خوش آمدی

شروع موضوع توسط شادی غفاری ‏17/11/13 در انجمن متن های ادبی

تاپیک خوش آمدی تالار متن های ادبی در persian-music.org.

1. شادی غفاری

شادی غفاری عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +177 / 0 / -0
    آمدی؟خوش آمدی
    حالا که آمدی بگو ببینم این همه سال دوراز من با دنیا چه کردی؟
    با بی رحمی هایش چه کردی ؟
    چرا ساکتی می خواهی اول من شروع کنم ؟بگویم چه برسرم آمده؟
    تمام این سالها به تو فکر کردم تک تک ثانیه ها را به یادت بودم شب قبل از خواب برایت دعا کردم که کولاک دنیا را تاب بیاوری وهرشب خواب آمدنت را دیدم...صبح که بیدار می شدم اولین فکرم تو بودی...
    مثل دیوانه ها طبق وعده ی هر روزمان پشت پنجره منتظرت بودم تو نمی آمدی ... ولی من تو را می دیدم...
    آنقدر از تو خواندم وگفتم وبه تو فکر کردم که همه خسته شدندو ترکم کردند ومرا با یاد تو تنها گذاشتند ...
    آنقدر برای هجران تو از دل پاره پاره ام ناله سر دادم که او هم مرا جواب کرد...
    آمدی؟خوش آمدی ولی چرا اینقدر دیر کرده ای؟
    من همه چیز را باخته ام ... جوانی ام را...زیبایی ام را...شادابی ام را...موهای سیاهم را...همه چیز را در راه تو وبه یاد تو باختم...
    آنقدر پاهایم را سرزنش کرده ام که چرا موقع رفتن جلویت زانو نزده وبه التماس نیافتاده که ازتو کینه بسته اند
    دیگر آنها را هم ندارم ...
    دیدی چه برسرم آمده؟
    ولی یک چیز را هنوز دارم مثل همان وقتها تازه ی تازه "احساس" احساس به تو را هنوز دارم ...
    به کارت می آید؟

2. آریا فیضی

آریا فیضی عضو سایت

امتیازات:
    +201 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام خانم غفاری.امیدوارم بالاخره یه روز متوجه بشین که آریا فیضی هدفش از نقد چیست.
    این متنتون خیلی با احساس و جذاب بود.ولی فرصت نشد دوباره بخونمش تا مو شکافی کنم.اما اون جمله آخر رو اصلا نمی پسندم و به نظر من یه چیز دیگه جایگزینش کنین."به کارت می آید؟".

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...