دانلود Ableton Suite v8.2.1 با کرک AiR !

شروع موضوع توسط farzaddd ‏3/12/10 در انجمن Programs ( برنامه ها )

تاپیک دانلود Ableton Suite v8.2.1 با کرک AiR ! تالار Programs ( برنامه ها ) در persian-music.org.

1. farzaddd

farzaddd عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +71 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, adobeaudition, studio_one
    سلام بچه ها

دانلود Ableton Suite با لینک تورنت و بدون دردسر!

{username}-{filename}

تو این فایلی که شما دانلود میکنید تورنت های نرم افزار هست که خودم جمعش کردم که بهترینشون بود

برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید با حجم 180 کیلوبایت!

تو فایل زیپ 4 تا تورنت هست که حجم دوتاشون 1.60 گیگ و دوتای دیگه 1.80 گیگ و هر چهار تاش هم با کرک گروه AiR

بهترین نرم افزار برای ساخت سبک ترنس و بیت سازی ! تازه کشفش کردم ! البته به پیشنهاد دوستانم!

سپاس :smile (72):

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ______________________________________________________________________________________________

خب اگه کسایی که تورنت ندارند میتونند برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید دانلود کنند (2 مگابایت) و بعد از نصب از تورنت ها استفاده کنن

اگه مشکلی بود من در خدمتم :smile (73):

2. farzaddd

farzaddd عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +71 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, adobeaudition, studio_one
    اینم توضیحات نرم افزار که یاذم رفته بود بگم ...
    Ableton Suite نام نرم افزاری کاملا حرفه ای با ابزارهای متنوع می باشد که به منظورهای مختلفی در زمینه موسیقی طراحی شده است. این نرم افزار چند منظوره از ظاهر گرافیکی بسیار زیبا و کاربر پسندی برخوردار می باشد که می توان از این نرم افزار را در محیط های مختلف کاری استفاده نمود. از ابزارهای موجود در این نرم افزار حرفه ای می توان برای مصارفی همچون ساخت آهنگ و ویرایش فایل های صوتی ، قابل استفاده در استدیوهای صدابرداری و ضبط صدا و سازگاری برنامه به دستگاه ها ، قابل استفاده برای Beat سازان حرفه ای ، برای طراحان صدا ، قابل استفاده توسط DJ ها برای استفاده در کنسرت ها و ... . این نرم افزار محصولی از شرکت Ableton می باشد.

بارگذاری...