خيال

• شروع کننده موضوع bdel
  • تاریخ شروع

bdel

عضو سایت
5/1/10
111
14
18
تهران
سلام
اين آهنگ بازخواني يكي از آهنگهاي بسيار زيباي سياوش قميشي هستش كه چون من از اين آهنگ خاطرات زيادي دارم اين آهنگ رو خوندم تا نظر دوستان رو در مورد جنس صدام ،احساس واينكه اصلا به خوندن ادامه بدم يانه بدونم

من اين كار رو با نرم افزار ريزن و سونار 7 با يك سيستم و ميكروفن معمولي_بدون كارت صداي حرفه اي و ميكسر_ در منزل ثنظيم و ضبط كردم كه البته كيفيت قابل قبولي داره و بجز استفاده از افكتهاي معمولي مثل ريورب ، ديلي و اكولايزر خود سونار از وي اس تي يا افكتهاي ديگه استفاده نكردم .فاصله ها نيز خوانده شده و با استفاده از وي اس تي نيست

اميدوارم دوستان گوش كنن و نظرات سازنده ي خودشون رو بگن
با تشكر :smile (33):

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

bdel

عضو سایت
5/1/10
111
14
18
تهران
ببخشيد تصصيح ميشه
فاصله ها نيز خوانده شده و با استفاده از پلاگين و افكت نيست

6/11/09
696
26
0
مریخ
با سلام و خسته نباشید
اهنگ جالبی بود با این که اهنگ زیاد به گوشم اشنا نبود اما میشود حس کرد که رمیکس یکی
از اهنگهای سیاوش خوب تونسته بودی حسش رو کنترل کنی
در خوندن کار هم خوب خونده بودی هر چند زیاد مونده تا بهتر بشی اما میشود گفت تا حد متوسط
میاد خوندنت اگه بیشتر کار کنی
هارمونی کار جلب بود برای من همینطور استفاده از وی اس تی های به جا و مختلف
افرین کار خوبی بود کمی یه خورده مسترت مشکل داشت به سبک همون قدیم ندیما ساخته بودی
و کمی مشکل داشت اگه رو این مورد کار کنی بهتر هم میشه
امیدوارم که هر چه بیشتر کار کنی و هرچه بیشتر تو اهنگسازی موفق تر بشی
میکس کار هم خوب بود
منتظر کارهای بعدیت هستم

bdel

عضو سایت
5/1/10
111
14
18
تهران
سلام
مرسي غروب جان از اينكه كار من رو گوش كردي و نظرت رو گفتي
در مورد مستر كار بايد عرض كنم چون اين كار خيلي قديمي هستش ميخواستم صداهايي كه انتخاب ميكنم همه حالت آكوستيك بااشه و طوري باشه كه همون حال و هوا و حس قديمي بودن رو به شنونده القاء كنه
چون اگه ميخواستم از صداهاي الكتريك استفاده كنم فكر نميكنم زياد جالب در ميومد
به هر حال خيلي متشكرم كه وقت گذاشتي و نظرت رو عنوان كردي اميدوارم با بكار گرفتن نظرات شما دوستان كارم رو روز به روز بهتر كنم. :smile (2):