Farhood

دانلود مستقیم دانلود ایزوتوپ نیوترون (نوترون) 2 2017-10-07

مجوز برای دانلود ندارید

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,312
10,508
113
54
.
یک محتوای جدید در مرکز دانلود درج شد:

دانلود ایزوتوپ نیوترون 2 - پکیج جدید میکس از کمپانی ایزوتوپ

مشاهده پیوست 176294
ورژن جدید از محصول جدید کمپانی ایزوتوپ برای پراسس میکس، ایزوتوپ نیوترون (یا نوترون) 2 با کلّی تغییرات در اینترفیس رلیز شد. این پک رو میتونید از آپلود سنتر سایت دانلود کنید.
314 مگابایت حجم
درمورد این محتوا بیشتر بدانید...

saeedforghani

هنرمند
27/3/10
69
48
18
اصفهان
لینک دائمی و از سرور خود سایت هست
مشکل چیه؟
مشاهده پیوست 176365
میگه:
لطفا یک عددی وارد کنید که بیش از {min} نباشد

نه فقط این باشه، کلا هرجا دانلود زدم همینا میگه ایزوتوپ 8 هم میخواستم آخر رفتم از پی سی دانلود گرفتم الانم کراکش مشکل داره!!!!:laugh:

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,203
8,551
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
میگه:

نه فقط این باشه، کلا هرجا دانلود زدم همینا میگه ایزوتوپ 8 هم میخواستم آخر رفتم از پی سی دانلود گرفتم الانم کراکش مشکل داره!!!!:laugh:
الان باید درست شده باشه

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,948
2,708
113
32
نیشابور
facebook.com
میگه:

درود دوست عزیز ...
کرک ایزوتوپ مشکلی نداره !! فایل های DLL که داخل پوشه کرک هست رو کپی کنید و در مسیر :
C:\Program Files\Common Files\VST3\ایزوتوپ پیست کنید . فایل اجرایی داخل فولدر کرک رو هم کپی کنید ، روی آیکونی که بعد از نصب روی دسکتاپ اومده راست کلیک کنید ، Open File Location رو انتخاب کنید ، توی فولدر باز شده پیست کنید و تمام ...
توضیحال بالا برای 64 بیت هستش ، اگر 32 بیت استفاده میکنید مسیر X86 رو دنبای کنید ...
پیشاپیش از مدیران محترم بابت این که در پست دیگه ای توضیح دادم عذرخواهم ...
موفق باشید ...

saeedforghani

هنرمند
27/3/10
69
48
18
اصفهان
درود دوست عزیز ...
کرک ایزوتوپ مشکلی نداره !! فایل های DLL که داخل پوشه کرک هست رو کپی کنید و در مسیر :
C:\Program Files\Common Files\VST3\ایزوتوپ پیست کنید . فایل اجرایی داخل فولدر کرک رو هم کپی کنید ، روی آیکونی که بعد از نصب روی دسکتاپ اومده راست کلیک کنید ، Open File Location رو انتخاب کنید ، توی فولدر باز شده پیست کنید و تمام ...
توضیحال بالا برای 64 بیت هستش ، اگر 32 بیت استفاده میکنید مسیر X86 رو دنبای کنید ...
پیشاپیش از مدیران محترم بابت این که در پست دیگه ای توضیح دادم عذرخواهم ...
موفق باشید ...
آقا ممنون مشکل اوزون حل شد! اشکال کارم این بود که اون فایل .exe را هم تو vst3 کپی کرده بودم!

ولی حالا این یکی!!! این کرک نمیشه! dll که کپی کردم تو vst3 ، فایل اجرایی هم نداره کلا !!! الانم ارور "iZotop Authorization" میده!!!
ممنون میشم راهنمایی کنید

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,948
2,708
113
32
نیشابور
facebook.com
آقا ممنون مشکل اوزون حل شد! اشکال کارم این بود که اون فایل .exe را هم تو vst3 کپی کرده بودم!

ولی حالا این یکی!!! این کرک نمیشه! dll که کپی کردم تو vst3 ، فایل اجرایی هم نداره کلا !!! الانم ارور "iZotop Authorization" میده!!!
ممنون میشم راهنمایی کنید
درودی دوباره ...
من نیوترون رو نصب نکردم هنوز !! خودمم تازه ویندوز عوض کردم .
تست میکنم و نتیجه رو به زودی بهتون میگم دوست عزیز ...
[doublepost=1509450548,1509361647][/doublepost]

ممنون میشم راهنمایی کنید
درود دوست عزیزم ...
من DLL ها رو کپی کردم و تمام !! مشکلی نداشت برای رجیستر و ارور نیومد . تو فولدر دو تا فولدر 64 بیت و 32 بی داره . مطمئنی درست کپی کردی ؟ اگر ایزوتوپ دیگه ای هم نص کردی و 64 بیت استفاده میکنی ، تو این مسیر کپی کن :
C:\Program Files\Common Files\VST3\ایزوتوپ
موفق باشی ...