دانلود چند قطعه از ضرب دف

DJ iBSb

هنرمند
عضو سایت
3/12/09
963
294
63
مازندران
iyazdani.ir
سلام دوستان،در این تاپیک چند قطعه از ضرب رو میزارم و میدونم که سازهای سنتی در هر سنی طرفدارانی رو داره،و امیدوارم اون دسته از طرفدارن از این دو قطعه من راضی باشن!

در صورت خراب بودن لینک سریعا اطلاع دهید....

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

امیدورام راضی باشید...

7/8/09
27
0
1
آقا thanks جالب بود دف كردي داري اگه ريتم كردي جالب داري بزار تو سايت ممنون جيگر

Masoud-A

عضو سایت
8/11/09
668
296
63
ایران
دوست عزیز لینک ها تماماً سالم هستن من همین الان تست کردم - لطف کنید دوباره چک کنید...

17/3/12
2
1
1
تهران
چی شد؟ دو ساعت ثبت نام کردیم آخر سری همهء لینکها خراب ؟ اصولا چون نظارت نیست اذیت کردن

و سرکار گذاشتن در سایتها شده کار اکثریت قریب به اتفاق ما ایرانی ها . حیف آدم تاسف می خوره .......

DJ iBSb

هنرمند
عضو سایت
3/12/09
963
294
63
مازندران
iyazdani.ir
دوستان عزیز،
شاید بعضی از مدیران یا کاربرانی مثل من یکمی سرشون شلوغ باشه بهتر نیست
جای اینهمه حرفها یکم صبور باشید؟؟؟
واقعا از لطفی که همه دارید ممنون!

faham

هنرمند
13/9/11
97
84
18
تهران
چی شد؟ دو ساعت ثبت نام کردیم آخر سری همهء لینکها خراب ؟ اصولا چون نظارت نیست اذیت کردن

و سرکار گذاشتن در سایتها شده کار اکثریت قریب به اتفاق ما ایرانی ها . حیف آدم تاسف می خوره .......

رفیق یکم بگرد..لینک سالم هم پیدا میکنی.. تقصیر بچه ها نیست..اون لحظه اون لینک کار می کنه بعدش بدلایل مختلف بسته میشه. نظارت هم هست ولی قرار نیست که لینک ها یکسره چک بشه. اینجا آدم های بزرگ و با دانشی داره ، یک کم تند صحبت کردی!!!
یه شبکه تلوزیونی یه فرکانس از ماهواره میخره و برنامشو روو اون سوئیچ میکنه ، فردا بسته میشه. به اون هم همینطوری کم لطفی می کنی؟
خدایی بهتر از اینجا جایی رو گیر نمیاری که کمکت کنن.منتها باید یه خورده سخت کوش باشی.