خواهشی از دوستان دارم !

شروع موضوع توسط Pedram Pelak ‏13/3/10 در انجمن بررسی و حل مسائل سایت

تاپیک خواهشی از دوستان دارم ! تالار بررسی و حل مسائل سایت در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. Pedram Pelak

Pedram Pelak Producer عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +33 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    سلام اساتید عزیز و بزرگوار خسته نباشید .

یه خواهشی از بزرگواران دارم مبنی در گذاشتن اهنگهاشون در قسمت اثار شما !

الان کارهایی که روی سایت قرار داده میشه 3 دسته هستن . دسته اول کارهای حرفه ای هستن که کاملا هم مورد پسنده همه با هر سلیقه ای هست و در کل از اثرهایی هست که برای پخش سراسری ساخته شده و اون بحثشون جداست ...

یه دسته از دوستان هستن که میان میگن " سلام ، این کار و همینطوری نشستم تو 2 ساعت ساختم گفتم بزارم برا بچه ها ببینین چطوریه البته بگم ها این هنوز دمو هست .... "

این به نظرم یعنی فاجعه ! یعنی توهین ! یعنی کسی که این رو گذاشته فقط میخواد وقت خودش و یه عده رو هدر بده !

یه عده از دوستان هم هستن که میان یه کاری رو میزارن بعد یه عده میان نقد میکنن طرفی که این و گذاشته تازه مدعی میشه که ببخشید بیخود میکنین اینطور نظر میدین ! این خیلی خوب بود و شما نباید ما رو اینطوری نقد کنین ... طوری که خیلی از دوستان جرات نمیکنن اثر کسی رو نقد کنن ! یعنی دانلود میکنن گوش هم میدن اما میدونن که اگر بخوان نقدی بر این اهنگ بنویسن سو تفاهمات شروع میشه ... واقعا دوستان اگر انتقاد پزیر نیستن چرا موزیکهاشون رو روی تالار قرار میدن ؟

بنده به عنوان کوچکترین و اماتور ترین و ضعیف ترین هنرمند این انجمن از دوستان خواهش میکنم که تجدید نظری تو این رفتارهاشون داشته باشن ! به خصوص دسته دوم که تعدادشون هم کم نیست ! از مدیران هم تقاضا دارم یه سامانی به این بخش بدن یه سری قوانین وضع کنن که ما شاهد این مشکلات نباشیم !

پاینده و سربلند باشید !

2. Beauty Song

Beauty Song عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    nuendo, reason, sonar
    منم موافقم
    چند وقت پیش اتفاقی با یه کاربر آشنا شدم که خودشو آهنگساز و نوازنده((یه عالمه ساز))تنظیم کننده و خلاصه خواننده معرفی کرد ..و با کلی فخر فروشی از منم میپرسید که میخوای بهت آهنگسازی یاد بدم وقتی کار به اونجا رسید که کاراشو بفرسته به یک تایپیک راهنایی شدم که اثر این دوست آهنگسازمون بود ...یعنی چون آهنگش تو تایپیک بود آقا هم واسه ما همه چیز بود و همش هم از من میپرسید تو چرا کاری رو رو سایت نزاشتی
    در حالی که آهنگی که دانلود کردم به قدری یه فایل mp3 و یه صدای خیلی فالش بود که با اینکه 23 نفر دانلودش کرده بودن کسی نظری نداده بود و صحبت فرامیر درسته که اگه انتقادم بشه با جبهه گیری روبرو میشه حال اینکه من از همین سایت یه کار دانلود کردم که رو همه چیزش ساعتها زحمت کشیده بودن و همین دوست آهنگسازه ما اومده بود و یه ایراده بنی اسراعیلی گرفته بود و تمام
    منم موافقم که باید دوستان برای خودشون ارزش قاعل بشن و کار رو شوخی فرز نکنن...موسیقی برای یه عده آرزو و هدفه و برای یه عده انگار راهی برای فخر فروشی و پز دادن که من مطمعنم این افراد خیلی کمن و انگشت شمار

