دانلود DigiDesign ProTools M-Powered v7.4

23/12/09
127
0
0
stockholm
سلام به همگی‌
می‌خواستم ببینم کسی‌ برنامهٔ protools 8 رو داره لینکشو بذاره ممنون میشم.
بد می‌خواستم بدونم که چه کارت صداهایی با این برنامه سازگاره.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
دوست عزيز »
عجله نكنيد هر كدوم از دوستان كه داشته باشن براتون قرار ميدن.
اين برنامه فقط با كارتهاي خودش كار ميكنه.
مگه اينكه كارتتون m-audio باشه كه اونم با ورژن m-powerd كار ميكنه.

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,186
8,511
5,000
33
اهواز
www.unes.ir

خدمت شما
نام تاپیک رو هم تغییر دادم همونطور که امید عزیز فرمودن این برنامه فقط با کارتها M-Audio کار می کنه

image_thumb%5B5%5D.png

Digidesign Pro Tools M-Powered software is an exciting new version of the award-winning Pro Tools software designed to work with select M-Audio hardware peripherals.
An ideal way to professionally record, edit, and mix music, Pro Tools M-Powered software includes many of the same features that top studios rely on to produce Grammy Award–winning albums and Academy Award–winning film sound.
Pro Tools M-Powered software allows home studio users and people who need highly portable recording solutions to take advantage of the recording industry’s most popular audio/MIDI production software along with a variety of M-Audio interfaces. Users can also access additional products from Digidesign and Digidesign Development Partners designed specifically for Pro Tools, including the Command|8 control surface.

Pro Tools M-Powered software is easy to use and offers cross-platform support for both Windows XP and Mac OS X–based computers. What’s more, sessions created with Pro Tools M-Powered software will open on Digidesign Pro Tools|HD and LE systems, giving users instant compatibility with countless Pro Tools–equipped project and professional studios around the world.

کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا

فایل های ضمیمه

23/12/09
127
0
0
stockholm
این چرا اینطوریه ؟ اینو که نمی‌شه دانلود کرد ؟ می‌شه توضیح بدین دلیلش چیه ؟ یا اگه می‌شه کمکم کنید که دانلودش کنم.

23/12/09
127
0
0
stockholm
موفق شدم دانلودش کنم اما نمیدونم چرا وقتی‌ روش کلیک می‌کنم تا بالا بیاد هیچ اتفاقی نمیفته :smile (74): :smile (77):

23/12/09
127
0
0
stockholm
نه دانلودش کردم اینستالشم کردم اما فقط وقتی‌ می‌خوام که برنامه‌رو باز کنم هیچ اتفاقی نمیفته کسی‌ میدون دلیلش چیه ؟؟

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
صبر هم كرديد؟
اين برنامه اولين بار بعد ازبالا اومدن ويندوز كمي با تاخير مياد بالا ولي دفعات بعد راحتتره.

23/12/09
127
0
0
stockholm
والا این بار اولش نیستش من هفت هشت بر ریستش کردم و هردفعه همین آشو همین کاسه.:smile (24):

29/12/09
418
98
28
شهرکرد
ببخشید یه سوال
این ورژن ماله xp یا اپل؟
با فست ترک پرو که کار می کنه؟

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
اگه مال اپل بود كه اصلا روي سيستمتون نصب نميشد يعني اينكه سيستم نميتونست فايل ستاپ اونو بشناسه.
ببينيد ممكنه موقع بالا اومدن يه سري ارور بده كه معمولا ميشه اونها رو درست كرد.
اما ايني كه شما ميفرمائيد من تا بحال برنخوردم.
موقع نصب كردن اروري نداد بهتون؟

2/10/09
1
0
1
برنامه رو حذف کن دوباره نصب کن در درایوی دیگر سپس ارور رو یادداشت و بده ما خودمو حلش میکنیم :smile (24)::smile (35):

در صورتی که از ویستا یا 7 استفاده میکنید
ارست کلیک سپس Runas را انتخاب کنید

28/3/10
10
0
0
ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنند
این نسخه آیا با win 7 64bit کار میکنه ؟