دانلود ایزوتوپ.RX

• شروع کننده موضوع jigsaw
  • تاریخ شروع

jigsaw

هنرمند
28/7/09
287
133
0
37
SYNAESTHESIA
206nf9t.jpg

Using powerful, newly developed technology created by ایزوتوپ, RX removes hiss and buzz, eliminates clicks and crackles, and repairs overload distortion in audio. New intelligent Spectral Repair algorithms can even analyze and fill gaps in audio files to restore previously unusable recordings.

Ideal for any application that demands spotless audio, RX key features include Denoiser, Declipper, Hum Removal, Declicker, Spectral Repair, Advanced Spectrogram and a streamlined interface and workflow.

RX Advanced:
The Advanced version of RX has also been updated to include plug-ins. ایزوتوپ RX Advanced allows even more precise control over RX algorithms and multi-resolution processing modes.

Compatibility:
Standalone and Plug-ins for Pro Tools 7 (RTAS/AudioSuite), VST, MAS, Audio Unit, and DirectX

Platforms:
Windows Vista, XP
Apple OS X 10.4.8 + (Universal Binary)

ایزوتوپ RX is distributed worldwide by M-Audio, and is also available direct online from ایزوتوپ. The RX plug-ins and standalone application are included together for $349 MSRP ($1199 for RX Advanced). All current RX customers and customers buying RX boxed versions are eligible for a free download of the plug-ins.​

دانلود:
کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,301
113
46
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
ميشه در مورد كارايي اين پلاگين هم مختصر توضيحي بدين..
اخه من تا حالا همچينين ورژني از ایزوتوپ رو نديده بودم

با سپاس.

jigsaw

هنرمند
28/7/09
287
133
0
37
SYNAESTHESIA
من تنها چيزي كه ميتونم بگم بهتون براي اينكه حتما دانلودش بكنيد اينه كه
Brian "Big Bass" استاد بزرگ مسترينگ باهاش كار كرده و تائيدش هم كرده
اين رو ميتونيد از مجله Mix is the world's بخونيد.
من به زودي لسن هاي Big Bass رو هم در سايت قرار ميدم تا ببينيم ايشون با isotope چه ميكنن.
عجالتا" شما يه نگاهي به Pdf بندازيد.

فایل های ضمیمه

alifl

عضو سایت
25/12/09
37
11
8
تهران
این plugin یه ابزار استثنائی هست برای کار روی فایل های شما. به شما امکان حذف صداهای اضافی مثل نویز ها و hum که به خاطر ضبط در محیطی غیر اکوستیک به وجود می اید را می دهد به شما امکان اکولایز ,تغییر Gain (کم وزیاد).ترمیم خرابی صدا را به وسیله 5 ابزار اصلی Hum Removal-Declipper -Declicker-Denoiser-Spectral Repair می دهد هر کدام از این ابزار ها دارای preset هایی هستند وهم به شما این امکان داده شده که به صورت دستی تنظیمات دلخواه خود را انجام دهید. بد از نصب این 5 قسمت را به صورت مجزا در software خود می توانید استفاده کنید یا اینکه به صورت مستقیم از خود izotop rx با انها کار کنید این ویرایش گر به دو صورت rx و RX Advanced عرضه شده که گزینهResample -Dither در RX Advanced به سایر امکانات اضافه شده در ضمن izotop rx به شما امکان وارد کردن انواع فرمت های صوتی wav , mp3 ... و video file را می دهد از طریق Undo History Window می توانیدتک تک عملیات انجام شده را دیده و در صورت نیاز هر کدام از دستوراتی که دادید و کنسل واز نو ویرایش کنید حتی اولین دستور را (تعداد بالای undo).در یک کلام فوق العاده س
امید وارم این توضیحات برای دوستان مفید باشه ببخشید اگه کم بود A.B

alifl

عضو سایت
25/12/09
37
11
8
تهران
ایزوتوپ.RX بیشتر برای ویرایش و edit استفاده میشه و با ایزوتوپ فرق داره ,IZotopeبرای مسترینگه اگه نوشته من و کامل خونده باشین در مورد کارایش توضیح دادم

hmd_kro

هنرمند
عضو سایت
15/11/09
392
69
28
Rasht
soundcloud.com
آقا من اون ورژنی که ظاهرا برای مکینتاش هست رو دانلود گرفته بودم قبل اینکه شما ورژن ویندوز رو قرار بدید. حالا نمیشه از راهی اونو تبدیل و تو محیط ویندوز اجراش کرد؟

ممنون.

با سلام

ایزوتوپ.rx بیشتر برای ویرایش و edit استفاده میشه و با ایزوتوپ فرق داره ,izotopeبرای مسترینگه اگه نوشته من و کامل خونده باشین در مورد کارایش توضیح دادم
يعني اين نرم افزار براي مسترينگ نيست؟؟؟؟
آيا مي شه به عنوان پلاگيني براي ميكس ازش استفاده كرد؟