آخرین ارسال‌ها

دانلود ریزن 4 Reason

23/8/09
46
شیراز
:smile (46):سلام به همه دوستان و مدیران بخش دانلود...می خواستم خواهش کنم اگه ممکنه آخرین ورژن از این نرم افزار (Reason )رو بگذارند واسه دانلوداگه ممکنه با لینکه مستقیم..با تشکر:smile (15):

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,086
31
اهواز
خدمت شما
( امکان پیدا کردن لینک مستقیم از این برنامه ها نیست ، به دلیل حمایتی که هاستیگ های خارجی از کپی رایت می کنن کسی این ریسک رو نمی کنه )

reason4-100c913.jpg

Reason has reached the next level. Stronger, swifter and smoother to work with, Reason 4 will alter the way you create your music. Reason's new devices and features will not only inspire you to produce great tracks, they will provide you with new ways of doing so.

If you're already a Reason user, trying out Reason 4 will most likely stun you like you haven't been stunned since your first Reason encounter. If you've never used Reason, there has never been a better time to start.

Propellerhead Reason 4 System Requirements:

-Windows XP or Vista
-Processor: Intel P4 / AMD Athlon XP or better
-Memory: 512 MB RAM minimum, 1 GB recommended
-2 GB free hard disk space
-16-bit windows compatible audio card, preferably with DirectX or ASIO drivers
-Recommended: MIDI keyboard with built-in MIDI interface, or MIDI keyboard + interface

-Mac OS X 10.4
-Processor: G4 1GHz and up or Intel Mac
-Memory: 512 MB RAM minimum, 1 GB recommended
-2 GB free hard disk space
-Recommended: MIDI keyboard with built-in MIDI interface, or MIDI keys + DI interface​

[HIGHLIGHT]دانلود[/HIGHLIGHT]
سایز : 2 گیگابایت

آخرین ویرایش:
من نمی‌فهمن شما چطوری این همه لینک رو دانلود می‌کنین
خیلی‌ زیادن یه دو تا لینک میذاشتی که کسایی‌ هم مثل من که میخوان مستقیم دانلود کنن هم بتونن

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,847
44
بندرعباس
من نمی‌فهمن شما چطوری این همه لینک رو دانلود می‌کنین
خیلی‌ زیادن یه دو تا لینک میذاشتی که کسایی‌ هم مثل من که میخوان مستقیم دانلود کنن هم بتونن
دوست عزيز برنامه هاي حجم دار رو در يك يا دو تا لينك نميشه گذاشت.!

حرف شما درسته اما می‌شه یه راه حل بگید که من این لینکارو چطوری دانلود کنم بدون اینکه بخوام هر ۱ ساعت وایسم تا بتونم بعدی رو دانلود کنم ؟
با تشکر

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,086
31
اهواز
راهش خرید اکانت ماهانه رپیدشر هست
توی گوگل همین متن رو جستجو کنید سایت های زیادی پیدا می کنید که اکانت های رپیدشر رو می فروشند

24/5/10
538
24
تهران
این برنامه از fl بهتره ؟
اگه بهتر و ساده باشه خریدنش بد نیست
فوقش میره تو آرشیو نرم افزاریمون !

8/11/09
668
ایران
دوست عزیز منظورتون از بهتر چیه ؟
ببینید نرم افزاری بهتره که شما با اون راحتترید و مورد پسندتون واقع شده.
این نرم افزارها همه جز سکوئنسرهای حرفه ای هستند.
شما برای انتخاب نرم افزار ، خودت رو نگاه کن و ببین با چی راحتتری.
البته برخی از اساتید پیشنهاد میکنن که بهتره چندتا نرم افزار رو در کنار هم یادگرفت.اون هم بد نیست - همونطور که خیلی از هنرمندان همین سایت با چندین نرم افزار کار میکنن.
اما با این وجود هرکسی یک نرم افزار اصلی داره.
ریزن و اف ال دو نرم افزار بسیار خوب و حرفه ای هستن ، اما تفاوتهایی دارن.
ریزن وی اس تی ساپورت نمیکنه و اگه بخواین صداهای بیشتری رو وارد نرم افزارتون کنید باید ریفل های ریزن رو تهیه کنید که گاهی اوقات هم محدود هستن و ممکنه در این قسمت به مشکل بر بخورید.
از لحاظ سادگی و کاربر پسندی اف ال بهتره اما خب هر نرم افزاری تکنیک خاص خودش رو داره.
از نظر تکنیک تقریباً در یک حد هستن.من زیاد ریزن کار نکردم اما وقتی صحبت های یک اف ال کار رو با یک کاربر ریزن شنیدم به این نتیجه رسیدم که به قول اونا تکنیک خاصی نیست که با ریزن بشه انجام داد و با اف ال نشه.
نو آوری شما هم مهمه که بتونید چقدر از قابلیت های نرم افزارتون استفاده کنید.
اما نظر کلی من اینه که اگر ریزن در ورژن جدیدش وی اس تی ساپورت بشه تا حدی بهتر از اف اله اما الان که وی اس تی ساپورت نیست به نظرم اف ال بهتره.
جفتشون خوبه.هرکدوم رو دوست داری کار کن...

دوست عزیز نرم افزاری بهتره که صدای واقعی تری تولید کنه و امکاناتش بیشتر باشه .دلیلی که ریزن وی اس تی ساپورت نمیکنه اینه که هاست نیست و باید توجه کنید که ریزن ساخته ی مهد موسیقی دنیا یعنی اسکاندیناوی و سوئد میباشد و موضوع دیگه هم اینه که بنده با هر دو شون کار میکنم اما صداهای ریزن به نظرم بسیار به واقعیت نزدیکترند.در ضمن اگه میخواین این بحث رو ادامه بدید بنده مشتاقم که در تایپیک مربوط به خودش ادامه داشته باشه چون مطمئن باشد هم برای بنده و هم برای شما مفیده.
موفق باشید

25/6/19
1
سلام
من در به در به دنبال ریزن 4 هستم ولی متاسفانه پیداش نمیکنم تا به اینجا رسیدم ولی لینکها متاسفانه کار نمیکنه کسی می تونه کمکم کنه؟

بالا