دانلود مستقيم از Rapid و 71 آپلودسنتر بزرگ ديگر !

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)

Mobin Taffakh

هنرمند
26/9/09
250
97
28
شوش
iranvst.com
سلام امروز ميخوام يه سايت بسيار مفيد بهتون معرفي كنم كه به وسيله اون ميتونيد از RapidShare و 4Shared و 70 آپلودسنتر بزرگ ديگر به صورت مستقيم و با Download Manager ها با قابليت Resume دانلود كنيد !
به اين صورت كه لينك دانلود فايلي كه از Rapid يا هر سايت ديگه كه باشه رو توي فيلد اولي بالاي سايت كپي ميكنيد و دكمه Trancload File رو ميزنيد و سرور سايت شروع به دانلود فايل با سرعت بسيار از Rapid يا آپلود سنتر ديگه ميكنه و در نهايت لينك مستقيم فايل رو در اختيارتون ميذاره و شما ميتونيد فايل رو از سرورهاي قدرتمند اين سايت دانلود كنيد !
نترسيد اين همه عمليات چند ثانيه بيشتر طول نميكشه !
*فقط توجه داشته باشيد كه لينك شما فقط 3 ساعت روي سرورهاي سايت ميمونه و قبل از تمام شدن تايمتون بايد دانلود كنيد.
راجع به محدوديت حجم فايل ها اطلاعي ندارم ولي فكر نكنم محدوديت آنچناني داشته باشه.

اينم آدرس سايت :
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

اميدوارم كه استفاده كنيد.
خدا نگهدار

29/12/09
418
98
28
شهرکرد
این سایت مجانیه؟
من سایتی سراغ دارن که شرایط بهتر از اینه
و حد اقل یک هفته فایل ها روی سرورو میمونن
به دلیل این که تبلیغ میشه اسمشو نمی یارم هر کس خواست پیام خصوص بده
ولی قیمت میگم
6 گیگ فقط 2300 تومن

Mat

11/9/09
186
22
18
تهران
شما از اين سايت كه بسياري از ليچرها رو ايندكس مي كنه استفاده كنيد تا هميشه به روز باشيد!

کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا

15/2/10
114
9
18
ايران!
سلام. من با mat عزیز موافقم.همین سایتی که قرار دادند خوبه بهتر از این مرجع لاعقل من ندیدم....!

که همه ی سایت هایی که هاست خودشون رو قرار میدن رو سرچ میکنه و در سایتش آپدیت میکنه

fender عزیز که نمیتونست بره تو سایت:

اینم لیست آخرین آپدیت تمام سایت های که در همین سایت مرجع قرار داره. فکر کنم 105 تا سایت باشه

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

28/3/10
1
0
0
دست سازندش درد نکنه (rapidgig.com):دی
فقط دوستان توجه کنید که گاهی اوقات به دلیل ترافیک زیاد سایت برای بعضی افراد باز نمیشه که ما بلافاصله در صورت مشاهده سرور رو ریستارت می‌کنیم!

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)