دانلود نرم افزار encore 4

6/5/15
75
20
8
22
همه نرم افزار ها به یک صورت هست اتصال دستگاه دیگه الان من دستگاه معرفی کردم چجوری نت وارد برنامه کنم؟

28/8/12
1,542
412
83
من با نحوه عملکرد این نرم افزار چیزی رو نمیدونم
ولی چیزی که از فینال موزیکسور و سیبلیوس از دیدم.اینه که نت رو انتخاب میکی و با میدی میزنیگ
مثل نت سیاه رو انتخاب میکنی تا اخر هرچی بزنی همون نت سیاه هستش

6/5/15
75
20
8
22
دوستان لطفا کمک کنید یه مشکل دارم من از کابل میدی برای اتصال پیانو به کامپیوتر استفاده نمیکنم من از کابل پرینتر usb استفاده میکنم ونحوه کارش مثل میدی باید باشه درسته؟

ElDoctor

عضو سایت
4/5/20
4
0
1
سلام. من میخوام انکور 4 رئ دانلود کنم و برای همین هم در سایت شما عضو شدم، ولی توی صفحهای که باید لینک دانلود بیاد، یک لینک تبلیغاتی از پرشین گیگ میاد که قابل بستن نیست، و انکور هم دانلود نمیشه! میتونید کمکی بکنید؟؟؟؟

ElDoctor

عضو سایت
4/5/20
4
0
1
با سلام خدمت دوستان. من از آقای محمد عزیز سوالی کردم که جواب ندادند. ظاهرا فعال نیستند. لینکی که ایشون برای دانلود انکور 4 گذاشتند عمل نمی کنه. کسی از دوستان اگر این نرم افزار رو داره ممنون میشم به منم بده. من قبلا با این نرم افزار کلی نت نوشتم و الان نمی تونم با نرم افزار دیگه ای اونها رو باز کنم

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
137
110
43
61
مشهد
می تونی با استفاده از یک نرم افزار واسط مثل Vsampler صدای های واقعی هر حامل رو بشنوی البته یه سری تنظیمات اولیه لازم داره
من سالهاست که با این نرم افزار ساده ولی کارامد کار میکنم
دوستانی که تمایل به کار کردن موسیقی با نت رو دارند این نرم افزار رو بهشون پیشنهاد میکنم

فایل های ضمیمه

ElDoctor

عضو سایت
4/5/20
4
0
1
می تونی با استفاده از یک نرم افزار واسط مثل Vsampler صدای های واقعی هر حامل رو بشنوی البته یه سری تنظیمات اولیه لازم داره
من سالهاست که با این نرم افزار ساده ولی کارامد کار میکنم
دوستانی که تمایل به کار کردن موسیقی با نت رو دارند این نرم افزار رو بهشون پیشنهاد میکنم
با تشکر، من انکور 4/5 رو که شما زحمت کشیدید لینکش رو گذاشتید پیدا کردم، ولی اولاً دمو هست و در تمام پرینتهایی که می گیرید واترمارک داره، و ثانیاً در بعضی جاها فونت ها همخوانی نداره. من ناامیدانه دارم دنبال همون انکور 4 می گردم، و دیگه واقعاً ناامید شدم!!!!

ElDoctor

عضو سایت
4/5/20
4
0
1
يك نرم افزار خوب براي تنظيم
سلام:smile (70):

يکی از نرم افزار های بسيار مهم که در کار آهنگسازی و تنظيم استفاده ميشود ،
نرم افزار encore 4 ميباشد.اين نرم افزار به شما قابليت نوشتن نت را روي حامل هاي مورد نياز شما ميدهد. كانال هاي صوتي اين نرم افزار را ميتوان به صداهاي مختلف كه بوسيله كارت صوتي و يا دستگاه خارجي (ارگ و يا سينتي سايزر) توليد ميشوند ، نسبت داد و نتهاي هر حامل را با صداي مورد نظر شنيد.ريتمهاي درام و پركاشن نيز براحتي ميتوان نوشت و با امكانات ويرايشي خوبي كه اين نرم افزار دارد ميتوان پارتيتور منظم و خوبي نوشت و پرينت آنرا مورد استفاده قرار داد. تمام علائم مورد نياز براي نوشتن يك پارتيتور در اين سيستم وجود دارد البته ممكن است بعضا از نظر صدايي اجرا نگردند .
اين نرم افزار قابليت خواندن فايلهاي midi را دارد و با دادن يك فايل midi به آن ، ميتوان پارتيتور آن آهنگ را بدست آورد.
اين نرم افزار را ميتوان در سي دي هاي موسيقي براحتي پيدا كرد.

حجم فایل :3043k
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

منبع : و ورژن بالاتر آن ولی متاسفانه ورژن جدید demo است
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
سلام محمد جان. شما اینجا سر می زنی هنوز یا نه؟

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
137
110
43
61
مشهد
با تشکر، من انکور 4/5 رو که شما زحمت کشیدید لینکش رو گذاشتید پیدا کردم، ولی اولاً دمو هست و در تمام پرینتهایی که می گیرید واترمارک داره، و ثانیاً در بعضی جاها فونت ها همخوانی نداره. من ناامیدانه دارم دنبال همون انکور 4 می گردم، و دیگه واقعاً ناامید شدم!!!!

دوست عزیز من خود نرم افزار رو برات گذاشتم
در ضمن دمو نیست سریال هم داره فقط کافیه موقع نصب نرم افزار متن Name و سریال Dode را در محل مربوطه Paste کنی سریال و نام درون فایل متنی Readme.txt موجود هست