دانلود نرم افزار encore 4

شروع موضوع توسط mohammad6103 ‏26/11/09 در انجمن Programs ( برنامه ها )

تاپیک دانلود نرم افزار encore 4 تالار Programs ( برنامه ها ) در persian-music.org.

1. mohammad6103

mohammad6103 عضو سایت

شغل :
    نقشه بردار
    امتیازات:
    +41 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo
    يك نرم افزار خوب براي تنظيم
    سلام:smile (70):

يکی از نرم افزار های بسيار مهم که در کار آهنگسازی و تنظيم استفاده ميشود ،
    نرم افزار encore 4 ميباشد.اين نرم افزار به شما قابليت نوشتن نت را روي حامل هاي مورد نياز شما ميدهد. كانال هاي صوتي اين نرم افزار را ميتوان به صداهاي مختلف كه بوسيله كارت صوتي و يا دستگاه خارجي (ارگ و يا سينتي سايزر) توليد ميشوند ، نسبت داد و نتهاي هر حامل را با صداي مورد نظر شنيد.ريتمهاي درام و پركاشن نيز براحتي ميتوان نوشت و با امكانات ويرايشي خوبي كه اين نرم افزار دارد ميتوان پارتيتور منظم و خوبي نوشت و پرينت آنرا مورد استفاده قرار داد. تمام علائم مورد نياز براي نوشتن يك پارتيتور در اين سيستم وجود دارد البته ممكن است بعضا از نظر صدايي اجرا نگردند .
    اين نرم افزار قابليت خواندن فايلهاي midi را دارد و با دادن يك فايل midi به آن ، ميتوان پارتيتور آن آهنگ را بدست آورد.
    اين نرم افزار را ميتوان در سي دي هاي موسيقي براحتي پيدا كرد.

حجم فایل :3043k
    برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید

منبع : و ورژن بالاتر آن ولی متاسفانه ورژن جدید demo است
    برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  2. ramin syateely

ramin syateely Banned

امتیازات:
    +40 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    یعنی نت پیانو رو بنویسیم نت پیانورو برامون اعمال می کنه؟

نت گیتار رو چی؟

3. mohammad6103

mohammad6103 عضو سایت

شغل :
    نقشه بردار
    امتیازات:
    +41 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo

دوست عزیز قطعه ی خودر ا زده (هر نوع قطعه) و مهم اینه که به midi تبدیل کرده و وارد برنامه کنید .وميتوان پارتيتور آن آهنگ را بدست آورد. و میشه نت ها رو دید و استفاده کرد.

4. sayna_pira

sayna_pira

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    درود بر شما،
    من میخواهم برای یادگیری سلفژ به جای خرید کیبور از این نرم افزار استفاده کنم، به نظر شما مفید است؟؟

با سپاس

5. sc9_ir

sc9_ir عضو سایت

امتیازات:
    +30 / 0 / -0
    من هم با انکور راحت ترم. نسخه بالاترش که encore-504-build-858 هست عالیه . هم راحته و هم vst رو میشناسه . اصلا گرافیک و محیطش در عین سادگی ، عالی و کارآمده . ابزار کارش خیلی به درد بخوره و راحت و دم دست هست . ای کاش میشد نسخه کاملش یا کرک شده اش رو پیدا کرد.

6. artinviolin

artinviolin عضو سایت

شغل :
    موسیقی
    امتیازات:
    +544 / 3 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, soundforge
    پس سیبلیوس چی؟ این بهتره یا اون؟

