خواهش میکنم در مورد pa 1 x یک توضیح بدید

شروع موضوع توسط farzadhoor ‏9/1/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک خواهش میکنم در مورد pa 1 x یک توضیح بدید تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. farzadhoor

farzadhoor عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام من واقعا بین دو راهی موندم.لازم به ذکر است که مبلغ موجود من 2 تومن است.
    و یک کیبورد خوب برای مجلس میخوام.
    اگه میشه در مورد pa 1 x یک توضیح کلی بدید.
    ایا از pa 800 سرتر است؟

2. amir- paradise

amir- paradise عضو سایت

امتیازات:
    +205 / 0 / -3
    نرم افزار:
    cubase
    از نظر سخت افزاری و وکال یک مقدار بهتره ولی در موارد دیگه برتری خاصی نداره و جاهای 800 برتره
    1x خیلی وقته تولید نمیشه و بیشترشون خیلی کار کردن بنابر این خیلی به صلاح نیست این کیبورد بخرین
    شما هم خیلی سخت میگیرین من جای شما بودم a2000 میگرفتم خیالم هم از هر جهت راحت بود.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. behrad_hami

behrad_hami عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام .همان طور که دوست عزیز امیر توضیح دادن از لحاظ سخت افزار pa1x حرف اول رو در سری x میزنه . نه تنها از 800 بلکه الیاژ دستگاه و جنس دکمه های پنل از 2x و 3x هم سر تره . زمانی تفاوت رو احساس میکنید که بعد از تعویض pa1xpro به سراغ 2x , و بعد 3x برید . در pa2x کلاویه ها سفت تر تعبیه شدن و حس محکم بودن بیشتری به نوازنده میدن . به غیر از این موارد pa1x و بعد 2x و بعد 3x رتبه اول و دوم و سوم دارن . شرکت کرگ کلاویه های خوبی برای pa3x نسبت به مدل های پیشین تعبیه نکرده , و هنگ کردن ساز در حین لود از طریق قسمت استند بای اگر در حین لود دستگاه رو به حالت استند بای ببرید اپریشن سیستم نصب کردن روی سازتون 50 درصد خطریه . یعنی باید اپریشن سیستم جدید نصب کنید و اگر بی طرف قضاوت کنیم این نکته کاملا مشهوده . اما از لحاظ سخت افزار 800 به علت داشتن 1- مستر اکو (قابلیت شفاف سازی و اکولایزر)2. گیتار مود ( برای اکوردهای طبیعی تر )داشتن پروگرام های بروز تر لود سریعتر حمل و نقل اسانتر . داشتن بازار به نسبت بهتر میتونه گزینه انتخاب بهتری نسبت به korg pa1x pro باشه .یا pa1x باشه .کرگ pa1x با داشتن وزن زیاد . لود pcm طولانی . نبودن پروگرام های به روز و بازار اشفته /این ساز خوب (که حمایت نشد ) کمتر نوازندهای رو با دانستن این مطالب به سوی خودش میکشه . مگر نوازنده های عاشق ساز های 6 اکتاو و پر خلاقیت .

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...