3. Omid Khan

Omid Khan عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام
    اتفاقا منم مشکلات زیادی رو توی تالار پروژه های شما مبینم :
    1.اولا یه چیزی که واقعا مثل توهین هستش اینه که یه نفر یه آهنگی رو میسازه وتو سایت قرار میده به امید اینکه از این همه هنرمند ، آهنگساز و ...... یک نفر بیاد درباره ی آهنگی که ساخته نظر بده ولی بعد از چند روز با اینکه چند نفر آهنگ رو دانلود کردن ولی حتی یک نظر هم ندادن

2.دوم درباره ی بعضی از نظرها یی که درباره ی آهنگ ها داده میشه ، مثال : (این آهنگ هیچ هدفی نداشت)،(خیلی قشنگ بود من بهت 18 میدم) . با یه جمله ی کوتاه یه نفر یا دلسرد میشه و بی خیال موسیقی میشه یا اینکه قید این سایت رو میزنه

3.سوم درباره ی کسانی که جنبه انتقاد ندارن : بعضی از دوستان درباره ی یک آهنگ کاملا محترم ومنطقی نظرشون رو بیان میکنن ولی با بد اخلاقی و بی جنبگی شخص آهنگساز مواجه میشن که همین مسئله باعث میشه طرف دفعه ی بعد دیگه اصلا نظر نده. به نظر من آهنگساز باید به نقد کننده بفهمونه که داره اشتباه میکنه یا برعکس نه اینکه بگه من این اهنگ رو بردم پیش صد تا آهنگساز ایراد نگرفتن حالا تو میخوای ایراد بگیری ؟

در کل به نظرمن این تالار نیاز به یک مدیر اختصاصی و فعال و البته آهنگساز داره که مطمئنا توی این سایت زیاده

ممنون

4. ایمان احمدزاده

ایمان احمدزاده مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران تیم مدیریت مدیر ارشد

شغل :
    آهنگساز٬ تنظیم کننده٬ صدابردار
    امتیازات:
    +2,603 / 1 / -2
    نرم افزار:
    cubase, logic
    دوست من هدف از انتقاد و پیشنهاد کمک کردن به پیشرفت فرد هنرمنده، چون وقتی یه اثری رو خلق میکنی انقدر دوسش داری که عیبای ریزشو نمیبینی و سر سری میگذری، ولی وقتی دو نفر دیگه نظر میدن آدم میفهمه که اشتباهش کجا بوده، من نوعی آدمی هستم که اصلاً انتقادپذیر نیستم و شرایط زندگیم اینجور بارم آورده ولی بعد از چند بار که تو ضمینه موسیقی انتقاد شنیدم باعث شد تا قبول کنم هیشکی بی نقص کار نمیکنه و همیشه جا برای اشتباه هست، کسی دنبال ایراد گرفتن نیست، همه ما که اینجا جمع شدیم اومدیم از هم یاد بگیریم، کسی هست که بیاد و فقط بخواد فخر بفروشه؟ من واقعاً لذت میبرم وقتی اساتید (آقای محبی یا جناب پایگان یا مابقی دوستان) میان و تو یه تاپیک درخواست مثلاً فلان پلاگینو میدن یا یه سوالی رو مطرح میکنن، به خدا نهایت خاکی بودنشونه، وگرنه فکر کردید پیدا کردن اونها برای ایشون کاری داره؟
    پس اینجا حتی برای اونها هم مفیده!
    در آخر شخص خاصی رو مخاطب قرار ندادم حرف کلی بود.
    به علی من کوچیک کل بچه های فروم هم هستم ولی بیاید تو این جمع حداقل فکر برتری نسبت به همو نکنیم.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  5. mpmsoft

mpmsoft عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +27 / 0 / -1
    نرم افزار:
    logic, reason
    نظر شما کاملا درسته ولی ....

