آخرین ارسال‌ها

دانلود سمپل ریتم های ایرانی,عربی,ترکیه,آذری,خلیج ی,افغانی و سمپل استرینگ عربی

• شروع کننده موضوع aritan
  • تاریخ شروع

aritan

هنرمند
عضو سایت
22/11/10
83
تبریز
با سلام به همه دوستان...
این پک رو که برای دانلود قرار دادم شامل سمپل ریتم های ایرانی(ضرب, تمپو, نقاره) , افغانی, کردی, آذری , ترکیه, عربی که بصورت (تمپو عربی 4/4 , 2/4 , تمپو خلیجی 6/8 , بشکن و ... بصورت WAV با کیفیت عالی و همچنین کیت درام + نقاره و سمپل صدای استرینگ عربی بصورت SF2

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
با حجم تقریبا 11 مگابایت

ایمان احمدزاده

مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران
تیم مدیریت
مدیر ارشد
18/4/14
1
27
حاجی خیلی کارت درسته!!! دم شما گرم واقعاً... :)

10/12/11
44
malayer
با سلام به همه دوستان...
این پک رو که برای دانلود قرار دادم شامل سمپل ریتم های ایرانی(ضرب, تمپو, نقاره) , افغانی, کردی, آذری , ترکیه, عربی که بصورت (تمپو عربی 4/4 , 2/4 , تمپو خلیجی 6/8 , بشکن و ... بصورت WAV با کیفیت عالی و همچنین کیت درام + نقاره و سمپل صدای استرینگ عربی بصورت SF2

با حجم تقریبا 11 مگابایت
سلام
داداش این sf2باچه پلاگینی واز میشه

9/5/14
7
43
سلام به همه دوستان من خیلی دنبال ریتم 3/4 گشتم ولی پیدا نکردم منظورم ریتم اهنگ دلم میخاد به اصفهان برگردم هست اگه کسی لطف کنه بذاره جسم و روح منو شاد میکنه.

14/11/14
1
52
آقا دستت درد نکنه واقعا منم یه سری سمپل جدید گرفتم با فرمت waveمیذارم دوستان استفاده کنن و به هر فرمتی که دوست دارید بچینید البته اگه مدیریت سایت اجازه بدن

3/9/09
162
دوستان تکنیک های دف و زنجیرشو میخام میشه خواهش کنم بزارید ؟ ممنونم.

ویلیام نیری

هنرمند
کاربر با تجربه
عضو سایت
4/2/13
502
تهران -کرج
سلام به همه دوستان من خیلی دنبال ریتم 3/4 گشتم ولی پیدا نکردم منظورم ریتم اهنگ دلم میخاد به اصفهان برگردم هست اگه کسی لطف کنه بذاره جسم و روح منو شاد میکنه.
جهت اطلاع:این آهنگ 8/6 است نه 4/3

11/3/17
1
24
با سلام به همه دوستان...

با حجم تقریبا 11 مگابایت[/QUOTEتشکر

22/12/14
3
52
سلام
اگر ppf بخوای من دارم خیلی با کیفیت و خوب
[doublepost=1505032928,1505032574][/doublepost]دوستان عزیز من سمپل sf2 می خوام از ساز استرینگ عربی با کیفیت بالا و همینطور سمپل گیتار برقی ترکیه ای (تورنادو)

اگر لطف کنید انجام بشه یک دنیا ممنون میشم

16/3/19
1
29
سلام ارور میده برادر ارور میده
با دانلود منیجر نمیشه دان کرد

صفحه ما در اینستاگرام

بالا