آخرین ارسال‌ها

داشتن ته صدا واسه خوانندگی

سلام دوستان میگن واسه خوانندگی یه ته صدای باید داشت به نظر شما من صدام چطوره ؟؟؟؟
من 16سالمه ورکورد ها ام با موبایل شده منتظر نظراتتون هستمم
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
حالا که گوش کردی نظرت ام بگوعلی یارت

فایل های ضمیمه

دمت گرم.دقیقا دوسال پیش من هستی...به نظر من اون ته صدا رو داری.(یه سوال:سامان جلیلی همشهری شماست؟؟)

سلام
رک میگم صداتو نتونستم تشخیص بدم چون خیلی تو دماغی میخونی
دوست من تمرین تمرین تمرین
موفق باشی

سلام ممنون از نظرت منظورت از این که صداتو تشخیص نتونستم بدم چیه؟؟؟
بعد چطور می تونم مشکل تو دماغی خوندن رو رفع کرد؟؟؟
سلام
رک میگم صداتو نتونستم تشخیص بدم چون خیلی تو دماغی میخونی
دوست من تمرین تمرین تمرین
موفق باشی

M.J1991

هنرمند
21/12/11
391
تهران
من که با هیچ نرم افزاری نتونستم فایل .amr رو باز کنم ! این فرمت مال ضبط صدای گوشی های نوکیاس

ببینید اول از همه شما باید موسیقی خوب گوش بدید. نمی گم بشینید کارهای بتهوون و ... گوش کنید. اما حداقل اگرم پاپ گوش میدید کارهایی گوش بدید که حداقل ها رو رعایت کرده باشن.
اول که صدای شما پر از فالشی هست. (بازم می گم معذرت میخوام اگر رک حرفمو میگم)
دوم شما ملودی اصلی اهنگ اولی رو هم درست نخوندی. این نشون میده شما توی درک موسیقی قوی نیستی.
سوم شما روی ریتم نمیخونی. و این مشکل بسیار مهمیه.

من پیشنهادم به شما اینه که همین امروز یا در اولین فرصت کلاس آواز + گیتار (پاپ) برید. که حداقل گوشتون تا حدی تربیت بشه و ریتم رو هم بشناسید.
برای اینکار سن شما هم خیلی زیاد نیست و فرصت دارین. باید پشتکار و اراده قوی داشته باشین و هر روز تمرین کنید. البته اگر میخواید خواننده خوبی بشید. نه اینکه خواننده استودیوی بشید ...
بازم ببخشید اگر از گفته هام ناراحت شدید.
موفق باشید

دوستان امکانات کم هستش صدا را پس چجور خشگل کنيم ته دماغي هم خوبه من ميگم خوبه
پس همه ميگن خوبه

ادامه بدين عاليه

:smile (70):

یه گله بکنم از شما دوستان این فایل رکورد ما 100 بار دانلود شده و فقط سه و چهار نفر نظر دادن کم لطفی بیش تر ازاین

دوست من امیدوارم ناراحت نشی اما صدات پخته نیست یعنی به نظر سنت پایین میاد والان نمیشه توقع بیشتر داشت امااگه تمرین کنی شاید برای چن سال دیگه خوب بشه.
بازم ببخشیداگه رک گفتم.

صفحه ما در اینستاگرام

بالا