دانلود......Crysonic Spectralive NXT V4

شروع موضوع توسط Hamed_abdollahi ‏9/1/13 در انجمن VST FX Modules

تاپیک دانلود......Crysonic Spectralive NXT V4 تالار VST FX Modules در persian-music.org.

1. Hamed_abdollahi

Hamed_abdollahi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +356 / 1 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, nuendo, StudioOne
    اینم تقدیم به بچه های گل سایت........:smile (11):

برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید

برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. ایمان احمدزاده

ایمان احمدزاده مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران تیم مدیریت مدیر ارشد

شغل :
    آهنگساز٬ تنظیم کننده٬ صدابردار
    امتیازات:
    +2,603 / 1 / -2
    نرم افزار:
    cubase, logic
    حامد جان ممنون بابت فعالیت مفیدت
    برای قرار دادن لینک ها یه توضیح فارسی درباره ی اون هم بنویس لطفاً که سایرین بدونن که چی رو میخوان دانلود کنن

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. Hamed_abdollahi

امتیازات:
    +356 / 1 / -0
    نرم افزار:
    سلام ایمان جان
    خواهش میکنم وظیفست

راستش من خودم حجم دانلودم کم بود نتونستم دانلود کنم هنوز این وی اس تی رو وگرنه خودم قابلیتشو در میاوردم و مینوشتم
    اما یک سری توضیحات از شرکت سازندش میذارم تا دوستان بیشتر اشنا بشن

SPECTRALIVE NXT V4 is “the” definitive secret weapon for attaining that professional “commercial” sound. The Spectralive process is a novel and proprietary approach for imparting Vitality and warmth to all your audio material. INTRODUCING THE ALL NEW SPECTRALIVE NXT V4 FOR 2012 – Spectralive NXT V4 can now be used as a single Pro Mastering plugin in the Audio chain together for all tasks such as tracking, mixing, live and sound sculpting / Engineering. This is a serious upgrade to a great product. This is the product that Started Crysonic six years ago and we are extremely excited to announce the fourth generation of our flagship product . We have re-wrote the code from scratch and there is a ton of new features, speed improvements, much better compatibility with all hosts and again with a gorgeous new interface. The Spectralive ™ Process fhas been refined for even better sounding results.

- - - - - - - - - -

و همچنین این

We are extremely proud to announce the release and availability of our finest Audio plug-in to date TRANSILATE TRANSIENT DESIGNER, a true level independent intelligent Transient Designer With only two main dials allowing you to Increase or Decrease the Punch & Impact of any audio source, works wonders with percussive and/or any rhythmical material.

4. aminjoon

aminjoon عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    لينك خرابه دوست گرامي اول يك بار خودت دانلود كن بعد لينك قرار بده تو سايت اگر هم از سايتي برداشت ميكني كه 100% هم اينطوري هستش اسم منبع رو ذكر كن بعدشم قابليت هاشو حداقل بر ميداري از سايتي بده تو گوگل ببين ترجمش چي ميشه بعد بزارش تو سايت ............................

- - - - - - - - - -

لينك خرابه دوست گرامي اول يك بار خودت دانلود كن بعد لينك قرار بده تو سايت اگر هم از سايتي برداشت ميكني كه 100% هم اينطوري هستش اسم منبع رو ذكر كن بعدشم قابليت هاشو حداقل بر ميداري از سايتي بده تو گوگل ببين ترجمش چي ميشه بعد بزارش تو سايت ............................

5. Hamed_abdollahi

امتیازات:
    +356 / 1 / -0
    نرم افزار:
    دوست عزیز شما یکبار دیگه هم گفتید لینک ها خرابه و اکانت ویژه لازمه
    من چک کردم و مشکلی نداشتن من فکر میکنم شما در دانلود کردن مشکلی دارین وگرنه خودم دانلود کردم موردی نداشتن درضمن اگر مشل داشته باشه برای همه مشکل داره نه فقط برا شما
    ترجمش راستش فکر میکنم سواد بچه های این سایت انقدری باشه که از روی مشخصات لاتینش کاربرد پلاگین رو درک کنن
    اگر هم نتونستن بایک بار کار باهش میتونن تشخیص بدن که چه کارایی داره مگر اینکه شما نتونین
    موفق باشید.................

بارگذاری...