دانلود وی اس تی فوق العاده AMT Hybrid 3

iMP4CT

عضو سایت
6/7/10
134
36
28
ماهرویان
سلام‌
دوستان نسخه ی کرک شده ی hybrid 3 از شرکت air music رو بالاخره تونستم گیر بیارم :cigar-40:

من نسخه ی دمو اون رو قبلا دانلود کردم و واقعا فوق العاده بود . بعد از کلی جست و جوی شبانه روزی تو فروم های خارجی(:pompus::pompus:) اونو پیدا نکردم ... ولی امروز اتفاقی توی یکی از سایت های ایرانی دیدم و چون گذاشتن لینک خلاف قوانین بود ... روی سرور آپلود بوی اپ کردم .

* پیشنهاد میکنم اصلا از دست ندید این وی اس تی رو :thumbsup:;)

** تشکر ویژه از تیم .AudioUTOPiA برا کرک این پلاگین

*** قبل از نصب انتی ویروس رو غیر فعال کنید .

لینک دانلود از آپلودبوی :
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

ahmet2000

عضو سایت
7/7/10
38
32
18
43
IRAN-Istanbul
عزیزم گناه داره ما رو سر کار نزار.مرسی قبلش خودت چک کن که دانلود میشه یا نه؟

hamid_pe2

میکس و مسترینگ
تیم مدیریت
مدیر تالار
2/12/11
1,502
1,564
113
خرمشهر
دوست عزیزم من بدون مشکل دانلود کردم !! مشکلی نبود ...
درود رضا جان ، اگه تست کردی بگو کارش چیه دقیقا ؟ چه صداهایی داره ؟ سینت هست ؟ یا مثل هالیونه ؟ کیفیتتش چطوره ؟

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,946
2,697
113
30
نیشابور
facebook.com
درود رضا جان ، اگه تست کردی بگو کارش چیه دقیقا ؟ چه صداهایی داره ؟ سینت هست ؟ یا مثل هالیونه ؟ کیفیتتش چطوره ؟
درود حمید عزیزم ...
دانلود کردم ولی هنوز نصب نکردم راستش !! به محض این که تست کنم نتیجه رو میگم داداشم ...

maatbeat

عضو سایت
12/11/14
9
3
3
25
سلام دوستان بعد از چند سال دوری از فروم های موسیقی امروز دوباره برگشتم که از مطالب و آموزش های مفیدتون نهایت استفاده روببرم امیدوارم بتونم کاربر فعالی باشم.
دوستان من شدیدا به این پلاگین احتیاج دارم ولی متاسفانه هیچ جا پیدا نمیشه اگه کسی میتونه نسخه کرک شده اونو برای دانلود قراربده ممنون میشم.

2/10/16
2
0
1
49
درود حمید عزیزم ...
دانلود کردم ولی هنوز نصب نکردم راستش !! به محض این که تست کنم نتیجه رو میگم داداشم ...
با عرض سلام خدمت چنابعالی متاسفانه لینگ دانلود آن ظاهرا این فایل ازش حذف شده اگر لطف بفرمایید راهنمائی کنید بسیار متشکرم

shalin

عضو سایت
20/9/13
24
10
3
narmak
سلام دوستان عزيز من دنبال پلگينه looperator از كمپاني sugarbytes هستم ،ممنون ميسم اگر داريد بهم بگيد ♥