دانلود مستقیم ایزوتوپ RX Loudness Control

Mehdi Ghadami

هنرمند
عضو سایت
26/11/13
269
696
93
35
tehran
t.me
سلام به دوستان عزیز
همون طور که میدونید در دنیای مسترینگ مبحث Loudness خیلی مهم هست
و از این رو ایزوتوپ از پلاگین جدیدش رو نمایی کرد که بسیار کارآمد میتونه باشه
و قیمت حدودی در ایران 1.000.000 تومان
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

ggv4_izotope-rx-loudness-control-audiosuite-stats-04-23.png

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,376
10,585
113
54
.
از مهدی عزیز تشکر میکنم بخاطر شر کردن این پلاگین.
البته یک توضیح کوچک بدم اینکه این پلاگین برای مسترینگ موسیقی نیست. گرچه بخاطر اینکه Loudness صدا رو مهار میکنه، شاید کسی بخواد از این پلاگین در مرحله مسترینگ استفاده کنه. ولی اوزون از همین کمپانی بخاطر داشتن استانداردهای مربوط به مسترینگ موسیقی و سایر ماجولهایی که مجهز هست، برای مسترینگ موسیقی کارآیی اختصاصی داره.
RX Loudness Control اولین پلاگین هست که برای کنترل، یکدست کردن و استاندارد کردن ترک صوتی مورد استفاده در برادکست (برای ترک صوتی فیلمها، ویدئوها و گزارشهای تلویزیونی) ساخته شده. تمامی گزینه های انتخابی بر مبنای استانداردهای بین المللی رسانه ای کشورها و مناطق مختلف برنامه ریزی و ست شده. این پلاگین در نوع خودش یک ماجول بسیار عالی و کارآمد در مرحله صداگذاری فیلمها و ویدئوها محسوب میشه.
از دوستمون برای شر این پلاگین مجدداً تشکر میکنم.

آخرین ویرایش:

Mehdi Ghadami

هنرمند
عضو سایت
26/11/13
269
696
93
35
tehran
t.me
این نسخه برای ویندوز هست
ولی نتونستم روی کیوبیس نصب کنم
فایل dll به وجود نمیاد
دوستان کسی روی کیوبیس نصب کرده ؟

7/7/10
37
33
18
45
IRAN-Istanbul
این نسخه برای ویندوز هست
فایل dll به وجود نمیاد
سلام آقا مهدی من بعد از نصب خیلی روش کار کردم واقعا گیج شدم نه استاندلونه نه فایل dll داره خیلی گشتم.اینو یه تحقیق کنیم ببینیم داستان از چه قراره...مرسی

pe32_64

کاربر با تجربه
عضو سایت
21/8/11
1,990
2,861
113
تهران
سلام آقا مهدی من بعد از نصب خیلی روش کار کردم واقعا گیج شدم نه استاندلونه نه فایل dll داره خیلی گشتم.اینو یه تحقیق کنیم ببینیم داستان از چه قراره...مرسی
این نسخه برای ویندوز هست
فایل dll به وجود نمیاد
این برای افلاین پراسسینگ هستش و قرار نیست به صورت معمول پلاگین ها استفاده بشه .
به پست آقای farhood مراجه کنید .
برای توضیحات بیشتر در موردش میتونین از این ادرس استفاده کنید:

Mehdi Ghadami

هنرمند
عضو سایت
26/11/13
269
696
93
35
tehran
t.me
از مهدی عزیز تشکر میکنم بخاطر شر کردن این پلاگین.
البته یک توضیح کوچک بدم اینکه این پلاگین برای مسترینگ موسیقی نیست. گرچه بخاطر اینکه Loudness صدا رو مهار میکنه، شاید کسی بخواد از این پلاگین در مرحله مسترینگ استفاده کنه. ولی اوزون از همین کمپانی بخاطر داشتن استانداردهای مربوط به مسترینگ موسیقی و سایر ماجولهایی که مجهز هست، برای مسترینگ موسیقی کارآیی اختصاصی داره.
RX Loudness Control اولین پلاگین هست که برای کنترل، یکدست کردن و استاندارد کردن ترک صوتی مورد استفاده در برادکست (برای ترک صوتی فیلمها، ویدئوها و گزارشهای تلویزیونی) ساخته شده. تمامی گزینه های انتخابی بر مبنای استانداردهای بین المللی رسانه ای کشورها و مناطق مختلف برنامه ریزی و ست شده. این پلاگین در نوع خودش یک ماجول بسیار عالی و کارآمد در مرحله صداگذاری فیلمها و ویدئوها محسوب میشه.
از دوستمون برای شر این پلاگین مجدداً تشکر میکنم.

با سلام
راجع به استفاده از این ورژن توضیح میدین ؟
چون گویا مثل پلاگین نصب نمیشه
ممنون

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,376
10,585
113
54
.
مهدی جان اگه پروتولز نداشته باشی که نمیتونی استفاده کنی (من فکرکردم شما با پروتولز کار میکنی که میخوای از RX Loudness Control استفاده کنی).
این مثل پلاگینهای عادی نیست که dll داشته باشه. نرم افزارهای میزبان کمپانی Avid یک قسمتی دارن برای Offline Processing که این RX از اون قسمت براشون قابل شناسایی و ران میشه. "پروتولز" و "مدیا کمپوزر" (که یک نرم افزار بسیار قوی ادیت و تدوین فیلم از کمپانی اوید هست) RX Loudness Control رو ساپورت میکنن. گویا در "Adobe Premiere" هم قابل استفاده است. در Premiere اسم RX Loudness Control در لیست فرمتهای خروجی قرار میگیره و از اون طریق، یوزر میتونه انتخاب و ازش استفاده کنه. این تصویر و تکست بخشی از خود سایت ایزوتوپ در ارتباط با RX هست:

1.jpg

شما اگه بخوای در ارتباط با مستر کردن موزیکت ازش استفاده کنی، در یکی از این نرم افزارهای میزبان باید در لاین مربوط به صدا فایلت رو لود کنی و پراسس رو انجام بدی.