*دانلود میدی ایرانی*

11/5/16
2
0
1
23
سلام دوستان میخواستم کیبورد کامپیوتر رو به کیوبیس وصل کنم بتونم باهاش بنوازم و رکورد بگیرم باید چی کنم؟؟
دوست عزیز روی نوار جداگونه کیوبیس که اون پایین هست نوار ابزار یه جای خالیش راست کلیک کنید تو قسمت ویو تیک کیبوردو بزنید فعال میشه.اما من نظرم اینه اگر میدی کیبورد ندارید و میخواید با کیبورد کامپیوتر اهنگسازی کنید از نرم افزار اف ال استفاده کنید خیلی راحت تره در این باب.

1/9/21
1
0
0
متاسفانه لینک دانلود خرابه. میشه یکی از دوستان لطف ککنه و دوباره آپلود کنه؟

19/9/21
1
0
1
45
ظاهراً مدتهاست که مسئولین این سایت به کامنتهای دوستان سر نزده و مشکلات را رصد نکرده اند..متاسفانه لینک دانلودها همگی منقضی شده و کار نمی کنند. برای بروز ماندن سایت، شایسته است که لینک دانلودها بصورت دوره ای چک شده و بروزرسانی شوند

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,540
10,841
113
55
.
ظاهراً مدتهاست که مسئولین این سایت به کامنتهای دوستان سر نزده و مشکلات را رصد نکرده اند..متاسفانه لینک دانلودها همگی منقضی شده و کار نمی کنند. برای بروز ماندن سایت، شایسته است که لینک دانلودها بصورت دوره ای چک شده و بروزرسانی شوند
دوست عزیز، من مدیر نیستم ولی لینک هایی که کاربرها شر میکنن، ربطی به مدیران نداره. شِر لینک یک موضوعیه بین کاربران. حالا اون کابری که 10 سال پیش لینک شر کرده مجدداً میتونه بیاد دوباره شر کنه، و یا یه کاربر دیگه اگه داشته باشه میتونه شر کنه. ولی اگر هم نکنه که کسی نمیتونه مجبورش کنه!
و اینکه بعد از 10 سال لینک جواب نده، خب طبیعیه! اصلاً خیلی از کاربرانی که در فروم لینک شر میکنن، مدت محدودی در فروم فعالیت دارند و بعداً حتی سر هم نمیزنند به فروم، که این هم طبیعیه.

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
191
142
43
63
مشهد
دوست عزیز، من مدیر نیستم ولی لینک هایی که کاربرها شر میکنن، ربطی به مدیران نداره. شِر لینک یک موضوعیه بین کاربران. حالا اون کابری که 10 سال پیش لینک شر کرده مجدداً میتونه بیاد دوباره شر کنه، و یا یه کاربر دیگه اگه داشته باشه میتونه شر کنه. ولی اگر هم نکنه که کسی نمیتونه مجبورش کنه!
و اینکه بعد از 10 سال لینک جواب نده، خب طبیعیه! اصلاً خیلی از کاربرانی که در فروم لینک شر میکنن، مدت محدودی در فروم فعالیت دارند و بعداً حتی سر هم نمیزنند به فروم، که این هم طبیعیه.

البته شاید اینطوری می گفت بهتر بود
مدیران شاید لینک ارسالی کاربر را نتونن کاری کنن ...اما
اون پست هایی که لینک هاشون منقضی شده رو باید حذف کنن
البته شاید هم امکانش نباشه .....شاید