دانشگاه های موسیقی ایران

شروع موضوع توسط Fate changed ‏4/12/10 در انجمن موسیقی ایران

1. Fate changed

Fate changed Banned

Ratings:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام

دوستان من الان دارم برای کنکور میخونم...

متاسفانه هرچی سرج میکنم لیست دانشگاهای موسیقی را پیدا نمیکنم تا بتونم روی رتبه و مسائل مالیش برنامه ریزی کنم...
    اگه لطف کنید... یعنی هر دوستی شهر خودشا یا شهر دیگه ای که میدونه را بگه مثلا توی اصفهان فقط تا فوق دیپلم هست...

چیزایی که من تا حالا فهمیدم اینه که فقط دانشگاه موسیقی تهرانه که به درد میخوره که من مطمئنم اولا رتبشا نمیارم دومن امتحان عملیشا قبول نمیشم و دوم اینکه شهریه دانشگاه آزادش دور و بر 2 3 میلیونه که اگه اینجوری باشه آزاد یاد گرفتنش بهتره... میخوام ببینم درسته یا نه؟

لطفا از هر دانشگاهی که اسم میبرین امتحان عملی، مدرک، شهریه و حدود رتبه مورد نیازشا بگین

ممنون

2. amir-roli

amir-roli عضو سایت

Ratings:
    +64 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, soundforge
    تو سایت سازمان سنجش هستش.دوست من تبریز قبول شد.اما رتبه و اینا رو نمیدونم

3. saeed

saeed عضو سایت

Ratings:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, logic, reason
    دانشگاه های موسیقی ایران هیچ ارزش و اعتباری ندارند و چیزی در دانشگاه نمی آموزید . جز تلف کردن وقت ... !!! با هزینه کمتر دروس را به صورت خصوصی آموزش ببینید.

4. Fate changed

Fate changed Banned

Ratings:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دوست عزیز خواهش میکنم اینقدر راحت صحبت نکنید...
    اولا در مورد این موضوع من خودم کلی تحقیق کردم و کاملا این حرف شما را رد میکنم، اگه تمام موزیسین های ما تحصیلات آکادمیک ندارن دلیل نمیشه که تحصیل خوب نیست!!! شما اگه کارای یه آدم تحصیل کرده را گوش بدین به راحتی متوجه تفاوت هاش میشین، توی همین سایت افرادی هستن که با پشتوانه تحصیلشون بچه ها را به بهترین شکل ممکن راهنمایی میکنن...
    پس به عنوان یه برادر ازتون خواهش میکنم نه در این مورد بلکه در هیچ موردی اینقدر راحت نظر ندین...این چیزی بود که من توی همین سایت از دوستمون p a g a n i n i یاد گرفتم.

دوما این بحث توی تاپیک های دیگه شده اگه میشه در مورد سوال نظر بدین بگین

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  5. MR.M

MR.M

Ratings:
    +0 / 0 / -0
    ba salam.khedmate duste gerami.mishe lotf konid begid aval shoma dar che maghtai moshghul hatsid?va lotf konid begid baray kasi ke taze mikhad tuye in reshte mashghul beshe che komaki mitunid bedid.mamnun

6. impartible

impartible عضو سایت هنرمند

شغل :
    آهنگساز و تنظیم کننده
    Ratings:
    +281 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    از آنجایی که رشته موسیقی به هیچ وجه و کلا هنر مدرک گرا نیست و باید دانش و مهارت کافی داشته باشید ، در انتخاب دانشگاه و موسسه های علمی کاربردی و پودمانی و ... که موجود هست بررسی کنید کدام از اساتید بهتری برخوردار هستند و کدام کیفیت آموزشی بهتری دارند و به مسائلی از قبیل مدرک دانشگاه آزاد بهتر از علمی کاربردی و یا سراسری از همه بهتره و ... توجه نداشته باشید .

در مورد دوستانی که اشاره دارند سطح علمی در دانشگاه های ایران پایین هست باید عرض کنم از یک جا باید شروع کرد و ابتدا میتوان در ایران تحصیل کرد و اگر علاقه داشت در خارج از کشور ادامه داد ، وگرنه مطمئن باشد تست های ورودی دانشگاه های خارج از کشور به قدری مشکل هست که اگر در ایران هم 6 سال موسیقی بخوانید باز هم قبول شدن شما در دانشگاه های نیمه معتبر و معتبر مشکل خواهد بود و چه برسه به شخصی که صفر باشد و بخواهد از ابتدا در خارج تحصیل کند و تست ورودی بدهد ... موسیقی در ایران و آن چیزی که ما میشناسیم و میبینیم با خارج از کشور بسیار بسیار متفاوت هست و آنجا به معنای واقعی " موزیک " تدریس میشود و " موزیسین " تربیت میکند .

موفق باشید

• خوشم اومد خوشم اومد x 2

عبارات جستجو شده:

1. دانشگاه های موسیقی ایران

,
  2. دانشگاه های موسیقی

,
  3. بهترین دانشگاه موسیقی ایران

,
  4. دانشگاه های موسیقی در ایران,
  5. دانشکده های موسیقی در ایران,
  6. دانشگاهای موسیقی ایران,