پروژه آهنگسازی خوش به حالت

Sprical

عضو سایت
10/1/12
39
36
18
Mashhad
سلام
این یکی از پروژهای اخیره منه که قرار بود وکال داشته باشه ولی کنسل شد، برای همین نتظیم آهنگ بیشتر به سمت بی کلام و الکترونیک هست.
امیدوارم لذت ببرید...

DAW: FL Studio

VSTi: Spire , Harmor , Sytrus , Diva , Pianoteq , Realguitar , Heatup

FX: فاب فیلتر , Nova , اوزون , CamelCrusher , OTT , Fl Default

لینک ساند کلود:

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

فایل های ضمیمه

10/4/10
294
402
63
عیبی که برای من خیلی واضح شنیده شد و باعث شد که به دلم نچسبه این بود که درامت رو خیلی ساده چیده بودی.خصوصا اگه کار بیکلام هست به نظر من باید روی درام و پرکاشن خیلی وقت بگذاری.(البته این رو بگم که من علم موسیقیم پایین هست و نظری که دادم از دید یک شنونده ای هست که موسیقی بی کلام زیاد گوش میده)

Sprical

عضو سایت
10/1/12
39
36
18
Mashhad
عیبی که برای من خیلی واضح شنیده شد و باعث شد که به دلم نچسبه این بود که درامت رو خیلی ساده چیده بودی.خصوصا اگه کار بیکلام هست به نظر من باید روی درام و پرکاشن خیلی وقت بگذاری.(البته این رو بگم که من علم موسیقیم پایین هست و نظری که دادم از دید یک شنونده ای هست که موسیقی بی کلام زیاد گوش میده)
بله حق با شماست خط درام سادست چون قرار بود خواننده داشته باشه تا حواس شنونده رو پرت نکنه! ولی چون متن با حس اهنگ همخوانی نداشت بی خیال شدیم و فقط درام فیل و پد و بیس دست کاری شدن که آهنگ خالی نباشه...

• عالیه!
واکنش‌ها: stefan
6/11/16
39
69
18
تهران
سلام. خسته نباشید. تنظیم خوبی بود اما به نظرم شما بدون فکر کار کردی برای این کار، یعنی برنامه ریزی نداشتی که مخاطب رو روی یک روال خاص و با یک متن خاصی جلو ببری با موزیکت.
همه صداها با هم شنیده میشن و انگار الویتی وجود نداره که چه صدایی در چه جایی بیشتر خودنمایی کنه، جنس هایی که استفاده کرده بودی هر کدومش برای یک سبکیه برای همین تو کار شلختگی زیادی دیده میشه.
همینا به ذهنم اومد. امیدوارم که بتونم کمکی کرده باشم بهت.
راستی من نه استاد نه خیلی بیشتر از شما می فهمم، فقط چیزهایی که به ذهنم اومد رو عرض کردم.
موفق باشی عزیز و ممنون که با ما به اشتراک گذاشتی.