آخرین ارسال‌ها

*دانلود میدی ایرانی*

5/1/14
5
28
عالی بود یک سوال خداییش این میدی ها و چه جوری میسازین؟من که هر جا دنبالش گشتم جواب درستی ندادند تو یه انجمن هم مطرح کردم اخراجم کردن!!!امیدوارم اینجا اونجوری نباشه:):)

25/7/13
136
مشهد
عالی بود یک سوال خداییش این میدی ها و چه جوری میسازین؟من که هر جا دنبالش گشتم جواب درستی ندادند تو یه انجمن هم مطرح کردم اخراجم کردن!!!امیدوارم اینجا اونجوری نباشه:):)
دیگه بعضی ها شاید سرشون شلوغ بوده باهر نرم افزار اهنگ سازی میشه ساخت ولی خیلی از اینارو با کیبورد اجرا میکنن یعنی با کیبورد مینوازند که خروجی midiداره یه نوع پردازش سیگنال صوتی قدیمی که خیلی جالبه سیستمش و به صورت دیجیتاله یعنی همه لایه ها رو میشه جدا کرد .

7/10/14
1
25
:thumbsup::thumbsup:خیلی ممنون دوست عزیز اگه میشه میدی شادمهر انتخاب رو بزارین ممنون میشم:thumbsup::smile:

2/2/15
1
49
سلام .
و تشکر بابت اینهمه آهنگ باحال...
فقط خیلی دنبال MIDI مهتاب ویگن هستم . اگر کسی داره ، لطف کنه ارائه کنه خیلی ممنون میشم.
درود و تشکر
"همایون"

14/11/14
20
24
سلام سلام سلام!
من بالاخره اومدم با کلــــــی میدی!

اول یه معذرت خواهی به همه دوستام بابت تاخیر و دیر کردنم بدهکارم، ناخواسته یه سری مشکلات و کارا پیش اومد که نتونستم به قولم (بابت آپلود فایلا) عمل کنم و یخورده دیر شد!
در کل باز هم معذرت...:smile (70):

دوم هم تاپیک قبلی زیادی شلوغ شده بود واسه همین این تاپیک رو زدم تا دانلود واستون آسونتر و راحتتر باشه...

وااااای چقد حرف میزنم من هـــــــــا!!! :d

و اما میریم سراغ میدی ها!

اینایی که واستون گذاشتم همه آرشیو میدی هام هستش. تا جایی که تونستم مرتبشون کردم و فایل های اضافی رو پاک کردم، اما اگه باز هم نامرتب بود به بزرگی خودتون ببخشید...
سلام میدی های ایرج هم اگه دارین بزارین مخصوصا آهنگ گنج قارونش

21/3/16
1
52
اینم می دی اهنگ قمیشی الکی و تو مهربونی از عماد و نسترن

فایل های ضمیمه

24/6/16
1
27
سلام داداش ممنون میشم اگه میدی خارجی و میدی اهنگ هم اتاقی برام بزاری ممنون میشم

22/8/16
1
34
سلام وقت بخیر
من دنبال فایل میدی آهنگ ماه و ماهی حجت اشرف زاده هستم ممنون میشم لطف کنید

22/8/16
1
21
سلام دوستان میخواستم کیبورد کامپیوتر رو به کیوبیس وصل کنم بتونم باهاش بنوازم و رکورد بگیرم باید چی کنم؟؟

6/9/14
1
47
سلام سلام سلام!
من بالاخره اومدم با کلــــــی میدی!

اول یه معذرت خواهی به همه دوستام بابت تاخیر و دیر کردنم بدهکارم، ناخواسته یه سری مشکلات و کارا پیش اومد که نتونستم به قولم (بابت آپلود فایلا) عمل کنم و یخورده دیر شد!
در کل باز هم معذرت...:smile (70):

دوم هم تاپیک قبلی زیادی شلوغ شده بود واسه همین این تاپیک رو زدم تا دانلود واستون آسونتر و راحتتر باشه...

وااااای چقد حرف میزنم من هـــــــــا!!! :d

و اما میریم سراغ میدی ها!

اینایی که واستون گذاشتم همه آرشیو میدی هام هستش. تا جایی که تونستم مرتبشون کردم و فایل های اضافی رو پاک کردم، اما اگه باز هم نامرتب بود به بزرگی خودتون ببخشید...
سلام داداش عزیز کل این آهنگها کار خودته

بالا