دانلود cakewalk SFZ Specs

• شروع کننده موضوع jigsaw
  • تاریخ شروع

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
نحوه كارش هم به اين صورته كه شما ابتداي اون كلمه ايي رو كه ميخواين تا جايي كه نياز دارين برش ميدين و بعدا اون در sfz و در قسمت file باز ميكنين و اون تيكه صدا رو روي كيبوردتون دارين.
حالا به هر صورتي كه دوست دارين ميتونين اونو اجرا كنيد. مثلا مقطع و بريده بريده بنوازين و ميتونين اونو كوانتايز هم بكنين.
البته بهتره كه اول اون قسمت موردنظر رو بعد از برش اكسپورت كنين و بعد اونو وارد sfz كنيد.

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
ممنون نصب کردم اما تو نوئندو نیست...پیداش نکردم....چیکار کنم؟؟/
:smile (13)::smile (25):
سلام شما باید از مسیر پلاگین رو معرفی کنید:

Device>Plug-in information>Vst 2.x plugin paths و سپس دکمه update را از همین پنجره میزنید تا پلاگین جدید اضافه شود.

hmd_kro

هنرمند
عضو سایت
15/11/09
392
69
28
Rasht
soundcloud.com
با سلام.

برای اجرا کردن سمپلها و لوپها همین برنامه sfz خوبه؟ چون خیلی سبکه. یا چیز دیگه ای پیشنهاد میکنید؟

و سوال دیگه برای قرار دادن لوپ در آهنگ و اجرای تغییرات بر روی اونها میشه یه توضیح بدین؟

من با سونار کار میکنم و اینکه مثلا بخوام سرعت لوپ مورد نظر رو با سرعت آهنگم هماهنگ کنم ،یه مقدار مشکله چون همینکه تمپو رو دستکاری میکنم همه چی بهم میریزه و اگه بخوام لوپ رو کوانتایز کنم که باید قسمتای مختلفشو دستی عقب جلو کنم تا حالت درستشو پیدا کنه.

به عنوان مثال در مورد لوپهای 6/8 ایرانی و تغییرات بر روی اونها اگه مقداری توضیح بدید ممنون میشم.

bdel

عضو سایت
5/1/10
111
14
18
تهران
من با سونار کار میکنم و اینکه مثلا بخوام سرعت لوپ مورد نظر رو با سرعت آهنگم هماهنگ کنم
شما قبل از اینکه شروع به کار کنید باید سرعت رو در قسمت تمپو وارد کنید مثلا اگر سرعت پروزه تون رو 140 در نظر کرفتید قبل از شروع کارتون باید تمپو رو 140 قرار بدید
برای اینکه نخواید دستی یک لوپ رو کوانتایز کنید میتونید از روی کیبورد کامپیوتر دکمه ctrl رو نگهدارید و موس رو در قسمت انتهایی و پایین فایل لوپی که در یک ترک وارد میکنید نگه دارید و به سمت راست و چپ ببرید
اگر به سمت راست ببرید سرعت لوپ کمتر شده و اگر به سمت چپ ببرید سرعت بیشتر خواهد شد