ببینید برای حرفه ای شدن باید حرفه ای فکر کرد وقتی طرف شعری می ذاره در مورد غربونه لباتو .... نظری نمی شه داد

طرف وقتی خودشو با مابقی کارهای موجود در سایت که تایید شده می سنجه باید بفهمه تو چه سطحی است
    به هر حال من خودم در اون سطحی نیستم که بخوام قضاوت کنم در مورد موزیکه کسی و به خودم اجازه نمی دم با کارای پیشه پا افتادم سطح کیفی سایت رو پایین بیارم

مابقی دوستان هم باید یکم کلاسه سایتو نگه دارند

6. ایمان احمدزاده

شغل :
    امتیازات:
    +2,603 / 1 / -2
    نرم افزار:
    cubase, logic
    در اون باره که من هم نظری نمیدم هیچ وقت چون ...
    ولی در زمینه مسائلی که فکر کنم میتونم کمکی کنم حداکثر تلاشمو میکنم، چون این سایت به گردنم حق داره همه جوره کار میکنم واسه اش. شما هم حتماً از این سایت بی نصیب نبودید، پس تلاشتونو میکنید همونطور که دیده میشه توی بحث های مختلف شرکت می کنید.
    امیدوارم همه دوستان همینطور باشن!

7. shahab

shahab عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    سلام بر بزرگواران،

من دوست داشتم که این توپیک رو یکی ایجاد کنه چون من نمیدونستم باید از کجا شروع کنم. من در گوشه کنار این سایت یادمه که به نحوه انتقاد دوستان تذکر دادم و خواهش کردم که مرزی برای انتقادهای سلیقه ای و تکنیکی قائل بشند...
    من و امید عزیز یکی دو جا در مباحثی شرکت داشتیم در مورد وضعیت موسیقی حال حاضر در ایران و یا موسیقی رپ در ایران. در یکی از توپیکها حدود ۲۰ یا ۲۵ نفر اظهار نظر کردند که خیلی ها انتقاد از فقر دانش موسیقی میکردند و اینکه آهنگسازها رعایت خیلی از مسائل رو نمیکنند، خواننده ها شعرهای بی محتوا میخونن و غیره.... من در آخر یک پست گذاشتم و دوستان رو دعوت کردم که فقط به عنوان مثال راجع به یک آهنگ از یک خواننده امروزی داخلی نظر بدن... فکر میکنید چه بازدهی داشت؟ لطفآ ببینید .
    ملاحضه میفرمائید که از اون ۲۰ تا ۲۵ نفر منتقد فقط ۳ نفر نظر دادن که یک نفر از عزیزان از دیدگاه فنی نظر دادند و از تنظیم اکولایزر انتقاد کرده اند. ممنون از همه این اساتید هستم که لطف فرمودند و وقت گذاشتند برای گوش دادن به این آهنگ. ولی به نظر من زیبایی ملودی رو منتقد نظر نمیده، مخاطب که مردم و شنوندگان عمومی باشند نظر میدهند؛ چون سلیقه هستش، نه تکنیک.
    سوال من اینجاست: چرا؟ این "چرا" پهلوهای متفاوتی داره که هرکس با استنباط خودش جوابی براش داره. من چندتا جواب رو پیش خودم به خودم دادم:

- دوستان نتونستن دانلود کنند
    - وقتش رو نداشتند که به طور دقیق گوش بدند

خیلی مشتاقم که بدونم باقی بزرگواران چه نظر و جوابی دارند.

قصد جسارت و بی ادبی رو ندارم، به کسی هم توهین نمیخوام بکنم و با خواننده و دست اندر کاران اون آهنگ مذکور هم هیچ نسبت و آشنایی هم ندارم.

8. DJ iBSb

DJ iBSb عضو سایت هنرمند

شغل :
    طراحی وب و برنامه نویسی تحت وب و موسیقی
    امتیازات:
    +291 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, FLstudio
    سلام امیدوارم این تاپیک به گوش همه برسه و همه بکار بگیرن خصوصا خودم!

من به شخصه به کار همه نمره میدم و باید بگم اگه نگاه کنین هیچوقت کسی رو مایوس نکردم و
    نمیکنم،اگه میبینید یه نفر یه کاری گذاشته که زیاد حرفه ای نیست(نه پروژه های 2 ساعته)
    سعی نکنیم نظرمون رو یه سره به سمت ایراد گیری ببریم بهتره خوبی هاشون رو هم بگین
    در کل من خودم تمام کاری من که توی سایت هست برای مستر و میکسش فقط 2-3 روز کار میکنم
    بماند که برای ریتم چه میکنم...
    امیدوارم این مشکل حل بشه و دوستان هم دیگه نبینن این برادرا رو......:smile (73):

