آخرین ارسال‌ها

دانلود متد آموزشی پیانو Michael Aaron

• شروع کننده موضوع Porya
  • تاریخ شروع
31/1/16
3
32
دست شما درد نکنه .
من کتاب مایکل آرون رو دارم ، ترجمه فارسی . و این متابی که اینجا هست تفاوتهایی با اون کتابی که من دارم داره. والبته به نظر من تمرینات این کتاب که برای دانلود گذاشتید خیلی جذاب تر از اون کتاب فارسی هست . حالا نمیدونم قضیه چیه ؟ این کتاب بزرگسالانه و اون کتاب کودکان ؟ یا چی ؟

دست شما درد نکنه .
من کتاب مایکل آرون رو دارم ، ترجمه فارسی . و این متابی که اینجا هست تفاوتهایی با اون کتابی که من دارم داره. والبته به نظر من تمرینات این کتاب که برای دانلود گذاشتید خیلی جذاب تر از اون کتاب فارسی هست . حالا نمیدونم قضیه چیه ؟ این کتاب بزرگسالانه و اون کتاب کودکان ؟ یا چی ؟
اون کتاب که در دست شما و من هست ،
ترجمه سازی و توضیح شیوا تر داره .. و متد مایکل آرون رو در چند سطح تعریف کرده .. که کتاب سطح 1 رو میگید شما. البته فکر نکنم موسیقی ارف باشه .. چون بنده هم با همون شروع کردم.

به نظر من متد مایکل ارون تکنیک ها رو بصورت ریز ریز و کم کم به هنرجو می آموزه.. نه اینکه تو درس اول از هنرجو بخواد گام لابمل ماژور رو درک کنه...بنده سه سال پیش با بیر شروع کردم.. که واقعا ناهنجار بود.. و کلا پیانو زده شده بودم. اما از شروع امسال .. با این کتاب سطح 1 مایکل ارون شروع کردم.. تا الان که آخراشم.. و من رو بعنوان هنرجوی پیانو ، تونست جذب خودش کنه

24/3/15
5
19
سلام خدمت اساتید محترم
ببخشید این سوال رو اینجا می پرسم.
من کتاب بیر پارسی رو به پایان رسوندم.
حالا به نظر شما خوبه کتاب های مایکل ارون رو شروع کنم (1 تا 5 و تکنیک) ؟ و کدام بهتر است ؟
ممنون

3/7/16
1
27
سلام.این متد سطوح دیگه ای هم داره؟چون توی لینک نوشته جلد اول.

6/5/15
75
21
دوستان کسی کتاب سطح 2 مایکل آرون داره بزاره برای دانلود؟ خیلی به کارم میاد!

17/5/17
1
21
ببخشید این لینک کار نمیکنه برا من تموم لینکایی که گذاشته بودین رو امتحان کردم

12/5/19
1
ببخشید لینکهای دانلود کار نمیکنه لطفا یه سالمش رو بزاریید

بالا