دانلود افکت Twisted Lemon Sidekick4 VST 4.3.2

inferno

مدیر تالار / مترجم
تیم مدیریت
مدیر تالار
5/3/10
677
463
63
گراش
شاید اکثر بچه های اینجا دنبال افکت ساید چین side-chain هستند. اکثر نرم افزار هایی که تست کردم رو باید کانال دهی کرد و یکم دنگ و فنگ داره

این نرم افزاری که می خوام معرفی کنم خیلی ساده کارتون رو راه می اندازه. فقط کافیه اونو توی 2 تا کانالی که می خوای تاثیر رو هم داشته باشن (مثلا کیک و پد) insert کنی و یکم ناب هاشو تنظیم کنی. خلاص به اون افکت دلخواهی که می خواین خواهید رسید.

اگه احیانا توش به مشکلی برخوردید در خدمتیم.

این هم لینک دونلودش با حجم تقریبا 7 مگ
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

Axiom

هنرمند
4/6/10
259
73
28
In My DAW
نرم افزار بسیار بسیار مفیدی رو معرفی کردین..من دارم دانلود می کنم ..امیدوارم که درست کار کنه

HECTRUM

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
20/1/11
484
2,133
93
تـهــران
دوست عزیز امکانش هست جای دیگه آپ کنید؟؟[HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT]

17/11/10
55
0
0
تهران
دوست عزیز یا من نمیتونم یا لینک مشکل داره.اکه امکانش هست یه جای دیگه آپ کنین.ممنون

15/8/10
16
1
3
تهران
سلام ممنون میشم اگه جایی دیگه بذارید این افکت رو برای دانلود کسی دیگه از دوستانم هم اگر این افکت رو داره ممنون میشم بذاره

mehrdad_music

عضو سایت
10/1/10
40
22
8
تهران
سلام
من همین الان دارم دانلود میکنم هیچ مشکلی نداره
لینک سالمه

- - - - - - - - - -

سلام
من همین الان دارم دانلود میکنم هیچ مشکلی نداره
لینک سالمه

1/10/12
53
44
18
دانلود کردم و نصب کردم و مشکلی نداشت.لینک هم سالمه...
ممنون از Inferno عزیز...
اما برای دوستانی که نتونستند دانلود کنند هم آپلود کردم...

1/10/12
53
44
18
آرش جان فایل فشرده ای که از لینک دانلود کردی رو باز کن و فولدر Twisted.Lemon.Sidekick4.VST.v4.3.2.READ.NFO-peace-out رو extract بگیر به یه آدرس تو سیستمت(دسکتاپ یا هرجای دیگه)...
بعد از این کار فولدری رو که خروجی گرفتی رو باز کن و روی اولین فایل زیپ راست کلیک کن و گزینه extract files رو بزن و به یه آدرس تو سیستمت خروجی بگیر و بعد از این کار فایل نصب(ستاپ)به همون آدرسی که دادی میره و خیلی راحت مثل همه vst های دیگه نصبش کن نصبش کن...
کار این پلاگین Side Chain کردن هست...یعنی به ما کمک میکنه که این عملیات رو که ممکنه روش انجام دادنش توی هر نرم افزار به شکل مختلف باشه رو به شکل راحت تر انجام بدیم و میتونیم از این پلاگین خیلی راحت تو تمام نرم افزارهایی که vst پذیر هستند استفاده کنیم...
موفق باشی...

hamid_pe2

میکس و مسترینگ
تیم مدیریت
مدیر تالار
2/12/11
1,513
1,591
113
خرمشهر
دانلود بخوبي انجام شد با همون لينك دوستمون inferno

با extract files هم ستاپش پيدا شد .

19/2/13
2
0
0
kerman
سلام
ببخشید من با این پلاگین خورجی که می گیرم سایدچین انجام نمی شه ولی وقتی تو پروژه پلی می کنم سایدچین رو انجام می ده
کسی می دونه باید چکارش کنم؟؟
با سپاس

19/2/13
2
0
0
kerman
ازتون خواهش می کنم تمنا می کنم اگه می تونید کمکم کنید و لطفتونو ازم دریغ نکنید به خدا خیلی حیاتیه

15/8/10
16
1
3
تهران
پاسخ : دانلود افکت Twisted Lemon Sidekick4 VST 4.3.2

از دو لاین خروجی همزمان بگیر یعنی هم از لاین مورد نظرت هم از لاینی که ساید چین تحت اون عمل میکنه که معمولا با کیک اعمال میشه

سلام دوستان
بعد از کلی جست جو ی فایل تورنت ازش پیدا کردم .2کیلو 2 کیلو دانلود کرد .:banghead-46: ولی بلخره تموم شد .:happy-43: دانلود فایل نصبی از پیکوفایل . امیدوارم به دردتون بخوره .