آخرین ارسال‌ها

دانلود پلاگین حرفه ای حذف نویز Wave Znoise V1.0

26/4/14
118
25
Sari
دیدم خیلیا دنبال یه همچنین پلاگین هایی بودن اینو برای دوستان قرار دادم
Wave Znoise V1.0
حجم : 11 مگابایت
دارای ستاپ
(دانلود در پیوست)

فایل های ضمیمه

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,341
35
Vengeance Land
من نصب میکنم میرم تو اف ال که بیارمش ارور :frown::frown:
نیازی به این پلاگین شاید نداشته باشی..

با اف ال کار میکنی توی Edison نویز گیر داره.
یه لوگوی مسواکه.

یا میتونی با Adobe Audition نویزگیری کنی...
که خروجی بهتری از پلاگین ها داره..

arsalanbeladi

هنرمند
عضو سایت
1/5/11
159
شیراز
توکیوبیس فایلdllرو که میریزم تو قسمتvstpluginمیاد اما کارنمیکنه....چجوری نصب میشه

arsalanbeladi

هنرمند
عضو سایت
1/5/11
159
شیراز
کلا من wave shellیاکلیه wavepluginرو تویه دی وی دی خریدم که چندتا نرم افزاردیگه هم توش بود اما انگار نصب نمیشه..ولی فایلهایdllهاش موجوده...توکیوبیس ۵ نیخه ۳۲ بایتی انگارجواب نمیده!!!ازطریق کپی درقسمت vstpluginممنون میشم راهنمایی کنید

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,965
54
.
کلا من wave shellیاکلیه wavepluginرو تویه دی وی دی خریدم که چندتا نرم افزاردیگه هم توش بود اما انگار نصب نمیشه..ولی فایلهایdllهاش موجوده...توکیوبیس ۵ نیخه ۳۲ بایتی انگارجواب نمیده!!!ازطریق کپی درقسمت vstpluginممنون میشم راهنمایی کنید
با کپی کردن dll پلاگین توی فولدر Vst که پلاگین کار نمیکنه! پلاگین باید نصب بشه، و شما باید آدرس فولدر VST رو حین نصب بهش بدی.
نسخه ی 32 کیوبیس 5 هم خیلی از پلاگینها رو دیگه ساپورت نمیکنه. کیوبیس 5 مال 11 سال پیشه!

arsalanbeladi

هنرمند
عضو سایت
1/5/11
159
شیراز
با کپی کردن dll پلاگین توی فولدر Vst که پلاگین کار نمیکنه! پلاگین باید نصب بشه، و شما باید آدرس فولدر VST رو حین نصب بهش بدی.
نسخه ی 32 کیوبیس 5 هم خیلی از پلاگینها رو دیگه ساپورت نمیکنه. کیوبیس 5 مال 11 سال پیشه!
درست میفرمایید اما من هرکیوبیسی رو نصب کردم بعدش کاربهم نداد البته این که دارم اورجیناله...وکارمو راه میندازه...

بالا