خواهشا منو راهنمایی کنید در مورد خرید کرگ خواهشا

شروع موضوع توسط mehdi9000 ‏26/8/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک خواهشا منو راهنمایی کنید در مورد خرید کرگ خواهشا تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. mehdi9000

mehdi9000

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام خدمت تمامی دوستانو اساتید و کلا همه بچه های این سایت.
    من با کلی سرچ توی گوگل ازاونجایی که هیچ مرجع و یا سایت به درد بخوری در مورد موسیقی و آلات موسیقی پیدا نکردم و نبود به غیر از چند وبلاگ غیر حرفه که به کار من نا وارد نیومد. تا اینکه این سایت را دیدم و خوب نسبتا به جاهای دیگه خیلی میشه گفت مرجع خوبی بود برام در مورد ارگ و کیبورد که طرف موضوع من هست
    همینجا بگم من تازه واردم و کارم گیر کرده اگه بی جا پست زدم ببخشید اگه تاپیک زدم معذرت میخام ولی خواهشا به سوال و حرفم رسیدگی کنید دوستان به آماتور شما اساتید و استادان گرامی.
    من چند سال پیش شروع به آموزش ارگ کردم اول کاسو داشتم بعد هم یاماها آ تی ری خریدم به علت مشکلات مجبور به فروش شدم و ادامه ندادم با اینکه خیلی خیلی خیلی خیلی علاقه داشتم.
    من میخام یه کرگ بخرم دستم راه افتاده وارد نیستم اما راه افتادم.فقط میخام korg باشه یاماها اینا نمیخام.
    اما توی کرگ هزینه که میخام بزارم نهایت نهایت بتونم 1200 بزارم خونه آخرش هست.آیا میتون با این پول گیرم میاد. و اینکه یه مدل هست pa500 persian به غیر از این مدل به نظر دوستان راهنماییم کنید چی بخرم
    و اینکه خودم گشتم دیدم یه مدل pa50sd نمیدونم خواهشا راهنماییم کنید کامل اینا اصل تقلبی داره چجوری اصلش مال کجاست تقلیبش چیه اگه میشه برام یه مدلی که میدونید به شرایطم میخوره اگه هست مدل بگید و یه توضیحی در مورد اصل این چیزاش و اگه امکان قیمت هست قیمت بدید بهم
    من یه بار سرم کلاه رفته خواهشا یه راهنمایی بکنید مرا
    زیاد حرف زدم من علاقه شدید ه {username}-{filename}که میخام بخرم نه هوا و هوس بچه مایه دارم نیستم پس خواهشا منو راهنمایی کنید که تا میشه ضرر نکنم
    معذرت میخام سرتون را درد آوردم{username}-{filename}

2. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,094 / 3 / -3
    korg pa500 persian گزینه خوبی هست برای شما اما فکر میکنم یک مقدار قیمتش بالاتر از بودجه شما باشه که ارزشش رو داره.

خیر تقلبی و غیر تقلبی نداره جنس هایی که تو بازار هستند همه یک جور هستن و ساخت کشور های مختلف و ... نداره. فقط وارداتشون از شرکت های مختلف بوده.

3. mehdi9000

mehdi9000

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام و عرض تشکر خدمت شما دوست عزیز. بقیه دوستان.ممنونم از اینکه پاسخگو بودید به بنده حقیر لطف کردید.
    من خودم به شخصه تو شهرمون از یه جایی که نسبتا معتبر هست پرسیدم pa50 sd را گفتند که آکش بین حدود 1100 تا 1200 هست البته و کشور سازنده اش هم چین این مدل.اگه این حرفی که به من زده درست نیست که خواهشا بگید اگرم درسته که هیچ .پس نظر شما میفریماید 500 پرشین برای من خوبه قیمتش هم که میگید ارزشش را داره برم اینم قیمت بگیرم.
    از بقیه دوستان هم خواهش میکنم قبل از اینکه چند روز دیگه دارم برم بخرم اگه نکته ای به نظرشون میاد که من سوال نکردم و نگفتم راهنماییم کنند ممنون میشم.
    امیدوارم با علاقه شما دوستان جوان به موسیقی و موزیک این سایت روز به روز بهتر و بهتر بشه در این زمینه.

بارگذاری...