7. sc9_ir

sc9_ir عضو سایت

امتیازات:
    +30 / 0 / -0
    البته که سیبلیوس کامل تره و گاهی به نظر میاد چندین برنامه رو یک جا در اختیار دارید. مثلا شما میتونین نتهای چاپ شده را توسط سیبلیوس اسکن کنید و یا فایل pdf حاوی نت های موسیقی را وارد برنامه کنید و نت تحویل بگیرید . یا استفاده از سمپل ها و vst های مختلف و همچنین استفاده از فونت های خاص مثل " سری ، کرن " یا پیشنهادهای هارمونیک و مسائلی از این قبیل ، از معدود کارهایی است که سیبلیوس انجام میده . اما عرض من اینه که من نیازی به بسیاری از توانایی های سیبلیوس ندارم و بعضی از امکاناتش واقعا به کار من نمیاد . من فقط میخوام نرم افزار نت نویسی ، راحت و سریع ، اجرای روی میدی کیبورد را دریافت و ضبط کنه ؛ بعد از ضبط هم خیلی راحت و ساده نت ها قابل ویرایش باشند ؛ هر لحظه امکان تغییر سازها و شکل و شمایل خطوط حامل وجود داشته باشه و مسایلی مانند کوانتایز و نوانس و پارامترهای موسیقی و الکترونیکی دیگه . من میخوام که بتوانم به راحتی یک خط خامل را به دو بخش صدایی تفکییک کنم . گاهی نیاز هست که یک خط حامل به دو بخش سل و فا تقسیم بشه . این کار ها در انکور به سرعت و راحت انجام میشه چون فقط برای این کار طراحی شده . و من برای سکانس و استفاده از سمپل ها ، از نرم افزارهای دیگه استفاده میکنم . مقایسه ای بین این دو نیست . مسلما سیبلیوس توانا تره ولی برای انجام کارهای ساده ، بهتره از انکور استفاده بشه . ولی اگر نرم افزارهای سکانسری دیگه ای استفاده نمیکنید و همزمان نیاز به نت نویسی یا بررسی علمی تر پارتیتور هاتون دارید ، مسلما سیبلیوس گزینه اول پیشنهادی برای همه است . ای کاش دوستانی که سیبلیوس کار کرده اند توضیحات بیشتری در باره روش استفاده از آن ارائه کنند . موفق باشید

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  8. ویلیام نیری

ویلیام نیری کاربر با تجربه عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +962 / 1 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    سیبلیوس قابل مقایسه با آنکور(که تو ایران بهش میگن انکور)نیست.آنکور خیلی ضعیف و دم دستیه اما سیبلیوس کاملا حرفه ایه ودر خیلی از دانشگاههای موسیقی دنیا تدریس میشه.آنکور تقریبا یه نرم افزار از رده خارجه .ولی آسونه وتا حدی کارراه بنداز.

• خوشم اومد خوشم اومد x 5
  9. sc9_ir

sc9_ir عضو سایت

امتیازات:
    +30 / 0 / -0
    ما هم زیاد از آنکور تعریف و تمجید نکردیم . درسته ابتدایی هست ولی ساده است و ابزار و امکاناتش دم دست هست. همین . من هنوز با سیبلیوس خوب آشنایی ندارم . کاش شما که میدونین به ما بگید چظور میشه یک تراک یا استف یا خط حامل رو به دو بخش مجزای سل و فا تقسیم کرد . یا چطورمیشه صدای یک حامل رو تغییر داد . متشکرم

10. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    من در فاینال اینکار رو انجام میدادم ولی در سیبلیوس نمیدونم چطوریه؟اگه کسی بلده بگه دیگران هم استفاده کنند.

11. arei

arei عضو سایت

امتیازات:
    +370 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio
    س کلید رو که در حی کار میشه انجام داد
    سوالتونو واضح تر بگین

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  12. ویلیام نیری

ویلیام نیری کاربر با تجربه عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +962 / 1 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    من خیلی ساله با آنکور کار نکرده ام.یادم نیست.شرمنده...