9. POORYA PLAY OUT

POORYA PLAY OUT Banned

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason
    با عرض سلام و خسته نباشید
    نظراتی که داده شد رو کاملا قبول دارم دوستان حاضران در این سایت خواهش می کنم به چند نکته زیر دقت کنید اگر به نظرتون خوب نویومد و منطقی نبود تشکر نکنید!
    1.بیشتر به جنبه تکنیکی اهنگ دقت کنیم تا سلیقه ای
    2.برای نظرات دیگران احترام قائل بشیم طبیعی هستش نظرها و سلیقه ها متفاوت
    هستش پس اگه نظری بر خلاف نظر ما بود جبه گیری نمی کنیم در صورتی که واقعا قصد
    طرف ابراز نظر شخصی بوده باشه
    3.درسته بیان کردن موارد ضعف در کار خیلی کمک می کنه به اهنگساز اما برای
    تشویق مجری کار موارد مثبت کار رو هم عرض بفرماید
    4.اگر یک اهنگ به نظرتون بسیار بد هستش لطفا نظر ندهید چون باید کاربر به
    جای برسه که حداقل چیزی برای گفتن داشته باشه چون اگه اینجوری نباشه نظر ما رو هم
    به درستی متوجه نمیشه
    4.از گفتن موارد سلیقه ای و اشکالات موشکافانه جدا خوداری فرماید
    5.هیچ وقت تمام اهنگ رو با یک کلمه بررسی نکنید به طور مثال اهنگت خوب بود
    ،اهنگت بد بود ، میکسش بد بود..... اگه میکسش بده با دلیل بفرماید
    6.اهنگ رو از یک سو نگاه نکنید اگر ملودی زیاد براتون جالب نیست نظری در باره ملودی ندهید
    اما اگر ملودی تکراری هستش می تونید ابراز کنید
    7.اگر به هر دلیل سر حال نیستید یا عصبانی هستید از دادن نظر جدا خود داری فرماید
    8.همیشه سعی کنید 10بار اهنگ رو گوش بدید بعد نظر بدید و در همون لحظه
    که برای اولین بار اهنگ رو میشنوید نظر ندهید و بعد از ده بار که چند روز می گذره
    تا خوب گوش کنید بعد نظ بدهید
    9.اگر سبک کاریتون نیست یا اطلاع خاصی از سبک ندارید نظر ندهید
    10.اگر اهنگ به نظر شما بسیار جالب است از مجری کار تشکر کنید(دکمه تشکر رو بزنید) نه با حرفه های مثله
    بسیار خوبه....در پست بی نظمب به بار بیارید

همه ما در این سایت دچار اشتباهاتی میشیم اما بهتر اینه که اشتباهاتمون رو بپزیریم
    و همدیگر رو ببخشیم و سعی کنیم از این به بعد دچار اشتباه نشیم این و بدونید که دوستی
    ما قطعا از هر چیزه دیگه ای مهمتر چون تا دوستی و همکار ما نباشه این بخش پروژهای
    شما نیست یا حتی این سایت به وجود نمیومد
    التماس دعا

10. xyz

xyz Banned

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    من احساس می کنم اینجا مدیریت جدی نیست
    یادمه گفته بودن اهنگ هایی که کاربران اپلود می کنن تو قسمت پروژه باید لینک مستقیم باشه در غیر این صورت پاک می شه اما اکثرا اهنمگ هاشونو تو 4Shared اپلود می کنن ایا 4Shared لینک مستقیم می ده؟
    من نهایتا می خوام اهنگ دانلود کنم نظرمو بگم وقتی ببینم اذیت می شم دانلود نمی کنم (پس با رعایت کردن حداقل این قانون به خودمون کمک کردیم )
    البته این یه مثال بود ار مشکلات سایت جدی نبودن مدیریت منشا اصلی مشکلات سایته
    ( نظر شخصیم اینه که تو هر فرومی که صمیمیت و رابطه های دوستی داره حرف اولو می زنه بحث تخصصی هیچ جایی نداره اونجا )

