دانلود ویوز vocal bundle

• شروع کننده موضوع jigsaw
  • تاریخ شروع

jigsaw

هنرمند
28/7/09
287
132
0
37
SYNAESTHESIA
این پلاگین ویوز برای تیون کردن وکال هم کارایی داره و breath های خواننده رو به طور خودکار remove میکنه.
http://www.ویوز.com/objects/Images/Boxes%5Cvocal.jpg
کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
3/8/09
49
0
0
من این رو نصب کردم ولی تو برنامه Cubase تو قسمت Plug-in Information تو لیست Plugin ها Unloadable می ده. چرا؟؟؟؟ تو Pluginها نمی یاد. مشکل کجاست؟؟؟؟؟؟

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
من این رو نصب کردم ولی تو برنامه Cubase تو قسمت Plug-in Information تو لیست Plugin ها Unloadable می ده. چرا؟؟؟؟ تو Pluginها نمی یاد. مشکل کجاست؟؟؟؟؟؟
بايد در كيوبيس و در Plug-in Information اون تيك رو كه در كنار هر پلاگين قرار داره رو بزنيد تا فعال بشه.
ممكنه در جاي درستي نصب نكرده باشيد و يا آدرسي رو كه برنامه پلاگينهاشو از روي اون پيدا ميكنه و اجرا ميكنه رو درست وارد نكرده باشيد . برنامه خودش اتوماتيك روي اين آدرس تنظيم شده و شما هم بهتره كه پلاگينهاي و dll اون رو در اينجا نصب كنيد:
c:/programfiles/stinberg/vstplugins

3/8/09
49
0
0
بايد در كيوبيس و در Plug-in Information اون تيك رو كه در كنار هر پلاگين قرار داره رو بزنيد تا فعال بشه.
ممكنه در جاي درستي نصب نكرده باشيد و يا آدرسي رو كه برنامه پلاگينهاشو از روي اون پيدا ميكنه و اجرا ميكنه رو درست وارد نكرده باشيد . برنامه خودش اتوماتيك روي اين آدرس تنظيم شده و شما هم بهتره كه پلاگينهاي و dll اون رو در اينجا نصب كنيد:
c:/programfiles/stinberg/vstplugins
من تیک رو زدم ولی فرقی نکرد. آدرس پلاگینها رو هم تغییر دادم تو Plug-ins Information فرقی نکرد. حتی جای بعضی از همین Plug-ins ها رو هم تغییر دادم باز فرقی نکرد.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
معمولا در موقع نصب دوبار از شما آدرس ميخواد... ادرس اول كه programfiles/ ویوز هستش و آدرس دوم رو بايد programfiles/stinberg./vstplugins رو وارد كنيد.

سلام
براي من هم اجرا نشد البته توي ليست مياد كنارش هم تيك داره اما زماني كه add instrumemt track رو مي زنم توي ليست آن نيست ضمن اين كه خيلي از vst هايي كه در ليست Plug-ins Information وجود دارند توي ليست add instrument نيستند!
توي اف ال هم كه مي رم و تيكش رو مي زنم( ویوز) اما وقتي دوباره ليست رو باز مي كنم مي بينم كه تيكش خود به خود برداشته شده!

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,200
8,541
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
این پلاگین ها fx هستن و نباید هم در قسمت add instrument باشن
شما باید add fx رو انتخاب کنید که بهشون دسترسی داشته باشید

4/7/10
40
1
0
لینک ها خرابن خواهش می کنم یکی 1 لینک درست بزاره یا زحمت بکشه اپ کنه من خیلی خیلی به این پلاگین احتیاج دارم ممنون میشم

4/7/10
40
1
0
هیچ خبری نیست!!!!!!!!!!!!!!!! یکی به دادمون برسه لطفا

4/7/10
40
1
0
یعنی واقعا کسی این پلاگینو نداره!!!!!!!!!!!؟؟؟

لینک ها خرابن خواهش می کنم یکی 1 لینک درست بزاره یا زحمت بکشه اپ کنه من خیلی خیلی به این پلاگین احتیاج دارم ممنون میشم
خدمت شما
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

پسوورد :
keyfimuzik

راهنمای نصب در کیوبیس :
سربرگ device , و سپس plugin-information رو باز کنید , و بعد update رو بزنید .
در ادامه پنجره ای باز خواهد شد جهت تنظیم پلاگین های wave ,
هنگامی که پنجره ظاهر شد مسیر زیر رو انتخاب کنید :
c:\program files\ویوز\plug-in\plug-in settings
حالا روی دکمه select کلیک کنید .
و به این ترتیب پلاگین شناخته میشود .
برای اجرای پلاگین در برنامه هم :
insert\ویوز\mono tune OR stereo tune

فایل های ضمیمه

• 47 KB نمایش‌ها: 7
آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
عجیبه که ظرف یک روز لینک بالا که داده بودم پاک شده !!!!!!!!!!:smile (23):

لینک پایین رو که الان واستون قرار میدم , خودم آپ کردم و حالا حالا ها پاک نمیشه و نیاز به پسوورد هم نداره .:smile (73):

خدمت دوستان عزیز : 24MB

17/6/12
23
1
0
تهران
این خواهش رو دارم که دوستان فایل ها رو در جایی اپلود کنن که همیشگی باشه و کسی که دیرتر تاپیک رو دیده هم بتونه دانلود کنه...بهتر
هست که یه فضایی اختصاصی برای اپلود فایل ها در سایت گذاشته بشه

این خواهش رو دارم که دوستان فایل ها رو در جایی اپلود کنن که همیشگی باشه و کسی که دیرتر تاپیک رو دیده هم بتونه دانلود کنه...بهتر
هست که یه فضایی اختصاصی برای اپلود فایل ها در سایت گذاشته بشه
دوست من , آدرس فایلی ک من قرار دادم تقریبا همیشگیه . شما امتحان کنید ., سالمه .

اگر نشد :

موفق باشید

6/9/12
8
1
0
tehran
لینک ها تست شد . سالمن . لطفا در دانلود دقت کنید و بعد درخواست کنید .

ممنون