13. sc9_ir

sc9_ir عضو سایت

امتیازات:
    +30 / 0 / -0
    سوالم اینطور مطرح میکنم . فرض کنید یک استف دارید با علامت سرکلید سل . حالا اگه بعد از نت نویسی یا بعد از رکورد ؛ بخواهید نتهای همین استف به دوبخش باس و سوپرانو تفکیک بشن ، نیاز دارید بخشی از نتها رو به استف با کلید سل ، وبخش دیگه رو به استف با کلید فا بسپرید . یعنی مثلا از نت C5 به پایین را به کلید فا اختصاص بدید. البته گاهی نتهای midi هم درست تفکیک نشده اند و گاهی نتهای دست چپ و راست ، هر دو بر روی یک استف با کلید فرضی سل ، در دسترس هستند و بازهم نیازهست نتهای این فایل را مجزا به دو بخش سل و فا در دو استف برای پیانو تقسیم کرد. امیدوارم درست منظورم رو نوشته باشم. موفق باشید

14. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    اینکار در فاینال به راحتی انجام میشه ولی در سیبلیوس من هنوز نتونستم همچین قابلیتی رو پیدا کنم!

15. sc9_ir

sc9_ir عضو سایت

امتیازات:
    +30 / 0 / -0
    بله درست میگین . این کار در خیلی از برنامه های نت نویسی دیگه هم امکان پذیره .در آنکور هم به راحتی قابل انجام هست . قصد نداریم از سیبلیوس ایراد بگیریم . دنبال راهنمایی هستیم . میدونیم که فاینال رده دوم و سوم در برنامه های نت نویسی موسیقیه . اما سیبلیوس فعلا اوله . شاید به خاطر قابلیت های دیگه ای هست که داره و ما بیخبریم . البته هنوز ته دلم روشنه به این که ما زیاد با سیبلیوس آشنا نیستیم . یه وقتی یه نفر پیدا میشه و شاید با یکی دوخط مشکل ما رو در سیبلیوس حل کنه . البته من مشکلات دیگه ای هم قابل طرح دارم که فعلا منتظرم اولیش حل شه . منتظر میمانیم .

16. pezhman1359

pezhman1359

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با درود کتابی توسط اقای شهاب منا تالیف شده که بسیاری از کارهای حرفه ای از نت نویسی تا تنظیم و ارکستراسیون و ... در کتاب آورده
    اگه اون کتاب رو تهیه کنید ظرف مدت دو ماه یک نت نویس و تنظیم کننده حرفه ای میشید

17. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    این کتاب رو بنده داشتم متاسفانه این کتاب هم دقیقا مثل گتاب های داریوش فرساییهه به درد نمیخوره فقط کاربرد منوها رو توضیح میده.نت نویسی یاد نمیده.من فروختمش پارسال .

18. sc9_ir

sc9_ir عضو سایت

امتیازات:
    +30 / 0 / -0
    تولید کتاب یا فیلمهای آموزشی بسیار سخته چون باید همه گروه های آموزشی رو شامل باشه از مبتدی تا حرفه ای و برای همین هم هست که ممکنه حرفه ای ها از بخش مبتدی و و مبتدی ها از بخش حرفه ای ها خوششون نیاد . ما بیشتر به یک بخش سوال و جواب قوی نیاز داریم . چیزی که در همه دنیا در مورد همه محصولات و نرم افزارها متدواله . امیدوارم بالاخره کسی باشه که در این مورد واقعا نظرات کارامدی داشته باشه :thumbsup:

19. mobin-Pianno

mobin-Pianno عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 1 / -0
    دوستان سلام کسی با برنامه magic score note کار کرده وطرز کارشو بلده؟

20. mobin-Pianno

mobin-Pianno عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 1 / -0
    من توی نرم افزار encore چجوری میتونم با پیانو نت بزنم و توی نرم افزار بیاد و قابل ویرایش باشه؟

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. دانلود نرم افزار encore 4

,
  2. برنامه آهنگسازی encore

,
  3. Encore دانلود

,
  4. نرم افزار نت نويسي encore 4,
  5. برنامه اینکور