11. Beauty Song

Beauty Song عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    nuendo, reason, sonar
    سلام دوست عزیز
    شما احتمالا تازه عضو این سایت شدی
    اما بهت قول میدم اینجا مدیریت فوق العاده قویه....اشتباه برداشت نکن منم نمیگم بی عیبه و حتی بچه های راه اندازه این سایت بخش مساعل سایت رو واسه همین راه انداختن تا من و شما ایرادشونو بگیریم تا همیشه بهتر بشن؟؟؟شما یه سایت موسیقی دیگه به من نشون بده که به پای مدیریت اینجا برسه به خدا قسم میخورم که این سایت سواده موسیقیه منو دگرگون کرد و میتونم بگم منو از خواب بیدار کرد
    بعدم مدیریت که نمیتونه بیاد و همش ایرادارو بگیره ما هم باید کمک کنیم
    من اون اوایلی که تو این سایت عضو شدم فینگلیشی مینوشتم و ناظم سایت خیلی دوستانه بهم تذکر داد که فارسی بنویسم((پس تذکر داده میشه))ممکنه شما ندیده باشی
    در کل من به عنوان یه عضو کوچیک و یه دوست از همه میخوام فکر کنن اینجا سایت خودشونه و به قوانینه خودشون احترام بزارن....اگه به این دید نگاه کنین که یه عده خول اومدن و واسه راحتیه ما نرم افزار آپلود میکنن و ماهم مثل بچه زرنگا دانلود میکنیم و بعد..........همیشه غرق در مشکلات خواهیم موند
    خدایا همیشه پرشین سینگرز رو بالا نگه دار(( الهی آمین ))

12. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    میشه یه نمونه از این مورد رو اشاره کنید ؟
    جدی نبودن از نظر شما یعنی چی ؟
    مثلا اگه تا کاربری تخلف کرد بلافاصله اخراج بشه ؟
    خیر دوست عزیز برداشت شما اشتباه ست.
    این مورد رو هم قبول ندارم.
    توصیه میکنم یه سری به سایر فرومها در زمینه های دیگه هم بزنید.
    دوست عزیز :
    بارها شده که کاربری تخلف کرده و در وهله اول در پیام خصوصی بهش تذکر داده میشه. در صورت عدم تکرار اخطار داده میشه و اگه بازم موردی پیش اومد برای مدتی بن یشه و اگه بازم..... کلا اخراج میشه.
    سیاست کلی مدیران این فروم اینه که کسی اخراج نشه.
    و با دوستی مشکلات و مسائل حل بشه.
    واقعا در مورد جناب لایت و pcychopat کمی لطفی کردین.
    من توی کار ادم خشک و جدی هستم بارها شده در مورد تخلف یه کاربر اول به مدیران کل اطلاع دادم و حرف اونها این بوده که اول تذکر دوم تذکر و در صورت تکرار اخطار داده بشه .
    پس نمیشه گفت مدیریت مشکل داره و یا بر مبنای دوستی هستش.
    تازه اگه بر مبنای دوستی هم باشه مگه اشکالی داره ؟
    این که مدیران نخوان کسی رو اخراج کنن و با تذکر مورد رو حل کنن بده ؟
    من دیگه نمیدونم چی بگم.؟
    اجازه بدین وبمستر و مدیر کل بیان و نظراتشون رو هم بگن.

13. ایمان احمدزاده

شغل :
    امتیازات:
    +2,603 / 1 / -2
    نرم افزار:
    cubase, logic
    ضمن تشکر از دوست خوبمون Beauty Song و استاد محبی عزیز باید عرض کنم که رابطه صمیمی و دوستانه باعث دلگرمی کاربرای سایت میشه که برای ارائه مطلبی یا درخواستی احساس راحتی کنن، اسم نمیارم ولی سایتی با این موضوع هست که توی تاپیک هاش شما جوک هم بنویسی میان یه خنده واسه ات می زنن و میرن، کسی هم کاری نداره که آیا نظم فروم به هم خورده یا نه! سایتی هم هست (البته با موضوع متفاوت) که آدم جرات نمی کنه حرف بزنه، همه میریزن سر آدم که بابا این که کاری نداره، خنگی، بلد نیستی و ...

