آخرین ارسال‌ها

پروژه تکمیلی دانلود آهنگ بی کلام " یک شب پاییزی "

9/6/17
8
این آهنگ رو یک ماه ، یک ماه و نیم روش کار کرده بودم و همین چند دقیقه پیش تموم شد! امیدوارم از شنیدنش لذت ببرید و البته نقدهای خودتون رو حتما بنویسید ... آخه من اول راهم و چیز زیادی از تئوری هم نمی دونم ، پس نیازمندم به نقدهای بزرگان و باتجربه ها.

نرم افزار کیوبیس 8 بوده و VST ها هم از خود کیوبیس ( HAlion One ) به جز دو مورد زیر :

گیتار آکوسیتک : وی اس تی Ethno World 6

تیمپانی : وی اس تی Orchestral Essentials 2

سازهای بادی یا براس : Sesson Horns

بابت اسم کلیشه ای آهنگ هم معذرت میخوام ، امیدوارم تنها نقطه ضعف این آهنگ باشه. شب های پاییزی تون خوش.

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

هم چنین آلبوم موسیقی ام را که قبلا در انجمن آپ کرده ام را هم "
" بشنوید :)

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
470
23
فکر نمی‌کردم گیتاری که در Ethno World عه انقدر خوب صدا بده. خیلی خوب ازش صدا گرفتید. باقی المان های آهنگ هم خوب بودن. بخصوص وقتی Brass شروع میشه. حس جالبی القاء میکنه.

9/8/18
23
19
فکر نمی‌کردم گیتاری که در Ethno World عه انقدر خوب صدا بده. خیلی خوب ازش صدا گرفتید. باقی المان های آهنگ هم خوب بودن. بخصوص وقتی Brass شروع میشه. حس جالبی القاء میکنه.
ممنون از نوشته تان ... کلا این Ethno World خیلی خوبه ... البته اگه سازهای ایرانی رو هم کامل تر داشت بهتر می شد :/ سنتور ، نی و تنبور رو داره که خودم به شخصه سنتورش رو خیلی می پسندم.

آخرین ویرایش:
9/8/18
23
19
نسخه جدیدی از آهنگ را می گذارم که ولومش بالاتر از قبلیه و صدای سازها بهتر شنیده می شه ....

بالا