دانلود جدیدترین ورژن Celemony Melodyne Editor STANDALONE VST VST3 RTAS v1.3.0 x86 x64

شروع موضوع توسط امین نورالهی ‏23/10/11 در انجمن VST FX Modules

تاپیک دانلود جدیدترین ورژن Celemony Melodyne Editor STANDALONE VST VST3 RTAS v1.3.0 x86 x64 تالار VST FX Modules در persian-music.org.

1. امین نورالهی

امین نورالهی مدیر تالار دانلود تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +2,539 / 0 / -0

آخرین محصول شرکت بزرگ برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید که این بار با قابلیت فوق العاده ای ارائه شده هممون میدونیم کار برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید چیه یعنی تیون کردن و تغییر در Pitch ویو اما این ورژن قابلیت تفکیک چند صدایی رو داره یعنی شما یه ریتم گیتار ریکورد کردید و مثلا میخواین آکورد رو تغییر بدید و دسترسی به نوازنده هم ندارید با این نرم افزار وقتی اون ویو ریتم گیتار رو باز میکنید که 6 صدای متفاوت با هم زده شده این نرم افزار 6 صدا رو به صورت مجزا برای شما باز میکنه و قابلیت ادیت رو به شما میده یعنی اگر برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید کرد Am رو زده باشه یعنی لا- دو - می و شما میخواید تبدیلش کنید به ماژور کافیه همه ی نتهای دو رو به دو # تغییر بدید و ویو رو دوباره اکسپورت کنید حالا شما همون ریتم رو توی آکورد ماژور دارید !!!! به نظر من فوق العادست همچین این قابلیت روی تمام فایلهای چند صدایی مثل کرال یا ... جواب میده من تستش کردم ، امیدوارم ازش لذت ببرید، در ضمن این ورژن شامل VST3 , VST , و RTAS میشه و برای سیستم عامل 32 بیتی ارائه و توسط تیم برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید کرک شده.

این محصول برای دو سیستم عامل 32 و 64 بیت ارائه شده.

حجم 123 مگابایت

با تشکر از برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید عزیز بابت توضیحات.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  2. Monem

Monem عضو سایت

امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, sonar
    لینک مستقیم Celemony Melodyne Editor Standalone VST VST3 RTAS 1.3.0 x86 x64

برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏30/10/11
بارگذاری...