بی معرفتیه اگه اینجوری ایراد بگیریم!
    دوستمون فرمودن
    پس اگه پیشنهادی برای بهتر شدن داریم چرا نگیم؟ آیا غیر از اینه که به نفعه خودمونه؟
    در مورد مدیریت سایت باید بگم چون نگم عذاب وجدان میگیرم.
    خیلی از کاربرای سایت با هم، با مدیران و ادمین و وبمستر سایت شاید دوستای نزدیک باشن بیرون از فروم، ولی هیچکس نمیتونه اینو توی نوشته هاشون بفهمه، چرا؟ چون قضیه همون بحث فضای کار و جدی بودن توی کار هست. وبمستر سایت همیشه مشغوله کاره، همیشه داره رو سایت و برای بهتر شدنش کار میکنه، حتی زمانی که توی فروم آنلاین نیست! (شخصاً شاهد این بودم)
    بد نیست به صفحات کاربری هم سر بزنیم ببینیم که پشت این رابطه کاری چه دوستیی هست، ببینیم که وقتی ناظم سایت اخطاری رو با نهایت جدیت میده هیچ دشمنیی با کسی نداره و ممکنه حتی با کسائی که ایشونو از نزدیک هم میشناسن برخورد جدی بکنه!

یه جمع بندی از حرفام میکنم، اینکه مدیریت سایت حداکثر تلاششو برای نظم سایت کرده و میکنه، دوم اینکه اکثر ما به خاطر رابطه صمیمی و دوستانه است که اینجا رو Home Page قرار دادیم!

ببخشید سرتونو درد آوردم!
    یا علی...

14. DJ iBSb

DJ iBSb عضو سایت هنرمند

شغل :
    طراحی وب و برنامه نویسی تحت وب و موسیقی
    امتیازات:
    +291 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, FLstudio
    نمی دونم دوستان موافقن یا نه اما میخوام پیامد این همه حرف رو به تمامی دوستان بگم:

1. عزیزان اگه کسی موزیکتون رو دانلود میکنه و نظر میده دوستون داره و دلش میخواد موفق باشی!
    2.مدیریت اگه به فکر ما نبودن این سایت رو اصلا احداث نمی کردن!
    3.تنها دلیل رایگان بودن این سایت،کمک به ما و پیشرفت افرادی مثل ما و موسیقی ایرانه!
    4. کمی روی جنبه و انتقاد پذیری خودتون کار کنید،دی جی علی گیتور با مشهوریتش انتقاد میشه ما که......
    5.مدیران،مسئولان و هنرمندان سایت همگی به همکاری هم نیاز دارن پس نیایم خرابش کنیم
    6.سعی کنیم کمی خودمونو جدی بگیریم که اینقدر مهم شدم مثلا لایت عزیز :smile (57):میاد به آهنگه من انتقاد میکنه و گرنه از بین 2000 تا کاربر من کجا و کارای آقای امید محبی کجا!:smile (4):

و در آخر بد نیست بگم:

.:. همگی دست بر دست هم موسیقی میهن خود را کنیم آباد .:.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏15/3/10
  15. Light

Light تیم مدیریت وبمستر

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +6,478 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    سلام

این سایت هم مثل سایر ساخته های دست بشر نقص هایی داره و منکر اونها نیستیم
    دلیل ایجاد چنین موضوعاتی هم این هست که بتونیم نقص ها رو بشناسیم برای حل اونها راهی پیدا کنیم

شیوه مدیریت این فروم به دلیل فعالیت در زمینه خاص و بودن کاربران خاص باید خاص باشه
    دوستانی که در جمع ما حضور دارن از هنرمندان امروز یا فردا هستن و به دلیل روحیه خاص هنرمندان
    برخورد "چکشی" مناسب شخصیت اونها نیست به همین دلیل همونطور که اقای محبی عزیز فرمودند
    همیشه سعی شده با ملایمت رفتار بشه

شخصا همیشه وقتی با کاربری برخورد می کنم که قوانین رو رعایت نمی کنه دلیل پاک شدن پست ها ، تاپیک ها و ... رو برای کاربر مورد نظر در پیام خصوصی کاملا توضیح می دم که بتونه با شرایط سایت کنار بیاد
    ( درسته که کار طاقت فرسایی هست ولی من به عنوان مدیر وظیفه دارم کاربران رو تا حد ممکن راهنمایی کنم )

