دانلود 10 Awave Studio

farhad6181

عضو سایت
27/6/09
11
1
3
بستک
سلام
ممنون میشم اگه لینک دانلود 10 Awave Studio همراه با کرکش بزارید .

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,200
8,540
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
بله امید جان Support می کنه این ورژن 10.2 هست که آخرین ورژن در سایت سازنده هست
و تغییراتش نسب به ورژن 10.1

Version 10.2

Added support for reading and writing Apples CoreAudio file format (.caf, .caff). Currently supported for reading are uncompressed PCM, floating point, IMA 4-bit ADPCM, MAC3 and MAC6, mu-law and A-law, (AAC, ALAC, MP1, MP2, MP3) data formats. Supported for writing are PCM, float, mu/A-law, and IMA ADPCM.

Added support for encoding 12 or 20-bits/sample FLAC files (in addition to 8, 16 or 24-bits/sample)

Added selections for iPhone ringtones (.m4r, same thing as the .m4a format).

Added [HIGHLIGHT]ASIO support[/HIGHLIGHT] to the audio recording wizard

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
مرسي
آره هم asio رو ساپورت ميكنه و هم يه سري فرمت اضافه شده. خيلي خوب شده. الان روي سيستم اصليم نصبش ميكنم. باز هم مرسي.

6/10/10
1
0
0
تهران
سلام خدمت دوستان
من یک نرم افزاری میخواهم که فرمت mp3را به sdsتبدیل کنه خیلی خیلی فوری ممنون می شوم

30/7/09
21
4
0
با سلام
لطفا اموزش این نرم افزار رو هم بزارید ممنون میشیم نیاز مبرم به اموزشش داریم . مرسی از بابت همه چی

hamid_flute

عضو سایت
15/3/10
24
3
3
karaj
عزیزان لینک آپلود شده تون منقضی شده ! امکان دانلود نیست . امکانش هست زحمت بکشید آپلود کنید ؟؟؟

2/4/17
1
0
1
38
سلام دوستان مدتهاست که پیگیر این ماجرا هستم که در ادامه توضیح میدم ساز من کرگ کراس هستش و سمپل خور نیست اما میشه برای pcm این ساز صداهای شخصی درست کرد درست مثل ساز کروم.برای کراس و هم کروم از یک نرم افزار تبدیل گر به اسم kstools استفاده میشه.من نسخه awave studio 11 رو دارم و صداهامو با اون به فرمت ksc تبدیل میکنم تا اینجای کار همه چیز خوبه،اما وقتی داخل kstools v2 باز میکنم گزینه لوپ فعال میشه در حالیکه تمام گزینه های لوپ رو در awave studio11 غیر فعال میکنم.کسی تا به حال اینکارو انجام داده تا راهنماییم کنه.به یکسری از دوستان که برای ساز کروم صداهای ایرانی ساختن درخواست کردم کمک کنن حتا پیشنهاد پول رو دادم اما متاسفانه جواب ندادن.اگه راهنمایی کنین ممنون میشم