آخرین ارسال‌ها

دانلود پلاگین آنتارس Auto-Tune v8.1.1 (بالاخره کرک شد)

shahab47

عضو سایت
2/9/09
568
تهران
1477757891_auto-tune8.png

سلام
تست کردم کار میکرد ولی فقط ورژن vst3 کرک شده هم 32 بیت و هم 64 بیتش
فکر کنم بعد از 6 سال بالاخره ورژن جدیدی ازش برای ویندوز کرک شد .
حجم 26 مگابایت

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

14/11/14
1,094
35
ایران
مشاهده پیوست 49759

سلام
تست کردم کار میکرد ولی فقط ورژن vst3 کرک شده هم 32 بیت و هم 64 بیتش
فکر کنم بعد از 6 سال بالاخره ورژن جدیدی ازش برای ویندوز کرک شد .
حجم 26 مگابایت

فرقش چیه با ورژنهای قبل؟
راستی منظورتون از اینکه فقظ vst3 کرک شده چیه؟ یعنی الان این پلاگین نیست؟

آخرین ویرایش:

shahab47

عضو سایت
2/9/09
568
تهران
فرقش چیه با ورژنهای قبل؟
راستی منظورتون از اینکه فقظ vst3 کرک شده چیه؟ یعنی الان این پلاگین نیست؟
vst3 بعد از vst2 اومد دیگه فایل .dll نیست و توی common file پوشه vst3 ریخته میشه جدیدتره و سرعتش هم بیشتره

16/6/12
443
شیراز
با سلام خدمت دوستان من توي ايبلتون ى استوديو وان ٣.٣.٢كار ميكنم ايبلتون كه هنوز قابليت ساپورت vst3رو نداره من اين پلاگين رو توي ورژن هاي مختلف قبلي استوديو وان هم تست كردم ولي كرش ميكنه و مجبور به پاك كردنش شدم چون استوديو وان بالا نميومد دوستان تو اين نرم افزار مشكلي نداشتين يا پروتولز كه اگه استوديو وان نميشه برم سراغ پرو تولز ممنون اگه پاسخگو باشيد

pe32_64

کاربر با تجربه
عضو سایت
21/8/11
1,836
تهران
با سلام خدمت دوستان من توي ايبلتون ى استوديو وان ٣.٣.٢كار ميكنم ايبلتون كه هنوز قابليت ساپورت vst3رو نداره من اين پلاگين رو توي ورژن هاي مختلف قبلي استوديو وان هم تست كردم ولي كرش ميكنه و مجبور به پاك كردنش شدم چون استوديو وان بالا نميومد دوستان تو اين نرم افزار مشكلي نداشتين يا پروتولز كه اگه استوديو وان نميشه برم سراغ پرو تولز ممنون اگه پاسخگو باشيد
سلام
چون vst 3 هستش ، تو پروتولز نمیاد.
من تو همون استدیو وان بی مشکل بازش میکنم.
s1.jpg
جایگزین خوبی مثل ملوداین داره ، زیاد خودتون رو درگیر نکنید.

fovadcentaur

عضو سایت
19/10/12
73
اغ کردستان
درود برای پروتولز نیاز به فرمت aax دارید و در مورد نرم افزار استدیو وان من امتحان کردم هیچ مشکل نداشت ورژن های بالا هنوز مشکلات و باگ های کرک دارند من ورژن جدید نصب کردم که به ناچار حذف و ورژن قدیمی تر نصب کردم

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,270
34
Vengeance Land
من توی ایبلتون 8 و اف ال 12 بدون مشکل اجرا کردم...

در ضمن ممنون بابت اشتراک گذاری...;)

26/1/11
20
تهران
سلام ببخشید کسی فرمت aax این پلاگین رو نداره ورژنش مهم نیست قدیمی تر هم باشه مشکلی نیست

2/5/17
7
37
با سلام من اینو نصب کردم و در قسمت C:\Program Files\Common Files\VST3 نصب شد اما در Manage Plugin FL 12.4 من فایل شناسایی نمی شه. کسی می تونه راهنمایی کنه؟ آیا قسمت دیگه ای از نصب هست که من جا انداخته باشم؟

صفحه ما در اینستاگرام

بالا