دانلود نرم افزار تمرین گیتار Guitar Speed Trainer 2.3.8.4

• شروع کننده موضوع LYRIC
  • تاریخ شروع
16/12/09
253
12
0
ایران
Guitar Speed Trainer نام نرم افزاری که این امکان رو به کاربران میده تا بتونن با روش

جدیدی به اموزش گیتار بپردازند. با این نرم افزار شما قادر به کوک کردن گیتار هم میباشید.

از لینک زیر میتونین این نسخه Guitar Speed Trainer V 2.3.8.4
رو دانلود کنید:Final Version

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

Guitar-Speed-Trainer-2.3.8..jpg

screen.jpg

4g3tef.gif

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
2,623
113
کرمان

فایل های ضمیمه

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

vaiomohsen

عضو سایت
25/3/20
4
0
1
سلام به مدیر وبسایت و دوستان لطفا اگه کسی این نرم افزار رو به همراه کرکش داره لطفا لینکشو بذاره ممنون میشم آقا خسته شدم بسه وقت گذاشتم توی اینترنت و چیزی نیافتم دمتون گرم.

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
760
1,046
93
تهران
Instagram.com
سلام به مدیر وبسایت و دوستان لطفا اگه کسی این نرم افزار رو به همراه کرکش داره لطفا لینکشو بذاره ممنون میشم آقا خسته شدم بسه وقت گذاشتم توی اینترنت و چیزی نیافتم دمتون گرم.
یا

فایل های ضمیمه

vaiomohsen

عضو سایت
25/3/20
4
0
1
سلام دوستان ممنونم اما امکانات نرم افزار غیر فعاله اگه ممکنه دوستان روش فعال کردنشو رو هم بیان کنید ممنون میشم.

vaiomohsen

عضو سایت
25/3/20
4
0
1
سلام دوستان ممنونم اما امکانات نرم افزار غیر فعاله اگه ممکنه دوستان روش فعال کردنشو رو هم بیان کنید ممنون میشم.
اگه از دوستان کسی هست که نرم افزار رو با کرکش آپلود کنه خیلی ممنون میشم آقا سه ماهه دارم توی اینترنت سرچ میکنم هیچ کرکی براش پیدا نکردم من قبلا خودم داشتم متاسفانه پاک شده الانم از اونجایی که به تمرینات این نرم افزار خو گرفتم انگار یه چیزی کم دارم دمتون گرم لطفا راهنمایی کنین.