اما بخش پروژه های کاربران به دلیل همون روحیه خاص که بالا عرض کردم تنش هایی درش به وجود میاد
    حل این مشکل نیازمند همکاری همه دوستان هست
    قوانین جدیدی برای تالار پروژه ها در نظر گرفته شده که امیدوارم با رعایت عزیزان این تالار مشکلاتش حل بشه

باز هم تاکید می کنم دوستان عزیز برای راحتی سایر دوستان آثارتون رو در upload center سایت آپلود کنید
    ( به زودی سیستم upload center رو با سیستم بهتر و پیشرفته تری جایگزین می کنم )

سپاس

16. xyz

xyz Banned

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    خب چیزی که من گفتم و برداشتی که شما کردین خیلی فرق داشت برای این دوباره توضیح می دم

لایت و pcychopat میدارن خوبی هستند اما جمله ی من ( جدی نبودن مدیریت منشا اصلی مشکلات سایته ) و جدی برخورد نکردن با پست های غلط بی منطق
    این باعث به وجود امدن جو نا مناسب می شه
    در مورد صمیمیت و رابطه ی دوستی این حقیقت که بهتره بپذیرید ( نمی گم سایت خشک باشه این می تونه خوب باشه وقتی که موارد بالا اجرا شه )
    اگه می می خواین برگردین به خونه اول دیگه بحث بی فایدست و من پستی نمی دم

17. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    خیر دوست عزیز شما میتونید نظرتون رو بگید. کسی منکر این قضیه نیست.
    اما باید قبول کنید که خشک و رسمی بودن گاها ممکنه باعث دلسردی کاربر بشه.
    گاها نیاز هست که با دوستی مشکلات و مسائل حل بشه.

18. امین پیشه ور

امین پیشه ور مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,315 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    نکته اصلی چگونگی گفتن صحبتامون با هم دیگه هست که لایت عزیز اشاره کردن...

باید قبول کنیم اگه کسی انتقاد میکنه به هر حال چه با ملایمت صحبت کنیم چه با تنش بازم قبول نکردن انتقاد از سوی شخص یعنی همون بی احترامی...

دوستان باید بدونن اگه کسی رویه کاراشون نظر میده اینقده واسه اون فرد مهم هستید که نظرشونو بیان میکنن و گرنه روزی دوتا پروژه تویه سایت داره ارائه میشه که اگه کسی هم وقت زیاد داشته باشه تویه انتقاد کردن اونا کم میاره... .

پس مشکل از خوده فرده که قبول اشتباه نمیکنه ... .

در مورد سلیقه ای بودن نظرات هم که مدیران تویه قوانین جدید بخش پروژها گفتن جلوگیری میکنن...

پس بازم میگم باید انتقاداتو قبول کنیم...

19. Beauty Song

Beauty Song عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    nuendo, reason, sonar
    اصلا اگه قرار نیست که انتقاد بشه پس چرا توی سایت میزاریمش؟؟به نظر شما کدوم جمله شمارو به جلو هل میده؟؟
    1-این کار خوب و بی عیب بود
    2-این کار بد بود
    3-این کار ایراداتی در قسمت((مثلا میکس))((مثلا و کال در دقیقه 00:00))و((انتخاب فلان ساز یا وی اس تی )) داره و به نظر این قسمتها میشه بهتر بشه
    خوب نوع انتخواب در جواب دادن هم به کسی که میخواد جواب بده کمک می کنه(( کار یه کارشناس رو میکنه))و هم کسی که انتقاد رو میشنوه((یه نظر کارشناسانه راجب کارش شنیده))

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏15/3/10
  20. fender

fender Banned

امتیازات:
    +113 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام
    داداش من با نظر شما موافق نیستم به نظرم مدیریت خیلی خوبه کلی وقت میزاره من کلا آدم بدبینیم ولی دیگه حقیقت رو نمیشه ازش گذشت نمیدونم فروم های دیگه رو دیدید یا نه کلا سگ میزنه گربه میرقصه اینجا بابا خیلی جدی کار میکنن بدون نفع شخصی به صورت غیر انتفایی امید وارم حمل بر پاچه خواری نشه من از ته دل گفتم

بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)