdrummer EZX Funk Masters

• شروع کننده موضوع Light
  • تاریخ شروع

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,200
8,540
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
cf5295b3446.jpg

Toontrack EZdrummer EZX Funk Masters HYBRID DVDR Win/Mac | 450 MB This is a unique and exclusive recording of two of the most important drummers in popular music. Clyde Stubblefield and John Starks. On their own or in tandem, Starks and Stubblefield were the principal drummers for the Godfather of Soul and Funk, Mr. James Brown.
Megaupload:

کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا
کد:

Rapidshare:

کد:
کد:

Filefactory:

کد:
کد:
[/LEFT]

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
4/5/10
5
0
0
سلام مرسی‌ از پست، من دانلود کارم اما نتونستم اینستال کنم، ارور میده و میگه که باید اول اینستم بشه می‌شه راهنمایی‌ کنید، وقتی‌ رو اینستال کلیک می‌کنم ارور میده و میگه که باید اول اصل برنامه اینستال شه، اگه می‌شه کمک کنید

maradona

عضو سایت
26/4/10
70
1
8
سلام مرسی‌ از پست، من دانلود کارم اما نتونستم اینستال کنم، ارور میده و میگه که باید اول اینستم بشه می‌شه راهنمایی‌ کنید، وقتی‌ رو اینستال کلیک می‌کنم ارور میده و میگه که باید اول اصل برنامه اینستال شه، اگه می‌شه کمک کنید
این برنامه که در این تاپیک هست اکستنشن و افزونه ی ezdrummer هست . در واقع انواع و اقسام افزونه و addon برای ezdrummer موجود هست که یکیش همین ezx هست .

شما باید اول خود برنامه با فرمت msi رو دانلود کنید و نصب کنید . لینکش رو براتون میذارم :

کد:

سلام دوستان عزیز من ez رو دانلود کردم و با winrar بازش کردم تبدیل به فایل ایزو شده و با نرو باید باز بشه چه کار کنم کمک.....

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
ultra Iso بعد از نصب براتون یه درایو مجازی میسازه که میتونید از طریق همون درایو مجازی این فایل ها رو وارد و نصب کنید . البته با Alkohol هم میشه .

12/2/12
25
18
0
Deathly Country
آقا از این EZDrummer کسی لینک نداره برای دانلود؟

فیلتر هم باشه مهم نیست فقط لینکاش سالم باشه